Sefirin Kızı Dudu Kimdir?

Sefir’i Kızı dizisinde Gülsiye’nin kardeşi Dudu karakteri ile yeni bir oyuncu dizinin kadrosuna dahil oldu. Sefirin Kızı dizisinde Dudu karakterine son olarak Söz dizisinde izlediğimiz İlayda Ildır hayat verecek.ilayda ıldır Sefirin Kızı oyuncusu

oyuncunun hayat vereceği belli olmasa da Dudu karakterinin Sefirin Kızı dizisini karıştıracağı ortada zira; dizi de Sancar ve Gediz’in ortak olduğu Marina’ya bir dış ilişkiler sorumlusu gerekmekteydi.

Songül karakteri bilindiği üzere hamile olduğu için işten ayrılmıştı. İşte Gediz 9 dil bilen Nare’yi dış ilişkiler sorumlusu yapmak isterken Sancar da konağın hizmetlilerinden Gülsiye’nin Denizli de Turizm ve Otelcilik okuyan kardeşi Dudu’yu işe almak ister.

Sefirin Kızı Dudu Kimdir?

Sefirin Kızı dizisinde Dudu karakteri güzel ve akıllı bir kızdır. Nare ile boy ölçüşebilecek kadar bilgi olmasa da gene de şirkete girdiğinde marinaya katkı sağlayacak bir kızdır. Sefirin Kızı Dudu resimleri

İlayda Ildır Kimdir?

10 Şubat 1996 doğumlu olan İlayda Ildır 23 yaşındadır. Yeditepe Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Bilinen tek dizisi Söz dizisidir. Söz dizisinde Nazlı karakteri ile Albay Erdem’in kızı Ataş Acar’ın nişanlısı olarak çok önemli bir karaktere hayat vermiştir. İlayda ILDIR 2017 de Aşk Laftan Anlamaz dizisi kadrosunda yer almış ancak castta ismi yer almamıştır. Alican Okumuş ile sevgilidir.