Sen Anlat Karadeniz Cemil Öldü mü? Hilmi Özçelik Diziden Ayrıldı mı?

Sen Anlat Karadeniz dizisinin 5 aralık çarşamba günü ekranlara gelen 33 .bölümünde denize açılan Rüstem ölmedi; ancak ilerleyen bölümlerde Rüstem  ve Vedat’ın karşı karşıya gelmesi ve Vedat’ın Rüstem’i öldürmesi bekleniyor.

Sen Anlat Karadeniz’in 33. bölümünde karaya vuran Rüstem oldu. Fikret Rüstem’i öldürttü.  

Sen Anlat Karadeniz dizisinden yeni bir ayrılık daha yaşanmak üzere. Bilindiği üzere Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nazar ve  Mercan’ın babası Cemil artık Vedat’ın kızlarının canını yaktığını öğrenmiş ve Vedat’ı öldürmek istemişti; ancak Cemil her ne kadar Vedat’ın Nazar’ı asan adam olduğuna emin olsa da Vedat’ın kendisini bitireceğini bildiği için onunla uğraşmak istemez; adeta Cemil Vedat gibi tehlikeli bir adama bulaşmak istemez.

Cemil’in silah kaçakçısı olduğunu bilen Vedat ise onun kendi olmadan bir hiç olduğundan emindir ve Cemil’i kullanabileceğini iyi bilir. Cemil ise elinde ki tüm silahları Rusya’dan gelen gemiye vermek ve silah işini bitirmek ve artık temiz olmak ister; ancak hiç bir şey Cemil’in beklediği gibi olmayacaktır.Sen Anlat Karadeniz Cemil

Cemil’in denize açıldığı o gece büyük bir fırtına Karadeniz’i vuracak ve Cemil tedbirsiz Karadeniz’e açılmanın bedelini bence ağır ödeyecektir. Tabi ki Sen Anlat Karadeniz’in yeni senaristleri Selen Çakır, Erkan Birgören nasıl bir senaryo yazdı bilinmez ama Sen Anlat Karadeniz dizisinde artık Cemil’in çok bir rolü kalmadı.

Hilmi Özçelik Sen Anlat Karadeniz Dizisinden Ayrıldı mı?

Sen Anlat Karadeniz dizisinde  Cemil  karakterine hayat veren Hilmi Özçelik muhtemelen Sen Anlat Karadeniz  dizisinden ayrılacaktır. Zaten Vedat’ı karşısına alamayan bir Cemil’in de senaryoda çok işi yoktu; bu noktadan sonra Vedat’tan Murat, Tahir ve Kaleli ailesi koruyacaktır Nazar ve Mercan’ı Sen Anlat Karadeniz Cemil Öldü mü resimleri

Sen Anlat Karadeniz 28 kasım kim öldü

Sen Anlat Karadeniz dizisinin 32. bölümü 28 kasım çarşamba akşamı ekranlara geldi ve Sen Anlat Karadeniz dizisinin 28 kasım akşamı ekranlara gelen bölümünde Tahir mi yoksa Cemil mi öldü sorusu sorulmaya başlandı; ne yazık ki Sen Anlat Karadeniz dizisinde birisi öldü bu ölen kişi de Tahir değil bence Cemil oldu. Sen Anlat Karadeniz de kıyıya vuran ceset Cemil de değil. Ama Cemil muhtemelen yakında Sen Anlat Karadeniz’den ayrılacaktır.

Sen Anlat Karadeniz’de kıyıya vuran ceset Tahir de değil Cemil’de  Sen Anlat Karadeniz 28 kasım kim öldü