Savaşçı Teğmen Murat Ölecek mi? (Alican Albayrak Savaşçı’dan Ayrıldı mı?) 4 Ocak 30. Bölüm

Savaşçı Teğmen Murat Şehit Oldu

Savaşçı dizisinde Çanakkaleli Teğmen Murat Gündoğdu şehit oldu. Tenmo ölmeden önce timden bir kişiyi daha şehit etmeyi başardı. Temo ise Kaan Bozuk tarafından kafası kesilerek öldürüldü ve şehitlerimizin kanı yerde kalmadı.

Temo ölmeden önce yine başımıza iş açtı. Savaşçı dizisinin 4 şubat pazar akşamı ekranlara gelen 30. bölümünde Murat teğmen ağır şekilde yaralandı. Bilindiği üzere Savaşçı dizisinin 30. bölümünde Temo ölecek diziye Kuzgun girecek ama Temo gitmeden önce olarak giden İlyas ve Murat ne yazık ki Temo’nun kurduğu pusuya düşecek. Murat Temo’un sıktığı dürbünlü silah ile vurularak şehadet şerbetini içecek.

Savaşçı dizisinde Teğmen Murat Gündoğdu ne yazık ki şehit olacak zira Savaşçı dizisinin 30. bölüm ilk fragmanında Kaan Bozok Temo’yu kendi kılıcı ile öldürürken Teğmen Murat Gündoğdu ve Turan Hüseyin oğlu’nun döktüğü kan için canını alacağım der. Bilindiği üzere Savaşçı dizisinin sezon aşında Turan Hüseyinoğlu yine Temo tarafından vurularak şehit edilmişti.

Alican Albayrak Savaşçı’ dizisinden ayrılacak çünkü Savaşçı dizisinin  30. bölüm 2. fragmanında bir daha şehit vermeyeceğiz diyor; ancak bilindiği üzere Savaşçı  dizisinde Teğmen Murat Gündoğdu vurulmadan önce bir Jandarma İstihbarat elemanı Temo’nun kaçakçılar arasında olduğunu bildirmiş; İstihbarat elemanın acemiliği nedeniyle Temo onun devlete çalıştığını fark etmiş ve onu yaralamıştı.

Kılıç timi ise o istihbarat askerine ölmeden yetişmiş ancak kurtaramamıştı. Tabi ki bu söz bu şehit için de söylenmiş olabilir ancak tüm deliller Savaşçı Teğmen Murat Ölecek diyor.Savaşçı Murat Ölecek mi

Alican Albayrak Savaşçı’dan Ayrıldı mı?

Alican Albayrak çok başarılı bir oyuncu; ancak Savaşçı  dizisi ile yolları buraya kadar. Çok büyük ihtimal ile Alican Albayrak  Limon Filmin yapımcılığını üstlendiği Savaşçı dizisinden ayrılacak.

İlyas Murat Teğmen şehit olduktan sonra çok üzülecek; zira Murat  Teğmen İlyas’ın dizide ki abisiydi. Bakalım ilerleyen haftalarda İlyas toparlayabilecek mi?1122

Savaşçı Teğmen Murat Ölecek mi? (Alican Albayrak Savaşçı’dan Ayrıldı mı?) 4 Ocak 30. Bölüm (1 Yorum)

  1. Murat teğmen diziye çok yakisiyordu gerçek asker izlenimi veriyordu çıkmaması lazımdı bence