Sev Yeter 211. Bölüm Özeti 11 Nisan Fragmanı Ruhi Yeniden Bhalla Evinde

Sev Yeter dizisinde Yargıç Bhalla ve Iyer ailelerinin yoğun baskısıyla Ruhi nin yeniden Raman’ın yanında kalmasına izin vermiştir. Aileler bir daha kavga etmemek için söz verirler. Ailenin tamamen birleşmesi için Romi nin eve gelmesi gerekiyordur. İşita Raman’ı ikna etmeye çalışsa da başarılı olamaz. İşita Raman’dan özür dilemesini istiyordur. Raman Ruhi nin gitmesinde payı olan Romi den özür dilemek istemiyordur. Romi de Mihika nın baskılarına rağmen Raman’ın özür dilemesini istiyordur. İşita son olarak Raman’ın ellerini bağlar ve onu Mihika, Adi ile birlikte Romi nin yanına götürür.

Sev Yeter 211. Bölüm Özeti

İşita Raman’ı Romi ile buluşturur ancak ikisinin de eğilmeye niyeti yoktur. Adi Ruhi ye aileleri birleştirdiği için teşekkür eder. Bu yüzden çok mutlu olduğunu belirtir. Ruhi herkes göstermelik davranıyor diyor. Romi nin nerde olduğunu soruyor. Adi İşita onu almaya gitti diyor. Ruhi İşita nın yalnız geldiğini pencereden görüyor. Adi den de görmesini istiyor. Adi üzülürken kapı çalınıyor. Kapıyı Ruhi açıyor. Karşısında Mihika ve Romi yi görünce şaşırıyor. İşita ise gülümsüyor. Romi Ruhi ye sarılıyor ve şimdi bir aile olduklarını söylüyor. Onunla çocukluk anılarına geri döneceklerini söylüyor.

1 18

Bayan Bhalla bu mucizeyi nasıl gerçekleştirdiklerini soruyor. İşita bir bardak acı kabak suyunun yaptığını söylüyor. Raman özür dilemeyince Romi bir bardak kabak suyu getirmiş ve Raman bunu içerse özürden vazgeçeceğini söylemişti. Bhalla bunu küçükken ceza için verdiğini hatırlar. Raman içmemek için özür dilemiştir. Bhalla mutlu olduğunu söyler. Romi fazla mutlu olmamasını, yargıç karar verdikten sonra gideceğini söyler. Romi ayrılırken İşita nasıl Ruhi yi kalması için ikna edeceksem Romi nin de kalmasını sağlayacağım diyerek Bhalla yasöz verir. Bhalla ondan Avustralya ya gitmemesi için söz ister. İşita o gün için söz veremeyeceğini belirtir.

2 20

Raman ve Romi misafir banyosunu kullnmak için tartışırken Ruhi yi görüyorlar ve tartışmayı bırakarak önce sen git diye nezakette bulunuyorlar. Ruhi gidince tartışmaya devam ediyorlar. Ruhi için yemek hazırlıkları tüm hızıyla devam etmektedir. Aileler bütün yeteneklerini göstermek için çalışıyordur. Bazen tartışma pozisyonları olsa da İşita Ruhi yi hatırlatarak vazgeçiriyordur. Mani ve Aliya Mihir ile iş hakkında görüşürler. Mani Mihir’e kendi şirketinde çalışması karşılığında 3 kat daha fazla maaş ve kredi vereceğini teklif eder. Mihir ise teşekkür eder ancak Raman ile kardeş gibi olduklarını söyler. Ardından masadan ayrılır. Mani onu takdir eder.

3 19

Ruhi nin de yemek masasına gelmesinin ardından yemeğe başlanır. Ruhi Raman ve Romi nin birlikte olmasından memnundur. İşita Ruh yi elleriyle beslemektedir. Ruhi neyin gerçek neyin sahte olduğunu anlayamadığını düşünüyor. Onlar yemeklerini yerken eve tesisatçı olduklarını söyleyen bazı adamlar geliyor. Raman şimdi sırası mı diyerek yarın gelmelerini istiyor. ANcak Bayan Bhalla banyonun sorun olacağını söyleyerek işlerini yapmalarını istiyor. Neyse yemekler yenmeye devam ederken İşita belgeleri Ruhi ye veriyor ve ondan imzalamasını istiyor. Raman ve İşita mutlu bir şekilde Ruhi ye bakarken Ruhi ayağa kalkıyor ve bana bu kağıtları imzalatmak için mi yemek ziyafeti veriyorsunuz diye kızıyor.

4 19

Herkes şoktadır. Ruhi belgelerde Ruhi nin hiç bir hak iddia edemeyeceği yazıyor diyerek tepki gösteriyor. Raman kağıtları kontrol edince gerçek olduğunu görüyor. Ashok ve Nidhi içkilerini yudumlarken Raman’ın evinde kıyametin kopacağını söylüyorlar. Aslında eve giden tesisatçılar kağıtları değiştirmişlerdir. Raman bir baba kızına böyle bir şey yapar mı diye soruyor ve kağıtları birisinin değiştirmiş olabileceğini söylüyor. Ruhi bu dramayı durdurmalarını istiyor ve odasına gidiyor. Bayan Bhalla Ruhi ile konuşacağını söylüyor ancak İşita Ruhi nin şu anda kimseyi dinlemeyeceğini söylüyor. Şimdi kanıta ihtiyaçları olduğunu düşünüyor.

5 15

Raman avukatı Anıl ile görüşüyor. Birisinin Ruhi yi bu evden göndermek istediğini belirtiyor. O kişinin evlerinde olabileceğini söylüyor. Dışarı bakarken Ashok ve Romi nin bazı kağıtları incelediğini görüyor ve avukata galiba o kişiyi buldum diyor. Sev Yeter 11 Nisan Perşembe Özeti sona erdi.

Sev Yeter 211. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 211. Bölüm Özeti 11 Nisan Fragmanı Ruhi Yeniden Bhalla Evinde (4 Yorum)

  1. Bence.işita.romanlarla. kalmayacak.ruhinin.kalbini.kazanıp.ailesiyle.kavuşturun. gidecek.onu.yıllarca.alamayan. sormadan. Sevmeyen.buradayım. yanında.kalacak.hali.yoksa. Raman lan. Kızını.bir.araya.getirip.suçluluk.duygusundan.kurtulup.mani.ile.gidecek.ben.öyle.anlıyorum.

  2. Sev yeter’in kac gunden beri ozetlerini vermiyodunuz bu gun verdiniz oda sadece 211 bölüm özeti nerde kaldı 212 213 214 215 216 özetleri her gun elestiri yapmam mi lazim

  3. İshita dünyanın en büyük hatasını yaptın yani Raman’a döndün.Sanki seni çok seviyordu!???
    Birisi sevmiyorsa onu kazanmak için çabalamak doğru değil İshitacığım.