İkimizin Yerine 537. Bölüm Özeti 26 Şubat Jagdiş Çok Zor Durumda

İkimizin Yerine dizisinde Akira Baba Ji olarak Dadisa ailesini kutsamış ve onlara bir toz vererek içmelerini ister. Dadisa bu tozun başını iyileştirdiğini söyler ve daha sonra kullanmak üzere alır. Denu arabanın fren tellerini keser. Dadisa ve Nandini Manu’nun sürdüğü arabaya binerler. Ancak arabanın frenleri tutmuyordur. Nandini ölmekten korkarken Dadisa ona sarılır. Manu arabayı bir kum yığınına çarpar ve durdurur. İkimizin Yerine 26 Şubat Özeti başlıyor.

İkimizin Yerine 537. Bölüm Özeti

Dadisa ve Nandini eve gelirken Jagdiş Manu’yu tebrik eder. Arabanın bakımlarının yeni yapıldığını ancak sorunun ne olduğunun kontrolden sonra belirleneceğini söyler. Denu Akira’ya Dadisa ve Nandini’nin kurtulduğunu söyler. Akira onu tokatlar ve bu işi kendisinin halledeceğini söyler. Verdiği tozların zehirli olduğunu ve yakında ölüm haberlerinin geleceğini düşünür.11 2020 02 20T095229.863

Dadisa Nandini’den baba Ji’nin verdiği tozu içmesini ister. Jagdiş böyle şeylere inanmadığını söylerken Dadisa başının bu şekilde iyileştiğini söyler. Jagdiş tamamen inançla olduğunu söylerken Dadisa Nimboli’nin tozdan çok az bir şey içmesini sağlar. Nandini uyur ancak biraz sonra şiddetli kusmayla kalkar ve hastaneye götürülür. Nandini kendine gelir ve servise alınır.

Bir kaç adam hastaneye gizlice sahte ilaç getirir. Hastanede bir müddet sonra bir çok kişide zehirlenme vakası ortaya çıkar. Anandi de bu ilaçlardan birini Nandini’ye verir. Nandini bir anda titremeye başlar. Ganga ona bir iğne yapar ve kendine gelir. Ancak hastane karışmıştır. Hastalar ve yakınları Jagdiş’i suçlamaya başlarlar. Jagdiş birisinden hayvanlara uygulanan tarihi geçmiş serumların hastalarda kullanıldığını öğrenir ve şok olur. Hastaneye gelen müfettiş de soruşturmaya başlamıştır.22 100

Müfettiş ilaçlarını alımını gerçekleştiren Somes ile görüşür. Somes ilaçların Jagdiş’in emriyle alındığını söyler. TV ler ise bu olaylardan bahsediyordur. Akira Jagdiş milletvekili koltuğunda gözü ile bir kişiyle konuşuyor. Adam Akira’ya Jagdiş’i küçük düşürdüğü için teşekkür eder. Ardından ikili birlikte içki içerler.

Ertesi sabah Anandi Şivam’ı okula götürürken bir grub evi taşlamaya gelir. Jagdiş dışarı çıkar ve grubu sakinleştirmeye çalışır ancak birsinin attığı taş onu yaralar. Anandi Jagdiş sizin için bir kuruş bile para almazken neden böyle yapıyorsunuz diye tepki gösterir. Ancak taşardan biri de ona isabet eder. Dadisa da kalabalıktan saygı duymalarını ister. Jagdiş onlardan sabırlı olmalarını ister ve polisin yakında her şeyi çözeceğini söyler.

Birisi Dadisa’ya taş atmak üzereyken Nimboli adamın elini tutar. Nimboli adamı tanır ve daha önce Anandi senin kızını arabasına alıp hastaneye yetiştirmişti, ama sen vefasızlık yapıyorsun deyince adam utanır ve orayı terk eder. Kalabalık grup da oradan ayrılır. Ganga Jagdiş’in yarasına pansuman uygularken Jagdiş suçlamaları hazmedemediğini söyler. 33 2020 02 20T095234.312

Anandi ve Ganga hastaneye gelirler ve ilaçların tedarik listesine bakarlar ancak listenin eksik olduğunu farkederer. Ardından ilaç ve yemeğin geldiği kamyonun kamera kayıtlarını kontrol ederler. Kamyonun plakası daha önce gelen kamyon olmadığını açığa verir.

Akira ve milletvekili adayı adam birilikte planlarını konuşurken Somes gelir ve istediğinizi yaptım diyerek parasını ister. Akira ona 5 lak verir ancak Somes geri kalanını da ister ve Akira’yı tehdit eder. Akira ve iş birlikçisi adama daha sonra para vereceklerini söyler. Somes bir yerde onları beklerken milletvekili adayı adam arabasını Somes’in üzerine sürer. Somes savrulurken Akira ve adam arabadan iner. Akira Somes’i kontrol eder ve öldüğünü söyler. 44 94

Somes daha sonra birileri tarafından bulunur ve hastaneye getirilir. Jagdiş onu görünce şok olur ve ne pahasına olursa oldun onu kurtaracaklarını söyler. Jagdiş ameliyattan çıkar ve Someş’in karısına hayati tehlikenin kalmadığını söyler. Mangla bebeğini camdan atan hemşireye kızar ve pencereden dışarı çıkar ve bebeğini alır. Burada daha fazla kalamayacağını söyleyerek hastaneden kaçar. Anandi ve Nimboli onu ziyarete geldiklerinde olayı öğrenirler. İkimizin Yerine 26 Şubat Özeti sona erdi.

İkimizin Yerine 537. Bölüm Fragmanı