Kardeş Çocukları Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? (2. Sezon 18. Bölüm)

Güncelleme 30 Ağustos 2019

Kardeş Çocukları’nın yeni sezon öncesi gün değiştireceği kesinleşti. Kardeş Çocukları  dizisi yeni sezona 17 eylül 2019 salı günü başlayacak; açıklama Star Tv’den geldi.

Kardeş Çocukları dizisinin yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. Kardeş Çocukları dizisinin yeni sezonunda Umay Karay’ın ölmediği çok da sağlıklı olduğu görülüyor. Diğer taraftan Yıldırım Saner’in ise hala iyileşemediği ağır bir durumda hastahane de yattığı görülüyor. Ümran ise kendisini Yıldırım’ı vuranlar kadar kötü hissediyor. Kardeş Çocukları Yeni Sezon tanıtımı resimleri

Güncelleme 29 Temmuz 2019 Kardeş Çocukları  dizisinde Umay Karay karakterine hayat veren Nur Fettahoğlu Kardeş Çocukları  dizisinin yeni sezon çekimlerinin 25 ağustosta başlayacağını açıkladı. Gold Film 17 Eylül 2019 salı günü için Kardeş Çocukları dizisinin yeni sezonunu Star TV’ye teslim edecek. Bakalım Star Tv Kardeş Çocukları’nın yeni sezonunu 17 eylül salı yayınlayacak mı bekleyip göreceğiz

Kardeş Çocukları dizisinin yeni yönetmeni başarılı yönetmen Çağatay Tosun oldu. Kardeş Çocukları dizisi kadrosunda Cem Davran dahil oldu. Cem Davran Kardeş Çocukları dizisinde Adnan karakteri ile izleyicisi karşısına çıkacak.

Kardeş Çocukları dizisinin 2. sezonunda kadro çok değişecek ve bir çok oyuncu kadroya dahil olacak.

kardeş çocukları yeni sezon

Güncelleme 25 Temmuz 2019 Kardeş Çocukları dizisinin yeni sezon 25 Ağustos 2019 pazar günü başlaması ve 2 bölüm stok çekildikten sonra dizinin yeni bölümünün yayına alınması planlanıyor. Bu durumda Kardeş Çocukları dizisinin 18. bölümü 17 eylül 2019 salı akşamı yayına başlayacak.

Kardeş Çocukları dizisinin yeni yönetmeni Mazi Kalbimde Yaradır, Suskunlar, Merhamet ve Muhteşem Yüzyıl Kösem dizilerinin yönetmenliğini üstlenen Çağatay Tosun oldu. Çağatay Tosun  Kardeş Çocukları dizisinin ikinci sezonunu yönetecek. 

Güncelleme 20 mayıs 2019 Star Tv Kardeş Çocukları dizisinden Furkan Andıç’ın ayrılmasından sonra dizinin reytinglerinde yaşanan düşüşe aldırış etmeden Kardeş Çocukları dizisine yeni sezon onayını verdi. Kardeş Çocukları dizisi 26 mayıs pazar akşamı ekranlara gelecek 17. bölümü ile sezon finali yapacak; ancak Star Tv Kardeş Çocukları dizisinin ikinci sezonda düşük reytingler ile devam etmesi durumunda hemen final kararı alabilmek için gerekli hazırlıkları da yaptı yeni sezon öncesi ve kendisini sözleşme ile bağlamadı. Kardeş Çocukları sezon finali

Güncelleme 15 Nisan Kardeş Çocukları  dizisinde beklenmedik bir çok gelişme yaşandı son bir haftada. Önce Furkan Andıç ile anlaşamayan yapım şirketi Volkan karakteri ile yolları ayırdı ve Volkan Kanada’ya döndü bir daha gelmemek üzere ve hikayeden çıkarıldı; ancak bu durum Star TV’nin hiç hoşuna gitmedi; çünkü Furkan Andıç çok sevilen bir erkek başrol oyuncusuydu.

Furkan Andıç’ın ayrılmasından sonra Kardeş Çocukları dizisinin reytinglerinin düşeceğini düşünen Star TV yönetimi Kardeş Çocukları dizisinin 2. sezonda devam edip etmeyeceğine Volkan karakterinin ayrılmasından sonra yayınlanacak hikayenin beğenilip beğenilmeyeceğine göre mayıs ayı sonunda karar verecek.kardeş çocukları 18. bölüm

Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği Kardeş Çocukları dizisi için Star TV kararını verdi ve Kardeş Çocukları dizisi için 2. sezon hazırlıkları başladı. Başrollerini başrollerini Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç ve Afra Saraçoğu’nun üstlendiği dizi ilk bölümü ile 27 Ocak 2019 Pazar günü yayın hayatına başlamıştı.

Yayın hayatına başladığı ilk günden beri senaryosu ve üst kalite oyuncu kadrosu ile çok konuşulan Kardeş Çocukları dizisi kanala da beklediği izlenme oranlarını verince 2019 2020 yeni sezonunda da pazar akşamları devam etmeyi garantiledi.

Peki Kardeş Çocukları Yeni Sezon’a Ne Zaman Başlayacak?

Kardeş Çocukları dizisinin 17. bölümü ile 26 mayıs pazar akşamı ekranlara veda edeceğini duyan Furkan Andıç ve Afra Saraçoğlu hayranları koca bir yazı nasıl dizileri olmadan geçireceklerini düşünmeye başladılar. Kardeş Çocukları dizisi set ekibi ve oyuncuları yaklaşık üç buçuk aylık bir aranın ardında eylül ayı başında yeniden sete çıkacaklar ve dizilerinin 2. sezon çekimlerine kaldıkları yerden devam edecekler. Özellikle Furkan Andıç’ın Kardeş Çocukları dizisinden ayrılıp ayrılmadığını, geri dönüp dönmeyeceğini merak eden izleyiciler yaz boyu yeni sezonu bekleyecek.

Kardeş Çocukları  dizisinin yeni sezona diğer dizilerden bir hafta sonra 17 eylül 2019 salı akşamı başlayacağı açıklandı. ATV Eşkıya Dünya Hükümdar Olmaz’ı ve Fox TV’nin Kadın dizilerinden önce yeni sezona başlamak isteyecek ve izleyicisini yeniden toplamak isteyecektir. Tabi Kardeş Çocukları dizisinin yeni sezonun kesin tarihini açıklamak için şuanda çok erken özellikle ağustos ayı sonunda bir çok durum belli olacağı için net tarih vermek mümkün olacak. Kardeş Çocukları yeni sezon resimleri

Kardeş Çocukları 2. Sezonda  Neler Olacak?

Yıldırım ve Ümran aşkı yeniden alevlenecek… Evet Kardeş Çocukları dizisinde Yıldırım ve Ümran’ın sonunda bir birlerini yeniden isteyecekleri ve engellere karşı birlikte savaşacakları az çok belli oluyor ama bakalım izleyicinin sıkıldığı Cemal 2. sezonda da Yıldırım ve Ümran arasına girecek mi yoksa sadece Umay mı kara kedi olacak.

Hayat ve Hayal’in kardeş olduklarının ortaya çıkması ve Volkan’ın Kanada’ya gitmesi sonrası hiç bir şey ilk sezonda ki gibi olmayacak Kardeş Çocukları dizisinde. Bakalım Hayat ve Hayal Volkan meselesini çabuk kapatabilecekler mi? Kardeş Çocukları dizisine yeni gelecek erkek başrol oyuncusu kim olacak? Hayat yeniden aşık mı olacak? Kardeş Çocukları dizisinin 2. sezonunu izleyip göreceğiz.

Hayat Kimin Kızı?

Kardeş Çocukları dizisinin yeni sezonu çok farklı senaryosu ile göz kamaştırmaya devam edecek; diziden bir kötü karakter ayrılırken Kardeş Çocukları dizisine yeni sezonda yeni hikayeler ile birlikte bir çok yeni oyuncu da dahil olacak. Özellikle Kardeş Çocukları dizisinin 2. sezonunda bir çok sırda ortaya çıkacak. Hayat ve Hayal muhtemelen Yıldırım’ın kızı çıkacak.

Kardeş Çocukları 2. Sezon Fragmanı

Kardeş Çocukları Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? (2. Sezon 18. Bölüm) (4 Yorum)

  1. Kardeş çocuklr dizi heyecanla bekliyorum,Umay karakteri bence harika hem iyi hem kötü karakter mehmet aslantuğ harika, bence dizide abla kendine başka birini bulsun çünkü Umay ve yıldırım yakışıyorlar?

  2. Bence degisik bir senaryo,ve son bölümlerle dahada güzellesdi,Ben begendim.Umay karekterini harika islemisler,üman karekteri ise acilarin kadini oldu.umarim 2 sezonda dahada iyi olur

  3. Topluma kötü örnek olan bu gibi dizileri fazla uzatmasanız iyi olur zira sevdiğimiz oyunculardan da soğuyoruz

    • Sen otur çukur la söz dizilerini izle o zaman vurdulu kırdılı sevgi hanım hatta hiç bir şey izleme