Savaşçı Gökhan Üsteğmen Kimdir? (Taner Şahin)

Limon filmin 5. sezonu ile izleyicisi karşısına çıkmaya devam eden asker dizisi Savaşçı’nın oyuncu kadrosu büyüme devam ediyor. Bilindiği üzere Savaşçı dizisinde Gökçen Gökçebağ’ın oynadığı Markus karakteri öldürülmüş ve yerine yeni terörist başı olarak Merlin karakteri ile Anıl Altınöz diziye dahil edilmişti. Diğer taraftan Savaşçı dizisinde  Müjde Uzman’nın hayat verdiği Pilot Üsteğmen Funda Turaç’ın da tayini çıkmış ve Kılıç timinden ayrılmıştı. Savaşçı dizisinde ne yazık ki üzülerek söylüyoruz Kılıç timi yeni bir şehit verecek.

Sertan Erkaçan Savaşçı dizisinde Teğmen Batur karakteri ile yer alıyordu. Şimdi Gökhan Üsteğmen de Kılıç timine dahil olacak. Bu durumda SAvaşçı dizisinde iki teğmen olacak. Bu ne yazık ki çok mantıklı değil. Bu durumda Sertan Erkaçan Savaşçı dizisinde her an ayrılabilir. Bu konu ile ilgili bir bilgi yok ancak bu bizim tahminimiz.

Savaşçı dizisinde şuana kadar şehit olacak askere ulaşsak da rütbeli bir asker olacağını düşünüyoruz; zira Savaşçı dizisine Gökhan Üsteğmen karakteri ile diziye Taner Şahin dahil olacak. Peki Taner Şahin Kimdir?

Taner Şahin Kimdir?

Taner Şahin Diriliş Ertuğrul dizisinde Hamza’nın kardeşi Kargın olarak yer almış ve çok sevilmişti. Savaşçı dizisine seçilen Taner Şahin Savaşçı dizisinde de Kılıç timinin yeni yardımcı komutanı olacak. 2020 de de Zehr-i Azap filminde yer almıştır. Feridun Fikret ajans ile çalışan Taner Şahin 1,78 metre boyundadır. Taner Şahin aslında Fazilet Hanim ve Kızları dizisinde de oynamıştır ancak karakterinin ismi açıklanmamıştır.Savaşçı Gökhan Üsteğmen Kim

Savaşçı Gökhan Üsteğmen Kimdir?

Gökhan ÜSteğmen Kılıç timinin yeni komutanlarındandır. Bilindiği üzere Savaşçı dizisinde Kılıç timinin komutanı Berk Oktay’ın canlandırdığı Kaan Bozok ve ve Sarp Levendoğlu’nun  canlandırdığı Haydar Bozkurt’tu. Ayrıca timde Çiğdem Ülgen karakteri ile Haye Turgut Evin ve Fazıl Batur GÖKBUDAK karakteri ile Sertan ERKAÇAN yer almaktaydı. Tahminimizce Gökhan Üsteğmen Fazıl Batur GÖKBUDAK karakteri ile Savaşçı dizisinde iki sezondur yer alan Sertan ERKAÇAN’ın yerine diziye dahil olacak ve Kılıç timi ile operasyonlara çıkacak.

Gökhan üsteğmen bir operasyon sırasında sivil bir istihbarat askeri olarak Kılıç timine yardım edecek ve Kılıç timini çok önemli kayıplar vermekten son anda kurtaracak. Böylece Albay Kopuz tarafından Kılıç timine çağrılarak Kılıç timine dahil edilecek.