İkimizin Yerine 225. Bölüm Özeti 20 Nisan Gehna Evde Ayrım Yapar

İkimizin Yerine dizisinde geldik 20 nisan  cumartesi günü yayınlanacak 225. bölüme.  İkimizin Yerine dizisinin 20 Nisan da yayınlanacak yeni bölümünde Basant, Anandi ‘den bıktığını ve evde ayrım yapıldığını iddia eder.

İkimizin Yerine 222. Bölüm Özeti

Anandi, Basant’ın Rameşwar’ın parasını vermesi gerektiğini söyler. Anandi üzgün. Gehna ve Basant utanmış ve kızgın. Basant adama parasını verir ve herkes Anandi’yi alkışlar. Basant gider. Bairon da peşine düşer. Jagat, yanlışlıkla alerjisi olan bir hastaya ilaç verir ve hasta çok kötüdür. Başhekim gelir ve Jagat‘ı dikkatsizliği ve hastanın ailesinin yarattığı sorunlar için azarlar. Onu dekana götüreceğini söyler. Başhekim, ona karşı katı bir işlem yapacağını söyler.

Jagat endişelenir. Gauri ne yaptığını sorar ve durumu öğrenir. Gauri Dr. Anıl’a gidip konuşur ve Jagat’ın asla hata yapmadığını ve bunu tekrar yapmayacağını belirtir. Anıl, onu dekana götürmeyeceğini, ama Jagat’ın uyarılması gerektiğini söyler.  Gauri, Dr. Anil’ın söylediklerini Jagat’a bildirir. Jagat yardımı için Gauri’ye teşekkür eder.

,Gehna, Anandi‘nin, konseyin önünde aileye karşı geldiği hakkında kötü konuşur. Bunca zaman Anandi’nin numara yaptığını ve şimdi ilgisini gösterdiğini söyler. Bairon gelir ve Anandi zor durumdaydı ve bu yüzden tarafsız olmalıydı der. Basant, beni değil de Anandi’yi destekliyorsun der.

Bairon, Nandu’ya doğru mesajı vermediklerini söyler. Basant, Anandi ‘den bıktığını ve oğlunun adaletine karşı olduğunu söyler. Bairon, adalet için kaybettiğini söyler.  Sumitra da Anandi’yi savunur ve kendi iyilikleri için her şeyi unutmalarını ister.

Gehna, bizi herkesin önünde utandırdığını unutamayız deyip gider. Anandi her şeyi duyar ve ağlar. Anandi peşlerinden gitmeye çalışır ama Bairon şimdi seni dinlemeyecekler diye onu durdurur. Bairon, Anandi’yi desteklediğini ve yanlış bir şey yapmadığını söyler. Sumitra mutsuz. Anandi, ne olduğunu, Basant ve Gehna’nın yorumlarını hatırlar. Basant ve Gehna akşam yemeğine de gelmezler. Anandi, onlarla konuşacağını söyler ve onlara yemek götürür.kimizin Yerine 225. Bölüm resimleri

İkimizin Yerine 20 Nisan Özetinde

Anandi, yemeklerle Basant ve Gehna’nın odasına gider. Beni affetmenize gerek yok ama en azından bir şeyler yemelisiniz der. Gehna, sahte sözlerine kanmayacaklarını söyler. Anandi Nandu’yu beslemeleri gerektiğini söyler. Basant git diye ona bağırır. Nandu için ne kadar endişeli olduğunu biliyoruz der.

Gehna da ona gitmesini söyler. Anandi üzgünce aşağı iner ve yemek yemeden gider. Sumitra, Bairon’a, Anandi’nin ileri görüşünün aileyi incittiğini söyler. Bairon Sumitra’ya neden böyle düşünüyorsun?  Her ne olduysa bu Anandi’nin hatası değil.

Anandi’nin adaletini hep övdük ama mesele ailemize geldiğinde, onu sorguluyoruz deyip bir hışımla gider. Ertesi sabah, Anandi Nandu’yu sevinçle arkadaşları ile oynarken görür. Basant Bairon’u işte küçümser. Gehna, Basant ve Nandu için ayrı yemek yapar.

İkimizin Yerine 20 Nisan özetinde Anandi, Nandu’yu okula götürmeyi teklif edince, Gehna, Nandu’ya artık sadece anne babasıyla çıkacağını söyler. Nandu Anandi’yle gitmek isteyince Gehna, onu uyarır ve gitmeyeceğine söz verdirir. Anandi bunu görür ve kötü hisseder. Bu arada Bairon Sumitra’yı teselli etse de Sumitra çok geç olduğunu söyler. Dadisa buna asla izin vermezdi, geri döndüğünde ona ne söylerim diye korkar. Bairon, zamanın her şeyi iyileştireceğini söyler.

Sumitra, Anandi’nin karar vermemesi gerektiğine inanıyor, çünkü bu kararın bedelini ailesi ödüyor. Ertesi gün Anandi, terasta gider ve Nandu’yu oynarken görür. Anandi tereddütle Nandu’ya ile konuşmaya çalışır, ama Nandu kaçar. Basant, depoda bir işçiye, tahıl tahrip olduğu için fena bağırır.

Zararı maaşından keseceğini söyler. İşçi, hatalı olmadığını ve bu adaletsizliğe maruz kalamayacağına isyan eder. Bairon oraya gelir ve durumu yönetir. İşçinin Basant’tan özür dilemesini sağlar. Herkes gidince Basant, Bairon’a herkesin önünde gösteriş yapmayı kes ve beni yalnız bırak der.

İkimizin Yerine 225. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 225. Bölüm Özeti 20 Nisan Gehna Evde Ayrım Yapar (4 Yorum)

  1. Genha anandiyi kıskanıyor oysa ki anandi jahgdis onu terk ettiği halde acılar içinde kıvranıyor ken anandi herşeye rağmen yinede evin gelini olarak tüm görevlerini yaptı hain GENHA hain BASANT

  2. İkiyüzlü Gehna! Anandi iyilik yapıyor,diğerleri ise nankörlük.Senden bunu beklemezdim Gehna.
    Basant zaten bir nankör sende Basant’la kala kala sende nankör oldun!
    En iyisi Sumitra ve Bairon onlar hiçbir zaman nankör olmadılar!