İkimizin Yerine 536. Bölüm Özeti 25 Şubat Hasret Sona Erdi Anandi Nandini’ye Kavuştu

İkimizin Yerine dizisinde Mangla’nın yaptığı bütün pislikler gün yüzüne çıkınca Mangla Anandi’yi iter ve Nimboli’den başka kimsesi olmadığını, onu 12 yıldan beri büyüttüğünü ve çocuğu gibi davrandığını söyler. 12 yıl sonra gelip Nimboli’yi almak istersen tabi itiraz ederim di,yerek kendisini haklı çıkarmaya çalışır. İkimizin Yerine 25 Şubat Özeti başlıyor.

İkimizin Yerine 536. Bölüm Özeti

Mangla Niimboli’den gelmesini ister ve buralardan gideceğini söyler. Nimboli sen benim annem değilsin der ve Anandi gibi annesi olmasını her zaman istediğini söyler. Mangla’yı bu zamana kadar yalan söylediği için yalancılıkla suçlar ve ağlar. Anandi ondan ağlamamasını ister. Nimboli annem!! diye ona sarılır. Bu sahne sırasında mendillerinizi hazırlayın.

Jagdiş polisten Mangla’nın tutuklanmasını isterken Anandi  Nimboli’nin nefreti ona verilecek en büyük ceza der ve gitmesini ister. Mangla Kamli’den y onları durdurmasını ister. Kamli de Anandi’nin doğru yaptığını söyler ve Nmboli’nin mutlu olacağını belirtir. Harki bu drama çok sevinirken Mangla Nimboli’nin arkasından kızım diye ağlıyordur. Anandi Nimboli’yi eve getirir. Şivam ve Abhi onu çiçeklerle karşılar. Anandi ikizlerini Şiv’in resmi karşısına getirir ve görevini yerine getirdiğini söyler.1 2020 02 19T163040.238

Harki ve Kundan Akira’yı ziyarete giderler ve Mangla’nın delirdiğini söylerler. Düşmanlarından bir tanesinin eksildiğini belirtirler. Akira Anandi’nin sevinmesine izin vermeyeceğini, Jetsar’a giderek Jagdiş, Anandi ve Nimboli’yi kutsayacağını söyler. Harki ondan bir daha ayrılmak istemediklerini söyler ancak AKira kararını vermiştir.

Mangla’nın delirdiğini duyan Anandi Jaira’ya gider. Kamli’ye Mangla’nın şoktan çıkması için onu Nandini’nin yanına götüreceğini söyler. Mangla elindeki bebekle Nimboli olarak konuşuyordur. Anandi ona gelir ve bir yere götürmek istediğini söyler. Mangla kabul eder. Birlikte Nmboli’yi görmeye Jetsar’a gelirler. Nandini Mangla’yı görünce şok olur. Ondan gitmesini ister. Mangla bu çocuk neden bana bağırıyor derken Nimboli oradan uzaklaşır. Anandi Mangla’yı akıl hastanesine götürür ve burda kalacağını söyler. 2 2020 02 19T163041.247

Anandi bu durumu Jagdiş ve Ganga ile paylaşır. Ancak Nimboli onunla görüşmek istemiyordur. Anandi Nimboli’nin yanına gider ve Mangla yıllarca seni büyüttü ve seni çok sevdiği için benimle paylaşmak istemedi, onu iyileştirmek için yardımına ihtiyacı olduğunu söyler. Nimboli Mangla’nın geçmişte ona nasıl davrandığını hatırlar ve yardım edeceğini söyler.

Kamli Kundan ve Harki’nin ortalarda olmadığını söyleyerek polisi arayacağını söyler. Bu sırada Harki onu arar ve bir yere gittiklerini söyler. Nimboli ve Anandi birlikte Mangla’yı ziyarete giderler. Nimboli Mangla’ya kendini tanıtır ancak Mangla benim Nimbolim yanımda diyerek ondan gitmesini ister. Mangla’nın iyileşmesi zaman alacaktır. 3 2020 02 19T163042.745

Akira, Kundan ve Harki ile birlikte Jetsar’da kendileri için ayrılan eve doğru giderken Jagdiş’in arabası kalabalıktan dolayı durur. Jagdiş Akira’nın (Baba Ji) köylerine yerleşeceklerini öğrenir. Dadisa da bunu duymuş ve Anandi ile birlikte onu ziyaret etmek istemiştir. Anandi toplantısı olduğunu söylerken Jagidş geleceğini söyler. Akira ise intikam için oğlu ve karısı ile bir plan yapar.

Ertesi gün Dadisa, Nimboli ve Kundan Baba Ji’yi görmek için gelirler. Kundan ve Denu ise onların geldiği arabanın yanına gelirler. Denu arabanın altına girer ve fren tellerini kesmeye çalışır. Baba Ji Manu’ya erken yaşta evlendiğini söyler. Dadisa her şeyi bildiğini düşünürken Baba Ji Nimboli’yi karşısına alır ve küçük yaşta bir serseri tarafından kaçırıldığını söyler. Nandini  isminin Nimboli olmadığını söyler. Akira geçmişinden kaçamayacağını belirtir. 5 95

Dadisa onu 12 yıldır göremiyorduk ancak şimdi mutluluğu yakaladık der. Akira mutluluğun uzun sürmeyeceğini söyler. Dadisa şaşırır ve ne demek istediğini sorar. Akira ona beyaz bir toz verir ve Nandini’nin içinin hasta olduğunu söyler ve tozu kullanmasını ister. Dadisa, Nimboli ve ehliyetini yeni alan Manu arabaya gelir. Manu arabyı sürerken frenin tutmadığını anlar. Nimboli öleceğiz mi diye Dadisa’ya sarılır. İkimizin Yerine 25 Şubat Özeti sona erdi.

İkimizin Yerine 536. Bölüm Fragmanı