Savaşçı Eda Kimdir? Kaan Bozuk’un Eski Arkadaşı

Savaşçı dizisi 20 mayıs pazar akşamı 45. bölümü ile izleyicisi karşısına çıktı. Savaşçı dizisinin 45. bölümü biterken Kaan Bozuk’un eski bir kız arkadaşı Eda meydana çıktı ve Kaan’ın nişanlısı Aslı adeta kıskançlık krizine girdi.

Bilindiği üzere Savaşçı dizisine bu hafta iki yeni oyuncu dahil oldu. Daha önce sizlere Savaşçı dizisine Lesli Karavil’in Leyla karakteri ile dahil olacağın açıklamıştık. Leyla karakteri Kaan Bozuk’un dağ da savaşacağı kadın iken Eda da şehirde savaşacağı kadın olacak zira Kaan bozuk bu yeni gelen iki sarışın kadınla da bir şekilde savaşacak.

Kaan Bozuk her ne kadar Eda’yı tanıyamasa da Eda Kaan Bozuk’u iyi tanıyor ve geçmişte sanki Kaan ve Eda arasında bir ilişki yaşanmış gibi düşünüyorum; ancak Eda karakteri çok önemli bir karakter değil gibi. Savaşçı dizisinde Aslı ve Kaan bir evlilik yoluna girmişler hatta aile arasında bir yüzük bile takmışlardı. Kaan Bozuk ve Aslı düğün için hazırlıklar yaparken bu Eda’nın gelmesi işleri biraz zora solacak gibi.

Bir kez daha söylüyorum Eda sadece bir veya iki bölümlük gelen bir konuk oyuncu zira Savaşçı dizisi zaten 3 hafta içinde sezon finali yaparak ekranlara veda edecek.

Savaşçı dizisine Eda’nın gelmesi ile olan Kaan Bozok’a olacak zira geçmişte yaşadığı bir arkadaşlıkta dolayı Aslı Kaan’ın burnundan gelecek. Zaten Eda da yapışkan bir kız. Eda Kaan’ın peşini bırakmadıkça Aslı da çıldıracak. Savaşçı Eda

Şuanda Savaşçı dizisinde Eda karakterine kim hayat veriyor bilemiyoruz ama kısa zaman içinde  Savaşçı Eda’nın gerçek adı ne sizlere bilgi vereceğiz.

Savaşçı Eda’nın Geldiği Sahne