Çukur Meliha Kimdir? İdiris’in Eski Sevgilisi (Şenay Gürler)

Deneyimli oyuncu Şenay Gürler Ay Yapım’ın sevilen dizisi Çukur kadrosunda. Daha önce İçerde, Kaçak Gelinler ve Şahsiyet gibi dizilerinde kadrosunda yer alan deneyimli oyuncu şimdi de Show Tv’nin izlenme rekorları kıran Çukur dizisi kadrosunda İdirs Koçovalı’nın sevip de kavuşamadığı kadın Meliha olarak izleyicisi karşısında olacak.

Bilindiği üzere daha önce bir çok kez Çukur’da İdris babanın eski sevgilisi Meliha’nın ismi geçmiş hikayesi anlatılmış ama Meliha karakteri hiç görülmemişti. Şimdi Şenay Gürler güzelliği ve asaleti ile Meliha karakterine hayat verecek. Çukur’un 1. sezon finalinde yaşananlardan sonra İdris Koçovalı’nın eşi ve mahallenin annesi Sultan Koçovalı akli melekelerini kaybetmiş ve adeta ruh olmuştu. Bizim aldığımız bilgilere göre ilerleyen bölümlerde İdris Koçovalı karakterine hayat veren Ercan Kesal’da Çukur kadrosundan ayrılacakmış. Bize gelen bilgilerde CHP, Beyoğlu Belediye başkan adayı olarak gösterileceği bu nedenle de seçimlere hazırlanmak için setlere veda edeceği bilgileri dolaşıyor.

Yine bize gelen bilgilerde Sultamn Koçovalı cephesinde de çok yakında her şey normale dönecekmiş. Bakalım Çukur kadrosuna Şenay Gürler’den başka hangi isimler dahil olacak. Bilindiği üzere Şenay Gürler’den önce sevilen dizisinin kadrosuna Atakan Arslan(Ünlü Kick boksçu kötü adam) olarak Muhammed Cangören aşiret reisi Reşit olarak ve Ramin Nazir Lal – Dilsiz olarak dahil olmuştu. ukur Meliha

Şenay Gürler Kimdir?

28 Haziran 1966 da İzmir’de dünyaya gelen güzel oyuncu sunucu ve seslendirmen Şenay Gürler 53 yaşındadır. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema Bölümünden mezun olan Şenay Gürler 1994’den bu yana 24 yılda bir çok alansa sanata katkı sağlamıştır.

1994 de dönemin en ünlü dizisi Kaygısızlar da Cazibe karakteri ile sektöre giren Şenay Gürler daha sonra Acemi Cadı Avrupa Yakası, İkinci Bahar ve Çılgın Bediş gibi bir çok projeye katkı sağlamıştır. son dönemde ise  İçerde, Kaçak Gelinler ve Şahsiyet gibi önemli dizilerde boy göstermiştir. Özellikle Şenay Gürler 2017 Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödüllerinde Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu ödülünü almış ve yeteneğini tescillemiştir.

Çukur Meliha Kimdir?

Çukur dizisinde  Meliha İdris’in gençlik yıllarında uğruna ölmeyi göze aldığı güzel bir kızdır ancak kadar iki deli aşığı bir araya bir türlü getirememiştir. Şimdi Meliha bunca yıldan sonra yeniden Çukur’a dönmek ve İdris’i görmek zorunda kalmıştır.enay Gürler Çukur dizisi

2018 – 2019 sezonunda Çukur dizisinden Ayrılan ve  Yeni Gelen Oyuncular listesi için tıklayınız Yeni Gelen Oyuncular