İkimizin Yerine 191. Bölüm Özeti 17 Mart Anandi Ailesini de Feda Ediyor

İkimizin Yerine 191. Bölüm özetinde Bago kızının başına gelenleri öğrenir ve kızını götürmeye gelir; ancak İkimizin Yerine 17 Mart özetinde Anandi ailesini de feda eder.

İkimizin Yerine 191. Bölüm Özeti

Basant, Jagdiş’in bencilliğini bütün aileye açıklar. Dadisa çok üzgün. Madalyonu Basant’tan alır ve kocasına ait olduğunu ve sevgiyle Jagdiş’e verdiğini hatırlar. Sessizce üst kata çıkar. Jagdiş peşinden koşar ve onu affetmesini ister. Gauri’yi ve ilişkisini kurtarmak için bunu yaptım der. Dadisa sinirlenir ve odasına gider.

Dadisa odasında, hiç bir ilişki veya bağa değer vermeyen Jagdiş’i aileye geri getirmeye çalıştığını düşünür. Jagdiş odasına gelip ağlar. Dadisa gelir ve kendi bencilliğinden onu uzun süre evde tuttuğu için özür diler. Jagdiş’e Gauri ile şehre geri dönmesini söyler. Ona biraz para verir ve Bairon’un doktorluk ücreti olarak verdiğini söyler. Madalyonu takma hakkını kaybettiğini ve onu kendisinde saklayacağını söyler. Onu takmayı hak ettiğini hissedersen, geri gelip bana sorabilirsin der. Dadisa gider. Jagdiş, Dadisa’nın da kendisini uzaklaştırdığını söyler. Gauri onu teselli etmeye çalışır.

Anandi geceleri uyuyamaz. Jagdiş onunla konuşmaya gelir, ama Anandi’yi bulamaz. Anandi’nin ona aldığı gözlüğü görür ve takar. Anandi’yi ahırda bulur. Gözlüğü yanında geçmişten hatıra gibi saklamak istediğini söyler. Anandi buna gerek olmadığını söyler. Jagdiş, Anandi’ye olanlar için üzüldüğünü söyler. Yine ailesini ve çocuk evliliğini suçlamaya çalışır.

Anandi aynı fikirde değil. Mumbai’ye gitmek için yaptıklarını çocuk evliliğinin yan etkileri olarak görebilirsin ama Mumbai‘den her geldiğinde, hala beni seviyormuş gibi yapıyordun ve beni ve Gauri’yi aldatıyordun der. Jagdiş’e, sebep olduğu zarar için onu asla affetmeyeceğini ve Gauri’ye aynısını yaşatmamasını söyler. Gitmeden önce gözlükleri alır. Jagdiş üzgün. Bu arada Gauri, Jagdiş’i aramaya başlar. Onun Anandi ile konuştuğunu görür ve odasında sinir krizi geçirir.kimizin Yerine 191. Bölüm resimleri

Gauri, Jagat’ın geçmişte ona ailesine uyum sağlamadığını söylediğini hatırlar. Anandi’yi ona övdüğünü hatırlar. Jagdiş‘in yalanlarını ve ayrıca Sumitra‘nın sen asla Jagdiş’in gerçek aşkı olamazsın dediğini hatırlar. Gauri, artık katlanamadığını söyler. Dadisa’nın gitmemizi söylemesi iyi oldu, Jagat’ı en kısa sürede Mumbai’ye götürmem gerek der.

Kapıyı duyar ve uyuyormuş gibi yapar. Jagdiş Gauri uyuyor mu diye kontrol eder ve yatağa gider. Jagdiş, Anandi ile yaptığı konuşmayı hatırlar. Sabah, Jagdiş Dadisa‘ya gelir ve gittiğimizde beni affedecek misin der. O sırada Dadisa, alt kattan birinin adını bağırdığını duyar. Bago, çık dışarı diye bağırır. Herkes çığlıklarını duyunca şok olur.

İkimizin Yerine 191. Bölüm özetinde Bago yalancı Jagdiş ortaya çık diye bağırır. Salonda Bago Anandi’ye sarılır, aileyi sorgular. Jagdiş‘in nerede olduğunu sorar. Dadisa gelince Bago ona ne yaptığını sorar, yeni gelinini övüyor musun der. Hepiniz buradayken bu nasıl oldu, neden bir şey yapmadınız diye sorar. Bütün aileye hakaret ederken kimse gözlerine bakamaz. Basant, Kazan’dan karısını durdurmasını ister.

Kazan, hatalı olduklarında nasıl bir şey yapabileceğini belirtir. Siz hiçbir şey yapmadınız, Anandi bu evde bir şey söylemeden yaşadı ve annesi de ailenizi savundu ama bugün bir annenin acısı konuşuyor der. Bago Anandi’ye burada ne yaptığını sorar. Yeni gelin geldiğinden beri günler geçti, o halde hâlâ burada ne işin var, neden ailedeki kimse bir şey söylemedi, senin hiç bir şeyin olmayan aileye bakmak için neden kalman gerekiyor der.

İkimizin Yerine 17 Mart Özeti Devam Ediyor

Dadisa’ya gider, Anandi’nin onu çok sevdiğini ama onun Anandi’yi yıkmaktan başka bir şey yapmadığını söyler. Kızım bu aile için hayatını vermeye hazırdı ve karşılığında bu aile hiçbir şey yapmadı der. Bago, Jagdiş ve Gauri’yi görür ve öfkelenir. Koridorda Jagdiş’in yakasına yapışır ve Anandi’ye ne yaptığını bilmek ister.

Ona vurmaya başlar ve Anandi’ye verdiği cezanın nedenini sorar. Anandi senin için her şeyi yaptı ve sen böyle ödüyorsun, incitecek başka birini bulamadın mı der. Sana hayat veren kızın hayatını mahvettin der. Sonra Gauri Bago‘nun elini tutar ve durmasını söyler. Kocasına nasıl el kaldırabileceğini söyler. Herkes şok olur.

Bago, Gauri’nin elini fırlatıp atar ve Jagdiş‘e vurma hakkı olduğunu bağırır. Ona oğlum gibi davrandım der. Gauri bir şey söylemeye çalışır ama Bago sus der. Onunla konuşmak istemediğini, ailesinin onu nasıl evli bir adamla evlendirdiğini söyler. Anandi yapsaydı, onu öldürürdüm der. Gauri ve Jagdiş sessiz. Bago sonra pes eder ve salona doğru yürümeye başlar, ama merdivenlerde yıkılır.kimizin Yerine 17 mart resimleri

Kazan ve Anandi koşarak onu teselli etmeye çalışırlar. Kazan, ev halkının tıpkı taş gibi kimsenin acısını anlayamadığını söyler. Bago, aileye sert sözler söyler.  Bago Anandi’nin elini tutar ve kapıya doğru yürümeye başlar. Anandi onu durdurmayı başarır. Bago, Anandi’yi evden ayrılması gerektiğine ikna etmeye çalışır. Fakat Anandi, onun evi olduğunu söyler.  Evlenmeden önce söylediğin gibi, sadece cesedimi buradan çıkarabilirsin der. Şimdi tek farkı, evin gelini olarak değil kızı olarak kalmam der.

İkimizin Yerine 17 Mart özetinde Bago ve Kazan‘ın ısrarlarına rağmen Anandi gitmez. Bago, bir kız evlendikten sonra yeni bir hayat alır. Bu yüzden önceki ilişkilerine geri dönemez. Evlendikten sonra onun hayatı, kocasıdır ama o seninle ilişkisini kopardı der. Bago ve Kazan, kendi kızlarının dediklerini düşünerek paramparça olur.

Her ikisinin de kalp kırılır evi terk eder. Anandi berbat. Yolda, Kazan Anandi‘nin iyi olacağını söyleyerek Bago’yu teselli etmeye çalışır. Anandi’nin yeterince düşünüp, onlara geleceğini ve ona bakacaklarını söyler. Anandi sorumluluğunu çok içtenlikle aldı, ödülünü kesinlikle alacak der.

İkimizin Yerine 191. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 191. Bölüm Özeti 17 Mart Anandi Ailesini de Feda Ediyor (1 Yorum)