Sen Anlat Karadeniz Mercan Öldü mü? Belfu Benian Sen Anlat Karadeniz’den Ayrıldı mı?

Sen Anlat Karadeniz 16. Bölüm 16 mayıs fragmanı yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz dizisinde Mercan ölmemiş ancak komada. Meran komadan çıkacak mı yoksa Mercan ölecek mi bunu ilerleyen bölümlerde izleyeceğiz.

Sen Anlat Karadeniz’de Cemil Dağdeviren kızı Mercan’ın ölümünden Tahir’i sorumlu tutacak; ancak Tahir’in fragmanda vurulma anı Nefes’in rüyasından ibaret gibi görünüyor. Tabi ki bu benim tahminim; zira Nefes Kaleli konağında ama Tahir bir ormanda vuruluyor; bunu Mercan’ın bilme şansı yok. Sen Anlat Karadeniz Mercan Öldü mü 2

Bir çok internet sitesinde Mercan’ın öldüğü ile ile ilgili haberler var ;ancak şuanda Belfu Benian’ın Sen Anlat Karadeniz’den ayrıldığı yönünde kesin haberler yok.  Ancak gerçek olan bir şey var o  da Vedat pisliğinin kendi emellerine ulaşmak için Mercan gibi masum bir canı kurban ettiği.

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Mercan karakteri bence ölmeyecek. Mercan son anda Vedat Sayar’ın bir hatasından yararlanacak ve ayağı ile bir çiviye basarak hayata tutunacaktır.  Mercan Tahir Kaleli gelene kadar zar zor dayansa da artık dermanı kalmayacak ve boğulacak; ancak tam Mercan öldü derken onu hayata Tahir Kaleli dönderecek. 

Tahir Kaleli son anda Mercan’ı ipten kurtarsa da Mercan’ın nabzı artık duracak. Mercan’ın kız kardeşi Nazar Dağdeviren Mercan’a kalp masajı yapacak; Mercan’ı hayata döndürmeye çalışacak.

Mercan  yaşasa bile bence bir zihin bulanıklığı yada hafıza kaybı gibi bir şey yaşayacak zira Mercan kendisine bunu yapanın Vedat Sayar olduğunu anlatırsa Tahir ve Vedat Sayar savaşını Tahir kazanır ve Sen Anlat Karadeniz dizisi final yapmak zorunda kalır; bunun yerine Sen Anlat Karadeniz dizisinde bence Mercan ya ölecek yada hafızasını kaybedecek ve bir şey hatırlayamayacak.

Mercan’ın Vedat Sayar’ın planından önce Nefes’e bir daha asla intiharı düşünmüyorum demesi önemli bir ipucuydu. Tahir ve Nefes Mercan’ın bu sözü üzerine Mercan’ın intihar süsü verilerek öldürülmeye çalışıldığını iddia edecektir. Bakalım Mercan’ın telefonu gerçeklerin ortaya çıkmasında etkili olacak mı; zira intihar edecek bir kişinin kendi boynunda ip varken selfi yapması imkansızdır.

Sen Anlat Karadeniz Mercan Öldü mü 1

Sen Anlat Karadeniz dizisi 16. bölümü 9 mayıs çarşamba akşamı Atv ekranlarında olacak. Sen Anlat Karadeniz’in yeni bölümünde Vedat Sayar yeni bir hain plan ile tekrar ortalığı karıştırmak için geliyor. Bilindiği üzere Sen Anlat Karadeniz’de tekne ile çocuk kaçırma suçu nedeniyle Vedat Sayar  nezarethaneye alınmış bu sırada da Tahir ve Nefes’de nikah yaparak resmi olarak evlenmişti. Tahir ve Nefes’in evlenmesi sonrası Vedat Sayar adeta çıldırmıştı ve Tahir’in canını yakmak için tekrar harekete geçmişti.

Vedat Sayar Tahir ve Nefes’in canını yakmak için Mercan’ın ölümünü kullanmak ister. Tahir’e vicdan azabı çektirmek ve Dağdevirenler’i çıldırıp evlat acısı ile Kaleli’lerin üzerine salmak ister. Vedat’ın planı çok harika ama çok da kanlıdır. Eğer Mercan’ın ölümünün Vedat Sayar’ın elinden olduğu anlaşılırsa Vedat yeni bir düşman kazanacaktır; yok kimse anlamaz ve Mercan kendi kendine intihar etti sanılırsa bu sefer de Tahir ve tüm Kaleliler için yolun sonu gelecektir; zira iş kan davasına dönecektir. Sen Anlat Karadeniz Mercan Öldü mü

Sen Anlat Karadeniz 16. bölüm fragmanında görüldüğü kadarı ile Mercan karakteri intihar süsü verilerek Vedat Sayar tarafından öldürülüyor. Peki gerçekten Mercan öldü mü? Yoksa Tahir veya Mercan’ın babası Cemil Mercan’ı kurtaracak mı?

Mercan için bence yolun sonu gelmez zira Tahir’e aşık ikinci bir kızın olması her zaman senaristlerin işine gelecektir; bence Vedat Sayar hem Mercan’ı kurtaracak ve kahraman olacak hemde Nazar ve Cemil Dağdevren’i Tahir’in üzerine salabilecektir.

Belfu Benian Sen Anlat Karadeniz’den Ayrıldı mı?

Belfu Benian Sen Anlat Karadeniz dizisi ile ünü yakaladı. Belfu Benian’ın Sen Anlat Karadeniz’den Ayrılma gibi bir isteği olamaz zira Belfu Benian Sen Anlat Karadeniz’den rüyasında bile göremeyeceği paralar kazanıyor. Daha önce bir dizi deneyimi olmadan bu rolü kapan Belfu Benian bu şansı daha çok kullanmak ve göz önünde olmak isteyecektir; ancak Osman Sınav’ın dizilerinde senaryo bir anda yükselir; yani Osman Sınav ve senaryo ekibi belki de Mercan karakterini yakıp yerine Tahir’e aşık yeni bir kız bile getirebilir. Bence Belfu Benian Sen Anlat Karadeniz’den ayrılmayacak. Bu konuda araştırmalarımız devam ediyor. Belfu Benian Sen Anlat Karadeniz’den ayrılacak mı ayrılmayacak mı? Kesin bilgiye ulaşır ulaşmaz bilgi vereceğiz.

Sen Anlat Karadeniz 16. Bölüm Mercan’ın Ölüm Sahnesi