Sefirin Kızı 18. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? Yeni Sezon

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Sefirin Kızı için yeni sezon tarihi netleşiyor. Sefirin Kızı dizisi 22 haziran 2020 de 17. bölümü ile sezon finali yaparak ekranlara veda edecek. Daha önce Sefirin Kızı dizisinin 19. bölümü ile sezon finali yapmasına karar verilmişti; ancak haziran ayında yayınlanan16. bölüm reytingleri beklenenin çok altında kalınca sezon finali erkene çekildi. Bilindiği üzere Sefirin Kızı dizisi Korona Virüs tedbirlerinin gevşetilmesi sonrası 1 haziran 2020 de tekrar sete çıkmış ve Sefirin Kızı 15 haziran da tekrar yeni bölümleri ile izleyicisi karşısına çıkmıştı.

Çukur ve Yasak Elma gibi rakipleri olmadan ekranlara gelen Sefirin Kızı dizisi için şimdiden 10 reyting garanti olarak görülüyor. Seferin Kızı dizisinin tek rakibi ise yaz dizisi olan Atv’nin Gençliğim Eyvah dizisi olacak.

Sefirin Kızı 18. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Sefirin Kızı 18. Bölümün 7 eylül 2020 pazartesi günü yayınlanması planlanıyor. Sefirin Kızı dizisi set ekibi temmuz ayı itibari ile yeni sezon çekimlerine başlayacak.

Sefirin Kızı oyuncuları 1. sezon finali olan 19. bölüm çekimlerini tamamladıktan sonra tatile çıkmadan çekimlere devam edecekler. Yeni sezonda korona virüs nedeniyle çekimlerin yapılamama ihtimalini göz önündü bulunduran Sefirin Kızı Yapımcısı O3 Medya en az 5 bölüm stok çektikten sonra oyuncuları tatile gönderecek.

Sefirin Kız’ı dizisi diğer dizilere göre geç sezon finali yapsa da diğer diziler ile birlikte yeni sezona başlayacak. Star Tv yönetimi eylül ayının ilk haftasında Sefirin Kızı dizisini yayın almak istiyor; tabi Sefirin Kızı dizisinin yeni sezona başlama tarihi şuanda kesin değil; özellikle rakip diziler Çukur ve Yasal Elma’nın yeni sezona başlama tarihi ile birlikte eylül başında ki reklam gelirleri de dizinin yeni sezona başlama tarihini etkileyecek.

Bir çok sezon dizisi ağustos sonunda yayına başlamayı planlarken Star Tv Sefirin Kızı gibi oturmuş bir izleyici kitlesi olan dizilerini eylül ayında başlatmayı planlamıyor. Sefirin Kızı yeni sezonunda dizinin oyuncu kadrosunda bir çok yeni ismin katılacağı ve dizinin hikayesinde çok önemli değişiklikler olacağı da gelen bilgiler arasında.

blank