Sen Anlat Karadeniz Nefes’in Hastalığı Ne?

Güncelleme 20 Ağustos 2019

Sen Anlat Karadeniz dizisi yeni sezon 54. bölüm çekimleri başladı. Sen Anlat Karadeniz’in 3. sezon çekimlerinde İrem Helvacıoğlu’nun da çekimlerde olduğu görüldü. Bu durumda İrem Helvacıoğlu’nun Sen Anlat Karadeniz’de bu sezon da devam edeceği kesinleşmiş oldu. Yani Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes ölmeyecek bu hastalıktan da kurtulacak. Sen Anlat Karadeniz Yeni Sezon 54. bölüm

Güncelleme 17 Haziran 2019 Sen Anlat Karadeniz dizisi yapımcıları İrem Helvacıoğlu’nu ikna etti. İrem Helvacıoğlu 2019 2020 yeni sezonunda da Sen Anlat Karadeniz dizisi ile Atv ekranlarında olacak. En azından bize gelen son bilgi bu yönde. 

Güncelleme 25 Mayıs 2019 Sen Anlat Karadeniz’de Nefes dış gebelik hastası ama Genco Nefes’i kaçırınca Nefes’in hayatı tehlikeye girecek. Genco’nun yanında Nefes ölecek ve İrem Helvacıoğlu Sen Anlat Karadeniz ayrılacakSen Anlat Karadeniz Nefes ölüyor

Sen Anlat Karadeniz dizisinde bilindiği üzere Vedat Sayar öldü ama Tahir ve Nefes’e bıraktığı acı ve çile bitmedi. Bir çok izleyici Sen Anlat Karadeniz dizisinde Tahir ve Nefes’in artık mutlu olacağını düşünmüştü Vdat’ın ölmesi ile; bir çok izleyici de Vedat’ın ölmeyeceğini ve geri geleceğini düşünmüştü; ancak ikisi de olmadı. Ne Vedat geri geldi ne de Tahir ve Nefes mutlu olabildi.

Sen Anlat Karadeniz dizisinin 3 nisan çarşamba akşamı ekranlara gelen 46. bölümünde şok bir gerçek ortaya çıktı. Hain planları ile ünlü Vedat Sayar gitmeden önce yine planını yapmış ve Tahir ve Nefes’i mutsuz edecek bir yol planlamıştı.

Vedat Nefes ile İstanbul’da beraber yaşarken girdiği bir cinsel ilişki de “aids” isimli  cinsel yolla bulaşan bir virüs kapmıştı; ancak bu virüs Vedat Sayar’da sadece taşıyı olarak bulunmakta ve Vedat’a herhangi bir zarar vermemektedir; ancak Vedat’ın cinsel ilişkiye girdiği kadınlar ve bu kadınlardan doğan çocuklar ise bu virüsten etkilenmektedir. Sen Anlat Karadeniz Nefesin Hastalığı Ne

Vedat bilmeden de olsa öldükten sonra Tahir’in hayallerini yıkmayı başarmış ve içine kurt düşürmüştür. Tahir tam da baba olacağını öğrendiği akşam bu duydukları ile büyük bir şok yaşamıştır. Yeni doğacak bebeğinden vazgeçen Tahir bir de doğum sırasında Nefes’ini kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kalacaktır.

Sen Anlat Karadeniz Nefes ve Vedat Ne Hastası?

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes “Aids” denen cinsel yollarla ile bulaşan ve tedavisi ne yazık ki çok mümkün olmayan bir hastalığına yakalanmıştır. Bu hastalık ne yazık ki anneden bebeğine de bulaşmakta ve bebek ve anne de hayati tehlike oluşturmaktadır.

Aids Nedir?

toplumda bilinen adıyla HIV; cinsel yolla, kan ve kan ürünleriyle veya anneden bebeğe bulaşan bir virüs türüdür. HIV, enfeksiyonlara karşı savaşan bağışıklık sistemi hücrelerine saldırarak insan vücudunu korumasız bırakır. Bağışıklık sistemi hücrelerin kaybı bedenin enfeksiyonlara ve belirli kanser türlerine karşı savunmasız kalmasına neden olur.

Sen Anlat Karadeniz Nefes’in Hastalığı Ne? (1 Yorum)

  1. Selam Ben bir şeyi merak ediyorum. Eyer bu hastalık bir kadından Vedata geçdiyse Vedatdan da Nefese peki Nefesten Tahire geçmiyormu Tahir den de gelecekde Hazana geçer bu hastalık.