Sefirin Kızı Menekşe Kimdir? Tülin Yazkan Kimdir?

2019 2020 yeni sezonunda Türkiye’nin en büyük dizi projelerinden biri olan yapımcılığını O3 Medya ve NGM Medya’nın ortak olarak üstlendiği Sefirin Kızı dizisinde en kritik rollerden biri de Menekşe rolü olacak.  Sefirin Kızı dizisi yönetmeni Emre Kabakuşak aylarca dizi de ki Menekşe rolü için oyuncu aradı. Peki Sefirin Kızı dizisinde bu Menekşe karakteri ile yer alacak oyuncu üzerine neden bu kadar duruldu; zira Sefirin Kızı hikayesinde en kritik rol Menekşe rolü olacak.  Tülin Yazkan Sefirin Kızı dizisinde Menekşe karakteri ile yer alacak. 

Muğla’da çekilecek Sefirin Kızı hikayesi Ege efelerinin aşkını anlatacak. Dizi de Nare isimli güzeller güzeli bir kız ve Sancar isimli yakışıklı bir erkek oyuncu yer alacak. Sefirin Kızı dizisinde Menekşe işte Sancar ile Nare arasında aşkın en büyük katili olacak. Artık dizilerde başrol oyuncuları kadar kötü karakterler de önemli hale geldi. Kötü karakter ne kadar rolünü güzel oynarsa dizi o kadar tutmaya başladı. Mesela Sen Anlat Karadeniz de Vedat.

Bu nedenle de Sefirin Kızı dizisi yapımcısı ve yönetmeni Menekşe karakteri ile ekranlarda yer alacak ismi çok aradı; ince eledi ve sık dokudu. Bir çok kez deneme çekiminin alındığı Menekşe rolüne en çok yakın oyuncu ise daha önce Kırlangıç Fırtınası dizisinde de İnci karakteri ile yer alan Tülin Yazkan oldu.

Sefirin Kızı Menekşe Kimdir?

Sefirin Kızı dizisinde Menekşe muhtemelen Sancar’a aşık güzeller güzeli bir kızdır. Menekşe iyi kalpli ve dürüst bir kızdır. Menekşe’nin en büyük yarası ise Sancar’a olan aşkıdır. Menekşe bu aşkı için dünyayı yakacak kadar da cesur ve saf bir kızdır.

Sefirin Kızı Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri listesi için tıklayınız Sefirin Kızı Oyuncu

Tülin Yazkan Kimdir?

Tülin Yazkan denilince akıllara Bodrum Masalı dizisinde hayat verdiği İpek karakteri gelmektedir. Beykent Üniversitesi Oyuculuk Bölümü mezunu olan güzel oyuncu Tülin Yazkan 1991 yılında İstanbul’da hayata gözlerini açmıştır şimdi ise 28 yaşının içinde kariyerinin baharındadır.

Daha önce bir çok dizi de yer aslada Tülin Yazkan’ın kariyeri için en kritik rol Sefirin Kızı dizisinde hayat vereceği Menekşe rolü olacaktır. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Merve’nin yani Aslıhan Gürbüz’ün gençliğini canlandırmıştır. Şaşırtıcı derecede Aslıhan Gürbüz’e benzemektedir.  Yaz’ın Öyküsü dizisinde de rol alan Tülin Yazkan Beykent Üniversitesi Oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. Balık burcudur ve bilnen bir sevgilisi yoktur. Kırlangıç Fırtınası dizisinde İnci karakterini canlandırmıştır. Reklam filmlerinde de oynayan oyuncu Madam Coco reklam filminde de yer almıştır.

Tülin Yazkan Boyu Kilosu

Tülin Yazkan 48 kgdır ve 162 cm  uzunluğundadır.

Tülin Yazkan Kaç Yaşında? Ne Zaman Doğdu

28/02/1991 doğumlu olan Tülin Yazkan 2019 yılı itibari ile 28 yaşındadır.

Tülin Yazkan Sevgilisi Eşi?

Tülin Yazkan’ın bilinen veya görüntü verdiği bir sevgilisi yoktur daha önce evlenmemiştir.