Savaşçı Galip Şehit mi Olacak? Bahadır VATANOĞLU Savaşçı’dan Ayrılacak mı?

Savaşçı dizisi setinden çok garip bilgiler geliyor ama doğruluğu konusunda set tamamlanıp oyuncular ve set ekibi tatile çıktığı için bilgi alamıyoruz. Savaşçı setinden daha önce sizlere dizi de Bayram Bayat karakterine hayat veren Burç Kümbetlioğlu’nun Savaşçı dizisinden ayrılacağı bilgisini vermiştik. Bayram Bayat karakterini dizinin sezon finalinde Melik’in sıktığı bir kurşun sonrası bir bacağında kayıp yaşayacağı ve gazi olarak Kılıç timinden ayrılacağını bildirmiştik.

Diğer taraftan Savaşçı dizisinde Emre karakterine hayat veren Uğur Biçer’in de diziden ayrılacağını Emre Durmuş karakterinin şehit olacağı bilgisi gelmişti. Emre Durmuş diziden ayrılırken Emre’nin ev arkadaşı ve en yakın arkadaşı Galip Aygün’ün nasıl timde kalacağı da merak konusu olmuştu. Emre ve Galip’in birlikte şehit olacağını tahmin eden bilgi kaynakları da mevcut. Zaten Savaşçı dizisinin 4. sezonunda kadroda çok önemli bir değişikliğin meydana geleceği bir bir çok oyuncu ile yolların ayrılması sonrası 2019 2020 yeni sezonunda bir çok ismin kadroya dahil edileceği ile ilgili bilgiler vardı. Savaşçı Galip şehit mi

Savaşçı Galip Şehit mi Olacak?

Savaşçı dizisinde Emre ve Bayram Bayat’ın timden ayrılığı kesin iken Galip’in şehit olup olmayacağı konusunda kesin bir bilgi yok ancak diziye devam eden oyuncuların Emre Galip ve Bayram Bayat ile sette çok fotoğraf çekilmesi bizleri de korkutan bir tüyo; ancak benim tahminlerime göre Emre şehit olacak ve yaralı olarak kurtarılan Galip diziye devam edecek.

Savaşçı Dizisinde Bayram Bayat Bacağını Kaybediyor

Bilindiği üzere Savaşçı dizisinde Melik’in Elsa’yı kaybetmesi sonrası bir Türkmen köyüne kurduğu hain pusu Kılıç timinin başına büyük bir dert açmıştı. En önemlisi de timin iki komutanı Kaan Bozok ve Haydar Bozkurt’da timinin başında değildi ama iki komutan timinin zorda olduğunu anlayınca Turaç yüzbaşının da yardımı ile Ankara’ya dönmek yerine timini kurtarmak için bölgeye gider. Köyü ve askerlerini Velid’in elinden alan Kaan ve Haydar Yüzbaşılar Melih’i yakalamak için harekete geçecek.

Melih’i yakalayan  Kılıç ve Turan timi tam Melih’i öldürecekken Melih’in sıktığı bir kurşun Bayram Bayat’ın bacağına gelecek. Bayram kendine müdahale edecek ve bacağını sararak kimseye vurulduğunu söylemeyecek. Türk Bayrakları köye dikilene kadar bekleyen Bayram bayrakların dikilmesinden sonra kendisini yere atacak. Acilen hastahaneye kaldırılan Bayram’ın geç kalındığı için bir bacağı kesilecek ve görev yeri değişikliği ile İzmir’e tayin isteyecek. Bayram Bayat gazi olacak.

Savaşçı Galip ve Emre Çatışmada Yaralanıyor

Bayram Bayat’ın yaşadığı acı olay sonrası tim bu sefer Doğu Akdeniz’de önemli bir çatışmaya girer. Tim bu çatışmada bir ordu ile karşı karşıya kalır ve çıkan çatışmada hem Galip hemde Emre ağır şekilde yaralanır. Savaşçı dizisinin yeni sezonunda izleyeceğimiz bu sahnelerde ise Galip  ve Emre Kaan ve Haydar yüzbaşıların sırtlarında çatışma bölgesinden çıkarılacak ancak Emre şehit olurken Galip hayatta kalmayı başaracak.

savaşçı galip ölecek mi

Bahadır VATANOĞLU Savaşçı’dan Ayrılacak mı?

Bahadır VATANOĞLU’nun şuanda anlaştığı yeni bir dizi  haberi bize gelmedi. Eğer Bahadır VATANOĞLU Savaşçı dizisinden ayrıldıysa bu kesinlikle Bahadır VATANOĞLU’nun şahsının verdiği bir karar değildir. Bahadır VATANOĞLU çok popüler ve oyunculuk ve başrol tekliflerinin yağdığı bir isim değil. Eğer Bahadır VATANOĞLU Savaşçı dizisinden ayrılmış ve bizim haberimiz yoksa bu daha önce de belirttiğimiz gibi tamamen Savaşçı dizisi senarit ve yapımcılarının verdiği bir karardır. Galip Aygün karakterinin senaryo da ki hikayesinin tamamlanması sonucu Bahadır VATANOĞLU diziden ayrılmıştır.Bahadır VATANOĞLU Savaşçıdan Ayrılacak mı

Savaşçı 76. Bölüm Sezon Finali 26 Mayıs Galip Şehit Oluyor