İkimizin Yerine 204. Bölüm Özeti 30 Mart Asha Aklanır

İkimizin Yerine dizisinin 30 mart cumartesi günü ekranlara gelecek 204. bölümünde sonunda Guru az da olsa ceza alır. ikimizin Yerine 30 mart özeti

İkimizin Yerine 204. Bölüm Özeti

Madan, Dadisa‘ların hâlâ ona karşı bir sorunu olduğunu ve bu yüzden oğluna bunu yaptıklarını ima eder. Anandi, Dadisa’dan onu affetmesini ister. Dadisa, Anandi’ye her zaman yardım edeceğini söyler. Şiyam’ın Sugna’yı nasıl dul hayatından kurtardığını ve şimdi parmaklıklar ardında olduğunu anlatır. Anandi, bunun olacağını bilmediğini ve her zaman başkalarına yardım etmeye çalıştığını söyler. Toplumda yaşamak her kesin hakkı ve kimsenin bunu kimseden almaması gerektiğini söyler. Dadisa, bir adım atmadan önce düşünmesi gerektiğini söyler.

Şiyam hapisten çıkmazsa ne olacak der. Eylemlerin, ne kadar iyi olursa olsun, başkalarını olumsuz etkiledi der. Guru karakola gelir ve Madan’a gider. Şiyam’ı görmek istediğini söyler. Memur, onun Guru’ya karşı hala kızgın olduğunu söyler. Madan, araya girerek izin alır. Guru, Şiyam’a yaptığı şeyi itiraf etmek için burada olduğunu söyler.ikimizin yerine guru ne demek resimleri

Şiyam’a, Asha’ya saldırdığını ve onu hapse attığını söyler. Sonra Şiyam’ın kendisine neler yapabileceğini belirtir. Şiyam, Guru’yu boynundan tutar ve tehdit eder, memur gelip ayırır. Guru, memuru yollar. Şiyama, bunun sadece bir reklam olduğunu, ailesine göstermek istediği bir şey daha olduğunu, asıl oyununa başlamadığını, o kadar insanın önünde aşağılanmasının intikamını alacağını söyler. Eğer hapse girersen bir şey yapamam, seni hapisten çıkarmak için buradayım, sen bana hiçbir şey yapamazsın, ailen bile sana inanmıyor der.

Nezaretin dışında Madan, oğlu adına özür diler ve Guru davayı geri aldığını söyler.  Herkes şok olur. Guru, hatalı olan, affetmeyen kişidir, Şiyam sadece görevini yaptı, o bir kadının kötü durumu için savaştı ve bunda yanlış bir şey yok, duyularını kaybettiği için bir hata yaptı ama böyle cezalandırılmamalı der. Memura Şiyam’ı serbest bırakmasını söyleyip gider.

Jagat ve Gauri eve girerler. Gauri‘nin babası onu TV izlemeye davet eder ama Jagat başı ağrıdığını söyler. Kunda ve Gauri’nin annesi yemek yapmaya gider. Gauri, Jagat’ın baş ağrısını sorgular. Jagat, bunu bahane ettiğini söyler. Gauri’nin babası gelip baş ağrısını sorar ve ilaç almasını ister. Köyünden bahsetmeye başlar. Kunda ve Gauri’nin annesi onu odadan çıkarmaya çalışır. Jagat Gauri’nin elini tutar ve yatakta göz göze bakarlar.

İkimizin Yerine 204. bölüm özetinde ertesi gün, mahkeme önünde Dadisa arabadan inerken birisi ona taş atar. Ailesi koşarak gelir ve iyi olup olmadığını sorar. Dadisa iyi olduğunu söyler. Şiyam ve Basant adamı yakalar ve neden yaptığını sorarlar. Adam, Gurularına karşı böyle iddialar yapan birinin taş atılmayı daha çok hak ettiğini söyler. Gauri, hastanede, Şivani‘ye rastlar ve oturup sohbet ederler. Şivani Gauri’ye kalbine yakın bir projeyi anlatır. Köylerdeki sağlık kamplarından bahseder.kimizin Yerine 204. Bölüm resimleri

Gauri’yi kampa katılmaya davet eder, sana çok iyi bir deneyim olacak der. Gauri katılmayı kabul eder. Mahkemede sanığın yargılanmasına başlanmıştır.  Avukat, hâkimden Guru’nun kürsüye çıkmasını talep eder ve Asha ve Guru hakkında konuşmaya başlar. Avukat Guru‘nun Asha’ya saldırdığını söyleyince, destekçileri avukatı protesto etmeye çalışarak Guru’yu överler. Hâkim, onları susturur. Avukat, Anandi orada olmasaydı Guru başarılı olacaktı der.

Asha’nın adalet için burada olduğunu belirtir. Avukat, Guru’nun kaçacağını düşündüğünü söyler. Kadınların saygınlığı kırılgan bir cam gibidir ve insanlar her zaman kadını parmağını uzatıyor der. Anandi’yi kürsüye çağırır. Avukat Anandi’ye ne gördüğünü sorar. Anandi, tüm gördüklerini anlatır. Guru gülümser. Guru’nun avukatı gelip Anandi’nin söylediklerine itiraz eder. Asha’nın Guru’yu nasıl gördüğünü ve olaydan önce Guru‘ya nasıl davrandığını anlatır.

Anandi, Asha’nın eğitimsiz olan ve dolayısıyla anlamayan masum olduğunu söyler. Guru‘nun köyü kandırdığını, tüm zamanını ibadetle geçirdiğini ve bu yüzden Asha‘nın onun doğasını nasıl bileceğini söyler. Avukat, Anandi’nin Asha’nın saldırıya uğradığını nasıl bildiğini sorar. Anandi, Asha bana söyledi der. Avukat, Anandi’nin gözleriyle hiçbir şey görmediğini söyler ve Asha‘yı çağırır.

Avukat Ashaya neden tedirgin göründüğünü sorar. Asha‘ya neden herkes gidince bile külliyede kaldığını sorar. Neden Guru’yu odaya takip ettiğini ve tereddüt etmeden yatak odasına nasıl girdiğini sorar. Guru’nun ona ilk önce nerde dokunduğunu, ne yaptığını sorar ve her şeyi baştan anlatmasını ister.

İkimizin Yerine 30 Mart Özeti Devam Ediyor

Savunma avukatı Asha’ya Guru’nun ona dokunduğu yeri vb. gibi kişisel sorular sorar. Anandi onu durdurur ve hakime avukatın Asha’yı küçük düşürmesine izin vermemesini ister. Hakim avukatı uyarır. Avukat, Asha’nın suçlamasını destekleyecek bir tanık olmadığı için tecavüz girişiminin kanıtı olmadığını söyler. Asha büyük olasılıkla Guru ile yakın olmak istedi, ama reddettiği için öfkeyle dava açtı der.

Savcı, Asha’nın tırnaklarındaki kanın Guru’ya ait olduğunu belirten DNA raporunu sunar. Savunma, bir kez daha Guru’nun Asha ile boğuştuğunu belirtir. Güçlü bir dava sunum yapar. Anandi endişeli. Mahkemeye ara verilir. Mumbai’de, mola odasında, Jagat, Gauri‘yi görür ve Gauri çok yorgun olduğunu söyler. Jagat dinlenmesini sağlar. Şivani oraya gelir. Gauri, Jagat’ı tanıtır. Şivani, Gauri’ye, tıbbi kamp projesinin onaylandığını söyler.

Şivani gidince, Jagat Gauri’ye hasta olmadığı için gitmemesini söyler ancak Gauri gitmek istediğine ısrar eder. Gauri gidince, bazı doktorlar Jagat’ı tıbbi kampa gittikleri için tebrik eder, ama Jagat, Gauri’nin tek başına gittiğini söyler. Doktor şaşırır ve gider. Jagat düşünceli. Jetsar mahkemesinde, insanlar Anandi‘ye küfrederek hakimlerin geri dönüşünü beklerler. Saldırıya tanık olan adam her şeyi dinler ve üzgün.

İkimizin Yerine 30 mart özetinde hakim geri döner ve Gurunun masum olduğunu söyleyecekken tanık onu ​​durdurur ve Guru’nun masum olmadığını söyler. Daha önce birçok kızın hayatını mahvetti, o bir tecavüzcü ve bir katil der.  Hakim, tanık kürsüsüne girmesini ister. Tanık adam dul kız kardeşini hatırlar. Tanık,(Gopi) Asha gibi dul bir genç kız kardeşi olduğunu söyler.

Kardeşim dindar ve kendini Guru‘nun külliyesine adadı, ama Guru ona tecavüz etti ve kız kardeşim intihar etti der. Gopi, kardeşi için polise şikâyet de dahil olmak üzere adalet almaya çalıştığını, ama hiçbir şey yapmadığını söyler. Gopi, Guru’nun onu dövdürmek için adamlarını gönderdiğini söyler. Beni bıraktıklarında zor nefes alıyordum, 6 aylık tedaviden sonra, kardeşimin intikamını almaya söz verdim ve reform yapmış gibi davranarak Guru‘nun külliyesine katıldım der.ikimizin yerine 30 mart resimleri

Mahkemede, Guru’nun avukatı, tanığın sözlerine itiraz eder ve tüm bu iddiaların asılsız olduğun söyler. Ancak tanık, külliyede olanları gördüğünü söyler. Guru’nun Asha’ya tecavüz etmeye çalıştığını söyler ve kız kardeşinin intihar etmeden önce yazdığı bir mektubu gösterir. Hakim Guru‘yu suçlu bulur ve 4 yıl hapis cezasına çarptırır. Destekçileri, Guru’ya saldırır.

Hakim onları uyarır ve tanığa kız kardeşinin tecavüzü için de Guru hakkında dava açmasını söyler. Polis Guru’yu götürür. Anandi tanığa teşekkür eder. Tanık, Anandi’nin çok güçlü olduğunu ve cesaretinden etkilenip mahkemede konuşabildiğini söyler. Asha oraya gelir ve şalını yırtar. Bunu tanık adamın elinde kardeşlik sembolü Rakhi olarak bağlar. Hepsi mutlu. Dadisa Anandi‘yi takdir eder.

Mumbai’de Gauri tıbbi bir raporu kontrol ederken Jagat gelir. Bir arkadaşları gelir ve onlara Jagat ve Gauri’nin farklı kamplarda görevi olduğunu bildirir. Jagat kızar, yetkililerle konuşmak ister. Fakat Gauri ve arkadaşı, bunu yapmamasını sağlar. Jagat listeyi görür ve Gauri’nin görevinin Jetsar’dan sadece 1 saat uzaklıkta olan Darampuri köyünde olduğunu bulur. Gauri’ye bir ara evi ziyaret etmesini ve en azından Dadisa ile konuşmasını söyler.

Gauri mutsuz. Bairon eve döner. Hepsi mutludur. Bairon Anandi’ye yaşlıların sınıfını sorar ama Dadisa bundan kaçınır. O sırada Phuli arar ve Dadisa’dan Anandi‘yi bebek kutlamasına göndermek için izin ister. Dadisa kabul eder. Phuli herkesi davet eder ama Dadisa herkes gelemez der. Phuli Anandi ile konuşur ve mutluluğunu paylaşır. Gauri çantasını toplarken Jagat gelir ve herkesin ona iyi davranmadığını bildiğini söyler ama büyüklerin sözlerini çok uzun süre kalbe atılmamalıdır.

Jagat, Dadisa için bazı ilaçlar verir ve ondan Dadisa’ya vermesini ister. Gauri, kızar ve oraya hakaret duymaya gitmeyeceğini söyler. Jagat biz onlara göre daha genciz, özellikle Dadisa için tüm bunları unutmalıyız der. Gauri, ailenin onlarla ilişki kurmak istediklerini asla göstermediğini, yaşlıların önünde eğilmekle hiçbir problemi olmadığını, ama her seferinde hakaret edilirken kendine saygısının incindiğini bağırır. Hiç gücüm kalmadı der. Gauri aniden rahatsız olur ve bayılacak gibidir.

İkimizin Yerine 204. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 204. Bölüm Özeti 30 Mart Asha Aklanır (5 Yorum)

  1. Merheba herkese iyi yorumlar sizlere
    Bence Anandi cok saf cok asilli biri ol iyi kalpli ve cesur kiz ben ikimizin yerine diziye hayranim cok sevyorum