Sev Yeter 114. Bölüm Özeti 22 Kasım Fragmanı İşita Öldü Mü

Sev Yeter dizisinde herkes nişan işlevi ile uğraşırken Şagun da çocukları kaçırma derdiyle nişana gelmiştir. Şagun gizlice Adi yi dışarı çağırır ve ona duygusal şantaj yaparak Ruhi yi de alarak parka gelmesini ister. Nişan işlevi öncesi dansla edilir. İlk olarak Romi ve Mihika sahneye çıkar. Ardından Mihir Raman ve İşita yı sahneye alır. Mihika Abhi yi görünce yanına gelir ve buraya davetli mi yoksa iş icabı mı geldiğini sorar. Abhi şaşırtıcı şekilde Şagun’u dışarda gördüğünü ve onu takip etmesi gerektiğini söyler. Mihika İşita ve Raman’ı uyarması gerektiğini düşünür. Sev Yeter 114. Bölüm Özeti başlıyor.

Nişan işlevine geçilmiştir. Simmi yüzüğü Subbu ya takarken Subbu eski eşi Laxi’yi düşünür. Bir anda Simmi yi durdurur. Herkes şaşkınlıkla Subbu ya bakmaktadır. Subbu Ananya yı da kucağına alır ve şimdi ailenin tamamlandığını söyler. Nişan yüzükleri takılır. Raman babasından durumu idare etmesini isteyerek İşita yı ayarladığı otel odasına götürüyor. Bhalla çocukların nerde olduğunu soruyor. Onların Raman ve İşita nın yanında olacağını düşünüyorlar. Adi ve Ruhi ise çoktan Şagun ile gitmişlerdir. Ruhi buraya neden geldik diyor. Şagun onlara film izleyeceklerini söylüyor. Raman İşita için yazdığı romantik şiiri okuyor. 

İşita Simmi den Ruhi yi soruyor. Bhalla telaşla telefonu alıyor ve Ruhi sizinle değil mi diyor. Herkes Adi ve Ruhi nin kaybolduğunu anlıyor. Adi ve Ruhi uyurken Şagun Ashok’u arar ve çok korktuğunu söyler. Ashok merak edilecek bir şey olmadığını herşeyi ayarladığını söyler. Raman ve İşita Bhalla evine geldiler. Bir adam Raman’ı arar ve çocukların ellerinde olduğunu ve karşılığında 1 cor para istediğini söyler. Polise haber verirse çocukların öleceğini söyler. Raman adamların istediği parayı bulmak zorunda olduklarını söylüyor. Ashok Şagun ile konuşuyor ve istedikleri parayı Raman bulana kadar siz uçmuş olacaksınız diyor.

Mihika polis çağırmak istiyor ancak Raman bunun tehlikeli olacağını söylüyor. Bu sırada Abhi geliyor ve neden polise haber vermediklerini soruyor. Raman yardıma ihtiyaçları olmadığını söylüyor. Abhi fidyenin çoğu zaman tuzak olduğunu söylüyor. Çocukların sesini duymadıklarını, demek ki çocukların başka yerde olduklarını söylüyor. Bu herkese mantıklı geliyor. Herkesin aklına Şagun gelir. Raman onu davet etmediklerini söylerken Abhi onu burada görmüştüm der. İşita ve Mihir hemen telefona sarılırlar. İşita Şagun’u cepten ararken Mihir de sabit hattan evi arar. Ancak kimse telefona bakmıyor. İşita ve Mihir eve Şagun’un evine gitmeye karar verirler. Eve gittiklerinde kimseyi göremezler.

Bekçiden Şagun’un gittiği yeri öğrenirler. Ashok Şagun’u arayarak biletleri aldığını söyler. Raman Ve Abhi birlikte hareket ederken Ruhi yattığı yerden bağırarak uyanır. Adi onu sakinleştirmeye çalışır. Raman sonunda Adi ye ulaşır. Telefonda Ruhi ile de konuşur ve onların bir otel odasında olduklarını öğrenir. İşita da  bekçinin söylediği adrese gelmiş otelde kalanların listesine bakmıştır. Ancak listede Şagun ismine rastlamamıştır. Tam çıkarken Şagun ile karşılaşır. Adi acıktığı için mutfakta bir şeyler yapmak ister ancak tüp kaçağı vardır. İşita Şagun’a hesap sorarken büyük bir patlama olur. 

İşita hemen patlamanın olduğu odaya gider. Ruhi son anda kurtulmuştur ancak Adi içerde baygın halde yatmaktadır. İşita Adi yi de kurtarmayı başarır. Ancak daha büyük bir risk vardır. Otel yıkılmaya başlamıştır. Herkes oteli boşaltırken İşita da çocukları dışarı çıkarmaya çalışıyor. Adi ve Ruhi yi dışarı çıkarmayı başaran İşita nın ayağı büyük bir taşa sıkışır. Ancak herkes can derdine düştüğünden İşita oracıkta kalır. Bir müddet sonra bütün bina büyük bir gürültüyle yıkılır. İşita enkazın altında kalır. Şimdi herkes İşita yı arıyor.

Arama çalışmalarının ardından İşita Ruhi’nin gayreti ve mucize gibi olayların ardından bulunuyor. Adi annesinin gerçek yüzünü ve İşita nın ne kadar fedakar olduğunu anlıyor. Şimdi herkes aynı soruyu soruyor. İşita yaşayacak mı ? İşita enkazdan Raman tarafından çıkarılıyor. Ardından İşita ambulansla hastaneye götürülüyor. Sev Yeter 22 Kasım Perşembe Özeti sona erdi.

Sev Yeter 114. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 114. Bölüm Özeti 22 Kasım Fragmanı İşita Öldü Mü (3 Yorum)

  1. Bu dizi saf ve sade görünen ama mutlu son olması lazım olacak bir dizi,yönet
    men bunu mutlu son etmezse bu dizi yuvaları parçalayacak tır. Kardeşim Ben filim uzmanıyım ilkönce salaksı filim zannediyorum amma öyle değilmiş son derece tahrike etkilemeye doğru gidiyor. Kardeş.Bu işin şakası yok,lütfen!!! Yönetmeni uyaralım.

  2. Harika.bir.dizi.tatlıbeladAn. sonra.severek.izlediğim. tek.dizi.hint.dizileri.çok. Güzel. Seviyeli.ailecek.izleyelim. biliyoruz.