Sen Anlat Karadeniz Trabzon’un Neresinde Çekiliyor? Hangi İlçesinde? Konak Nerede?

Sen Anlat Karadeniz dizisinin çekimleri Trabzon’un Vakfıkebir ilçesinde bulunan Sinanlı ve Soğuksu mahallerinde devam ediyor. Set kurulduktan sonra çekim yapılan konakta değişti. Bunun sebeplerinden bir tanesi ise ilk çekim yapılan konağın mirasçıları konak için ödenen parayı paylaşamadı. Bu paylaşımda iki mirasçının da gönlünün yapılması için belediye başkanı kaymakam, vali devreye girdi ancak bir türlü Haşim Ağa Konağı için bir türlü anlaşmaya varılamadı Trabzonlunun inadı kırılmadı sonrasında ise restore edilen Zaman Ailesi’ne ait eski evi kiralayıp çekimleri başladı.

Haşim Ağa Konağı’nın yanında çekimler devam ediyor. Bu Haşim ağa konağı Sürmene Gültepe’de. 99 Pencereli  bir konak ama bu konakta çekimler yapılamadı

Sen Anlat Karadeniz’in Çekildiği Konak Nerede?

İşte  Sen Anlat Karadeniz dizisinde çekimlerin devam ettiği konak. Bu konak diziye başlamadan önce restore edilmiş zira oldukça eski bir konakmış. Bu konağın tam adresi Trabzon SalihliSen Anlat Karadeniz konak nerede

Sen Anlat Karadeniz dizisi için çekimler sadece Trabzon’da olmayacak set belli bir zaman sonra Trabzon’dan hikaye gereği İstanbul’a taşınacak ancak çekim ekibinin bir ayağı da Karadeniz’de olacak. Aslında Sen Anlat Karadeniz tam anlamıyla Karadeniz Ruhunu anlatan bir dizi olacak. Karadeniz insanı inadı bırakınca aşkı yaşarmış bakalım Karadenizli’nin inat ve aşk duygularını Sen Anlat Karadeniz dizisi bize aktarabilecek mi?

Sen Anlat Karadeniz dizisinde ilk bölüm çekimleri 55 dk gerçekleştikten sonra yapımcı Osman Sınav tam olarak Karadeniz ruhunun yaşatılamadığını düşününce dizinin ilk bölüm çekimlerini komple çöpe atmış zira Osman Sınav için başlangıçlar çok önemli.

Sonrasında ise Mehmet Ali Nuroğlu, Gözde Kansu ve Nurşin Demir Sen Anlat Karadeniz  oyuncu kadrosuna dahil edilmiş ve üç oyuncu ile de yollar ayrılmış. Çok merak ediyorum bakalım Sen Anlat Karadeniz dizisinde nasıl bir iş çıkacak. sen anlat karadeniz dizi seti 2

Sen Anlat Karadeniz Trabzon Sahneleri Tanıtım Fragmanı

Sen Anlat Karadeniz Trabzon’un Neresinde Çekiliyor? Hangi İlçesinde? Konak Nerede? (59 Yorum)

 1. Sen anlat Karadeniz in tekrarı var tvde şuan ve ben yine izliyorum bıkmıyorum ya Tahir beni mest etti doğrusu. .

 2. HAYIRLI AKŞAMLAR ARKADAŞLAR
  KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ

 3. Zaram,Asim
  Ulkerim,Serpilim hayırlı akşamlar nasılsınız sizleri çok seviyorum ???

  • Şuan sen anlat Karadeniz in tekrarı var nedense tekrar tekrar izlemekten bıkmıyorum bu diziyi. Nefes ve Tahir. Anlatın hikayenizi siz anlatamazsanız karadeniz anlatırrr ..

   • Çok şukur ben de ıyıyım Nısam.Mısafırım geldıgı için cevap verememıştım.Tahır favorım

    • İyi Akşamlar herkese bende ecük ekmek ettim di şimdi burdayım geldim evet ya Serpil abla ben Tahir in hastasıyım adam gibi adam ya.

     • Şimdi boyle adamlar yok Nısam.Sadece fılmlerde var.Çok sevıp ölüyorum dıyenler bıle gun gelıp kapı orada dıebılıyor canım.Allah senı ıyı ınsanlarla karşılaştırsın.

     • Şimdi boyle adamlar yok Nısam.Sadece fılmlerde var.Çok sevıp ölüyorum dıyenler bıle gun gelıp kapı orada dıebılıyor canım.Allah senı ıyı ınsanlarla karşılaştırsın.

    • Evet maalesef kalmadı öyle adam gibi adam hepsi tırt ,amin inşallah. Ben böyle iyiyim ya yek başıma Tahir gibi biri çıkmazsa karşıma evlenmem.

     • Nısam benım eşim benim için herseyı yaptı.Ama zaman geçtıkçe adamlar çekılmez oluyor.Hep çocuk gıbıler.Hıç buyumuyorlar.Gerçekten bekarlık sultanlıkmiş

     • Herkes nerde tık tık kimse yokmu ya arkadaşlar Nerdesiniz .senin payına aşk düştü benim içinse aşk düştü. Mehmet ercan ın kitabından çokta severim bu sözleri. Sizinle de paylaşmak istedim arkadaşlarr ..

     • Sen anlat Karadeniz dizisine maalesefki RTÜK ceza kesmiş yüklü miktar. Şikâyetler devam ederse diziyi kaldırabilirlermiş çok sinir va gıcık oldum ya sanırsınız başka diziler çok masum iyide bu dizi batıyor bazılarının ………… . Gıcık oldum ya .

    • Tahir gibi biri çıkmazsa evlenmem dedimya o zaman çok beklersin diyosundur dimi Serpil abla çünkü öyleleri yok artık doğru maalesef. Hayırlı geceler herkese Gecenin yarısı geçti gitti kaldık gecenin yarasına. .

 4. Sen anlat Karadeniz in Tahir i adam gibi adam merdo helâl olsun sana karakteride konuşmalarıda çok iyi başarılı . Dizi çok güzel ya , herkese iyi geceler arkadaşlar neredelerdesiniz

 5. Ülkerim çok şükür oğluşum iyi
  Aygüle bu sabah konuşdum
  Tamam canım söylerim
  Bende seni öpüyorum görüşürüz bye bye

 6. Günaydın ZARİNOM:-) Kız Nihat nasl durduk yere aklıma geldi. Ha bu arada Aygül benim resmi kayd etmiş söyle sana atsın. Kimseye göstermek yok ha öptüm:-)

 7. Nisacım Ülkerim sizede günaydın hayırlı sabahlar nasılsınız?

  Cümleten günaydın hayırlı sabahlar gününüz güzel geçsin nasılsın arkadaşlar?

 8. Dün akşam izlerken tvinin önünden ayrılmadım. Süper ötesi bir dizi ya.
  İnşallah reytinkleride tutar.

 9. Güzel dizi begendik devam olur inşallah. Başarılı . herkese hayırlı sabahlar arkadaşlarr