Sev Yeter 14 Mayıs Özeti 233. Bölüm Fragmanı Adi ve Ruhi Masum

Sev Yeter dizisinde Adi kendisini feda ederek Aliya ya asitle saldırdığını itiraf etmiştir. Onun amacı Ruhi yi korumaktır. Ruhi ban Signal’i ikna etmek için Ruhan hayranı olan kızını kullanmak istiyor. Ancak kızın kazadan dolayı uzun zamandır yürüyemediğini ve konuşamadığını görünce çok üzülüyor. Kızın gülmesi için ona yardım etmek istiyor.

Sev Yeter 14 Mayıs Özeti

İşita Abhi ile Adi hakkında konuşuyor. Herkes Adi nin üzerine gittiği halde Adi bir kelime bile konuşmuyor, onun bir şeyler sakladığından eminim. Terapistte gittikten sonra bir şeyler görmüş ve ondan sonra itiraf etmiş diyor. Abhi 3. bir kişinin olduğu kesin diyor ve terapistle görüşülmesini istiyor.

Küçük kız arabadan iner ve evini çok özlediğini söyler. Onu Bay Bhalla getirir. Eve girdiklerinde basın mensuplarını görüyorlar. Basın Bhalla ya Adi nin suçunu kabul ediyor musunuz diye sorarken küçük kız dedemi sıkıştırmayın diye kızıyor. Adının Ananya Param Khurana olduğunu ve dedesini rahatsız etmemelerini istiyor. Bu sırada Mihika geliyor ve basını gönderiyor.11 24

Ruhi sevinçle eve geliyor. Bu sırada Raman Mihir ile konuşuyor ve nerede yanlış yaptıklarını soruyor. Ruhan ona yanlışlığı düzelttiğini söylüyor. Ruhi Signal’in kızının Ruhan hayranı olduğunu öğrendim ve onunla görüşmeye gittiğimde Signal ile tanıştım der. Signal’İn bundan sonra işlerinize karışmayacağını söyler. Raman kızlarım işi düzeltirken oğlum mahvediyor diyor ve Adi nin hapiste olduğunu söylüyor.22 21

Ruhi terapistten bahseder ve ne olduysa 2. seansta oldu der. Hemen Adi ile konuşmalıyız diyor ve Raman ile birlikte gidiyor. İşita Adi nin kaldığı hapse atılınca Adi şok oluyor. Abhi bir suçta iki tane suçlunun olabileceğini söylüyor. İşita Abhi bir anda suçu itiraf ettiğini söyledi diyor. Adi daha önce suçumu gizlemeye çalıştım ancak şimdi itiraf ettim diyor ve hepsi bu diyor.

Raman ve Ruhi karakola geliyorlar ve İşita nın Adi ile aynı koğuşa atıldığını öğreniyorlar. Abhi Adi nin birisini koruduğunu düşünüyoruz bu yüzden İşita ona baskı kursun diye yanına koyduk diyor. Raman ve Ruhi Mani nin evine giderler ve Mani ve Şagun’a rağmen Aliya ile görüşürler. Aliya terapistte gitmelerinin daha doğru olacağını söyler. 33 21

Sev Yeter 233. Bölüm Özeti

Abhi Adi ye İşita yı içerde bırakmaya devam edeceklerini söylerken Adi nin de çıkacağını söyler. Adi bunu yapamazsınız der. Abhi tanıkların olduğunu söyler. Adi her şeyi anlatacağım der. Raman ve Ruhi de terapistin elindeki video kayıtlarını incelemektedirler. Adi sonunda Ruhan olduğunu itiraf eder. Raman da kayıtlarda Adi nin terapiden uyandıktan sonra Ruhan’ın ismini söylediğini dudak okumasından yararlanarak tespit eder.

Raman ve Ruhi karakola giderler. İşita Adi den iyi hatırlamasını istiyor. Çocuklarım böyle bir şey yapamaz diyor. Bu sırada Ruhi de geliyor. Neler olduğunu öğreniyor. Suçlu olmadığını söylüyor. Raman o gün nerede olduğunu soruyor. Ruhi Simmi ile birlikte çocuklara yardım organizasyonuna katıldıklarını ve orada şarkı söylediğini belirtiyor.

44 18

Orada çekilmiş fotoğrafları olduğunu söylüyor. Raman şükürler olsun ki fotoğrafların varmış diyor. Adi den gördüklerini yeniden anlatmasını istiyorlar. Adi onun topuklu giydiğini hatırlıyor. İşita Ruhi nin asla topuklu giymeyeceğini söylüyor. Ruhi ve ailemize zarar vermek isteyen birsinin Ruhan kılığına girerek düşmanlık yapmaya çalışıldığı görüşü hakim oluyor. Adi ve ailesi hep birlikte evlerine gidiyorlar.

Sev Yeter 14 Mayıs Fragmanı

Sev Yeter 14 Mayıs Özeti 233. Bölüm Fragmanı Adi ve Ruhi Masum (1 Yorum)