Sefirin Kızı Kavruk Ömer Kimdir? Köyün Ozanı, Meczup) Edip Tepeli

Sefirin Kızı dizisinde en çok merak edilen karakterlerden biri köyün ozanı Kavruk Ömer  olacak. Muğla’da çekilen Sefirin Kızı hikayesinde köyün kimine göre delisi kimine göre de velisidir Kavruk Ömer. 16 aralık pazartesi akşamı Çukur dizisine rakip olarak izleyicisi karşısına çıkacak Sefirin Kızı hikayesinde gizemli bir karakter olan Kavruk Ömer’e ünlü oyuncu Edip Tepeli hayat verecek.

Edip Tepeli’ye ilk olarak Sefirin Kızı hikayesi verildiğinde daha önce böyle orijinal bir karakter hayat vermeyen Edip Tepeli severek Ömer karakterini kabul etmiş ve gerçek bir ozan olabilmek için çok emek vermiştir. Daha önce Hayati ve Diğerleri dizisinde hayat verdiği Üzeyir karakteri ile dikkatleri üzerine çeken Edip Tepeli Kavruk Ömer karakteri ile unutulmaz karakterlerden biri olmaya geliyor.

Sefirin Kızı Kavruk Ömer Kimdir?

Ömer 20’li yaşlarda saf ve temiz bir gençtir. Kimi zaman köyde mani okur ve türkü söyler kimi zaman da Efeoğlu konağının ayak ve temizlik işlerine bakar. Sancar ile okuş arkadaşı olan Kavruk Ömer aslında Sancar’ın da gizli akıl hocasıdır. Dışarıdan bakan onu meczup bir deli olarak görse de aslında o bir alimdir. Bilmediği konu yoktur.

Kavruk Ömer’in kalbinde çok sevdiği Sefirin sakat kız kardeşi Zehra vardır. Zehra hayat dolu ve güzel bir kızdır. Böylece Kavruk Ömer’in dikkatini çekmiştir. Zehra’ya aşık olan Ömer bunu bir türlü dile getiremez; zira Zehra şimdilerde Efeoğlu’nun kızıdır. Efeoğlu ailesi güçlü ve zengin bir ailedir ve anneleri Halise asla bu ilişkiye izin vermeyecektir. Kavruk da bunun farkındadır.

sefirin kızı KAvruk Ömer

Edip Tepeli Kimdir?

Edip Tepeli 1989 İzmir doğumludur. Kendisi gibi oyuncu Ayşecan Tatari ile evlidir. Ayşcan Tatari’yi Çocuklar Duymasın dizisinde Duygu karakterinden hatırlayabiliriz.edip tepeli evliliği

30 yaşında olan Edip Tepeli 180 cm boyundadır. Kurt Seyit ve Şura dizisi ile oyunculuğa başlayan Edip Tepeli en büyük çıkışını Yıldızlar Şahidim dizisinde Harun karakteri ile yaşamak istemiştir ama dizi erken final yapınca işler istediği gibi gitmemiştir. Daha sonra Hayati ve Diğerleri dizisinde hayat verdiği Üzeyir karakteri ile yükselişe geçmiş ve Sefirin Kızı dizisi için seçilmesini sağlamıştır.

2018 yılında ise Yaşamayanlar dizisinde Şişman karakteri ile yer almıştır. Tam bir Galatasaray fanı olan Edip Tepeli İstanbul’da yaşamaktadır. edip tepeli resimleri