Sen Anlat Karadeniz Tahir’in Annesi Babası Kim? Sakine Kim?

Sen Anlat Karadeniz dizisinde sırlar bir bir ortaya çıkmaya devam ediyor. Geçen haftalarda Vedat ile Fikret arasında ki sır ortaya çıkmış; babamı öldürdüm diyen Vedat’ın aslında babası sandığı kişiyi öldürdüğünü Vedat’ın gerçek babasının ise Fikret olduğu ortaya çıkmıştı. Fikret İstanbul’a gittiğinde Gülendam denen bir kadına aşık olmuş ama Fikret’in patronu zorla Gülendam’ı Fikret’in elinden almıştı.

Sen Anlat Karadeniz Tahir’in Babası Kim?

Hikaye biraz daha önceye gittiğinde ise Sen Anlat Karadeniz dizisinde Fikret’in daha önce de Sakine’ye aşık olduğu ortaya çıktı. Sakini bizim bildiğimiz Saniye’nin kardeşidir. Saniye ve Sakine iki kardeşken Deli Tahir ve Hayati’de iki kardeşti. Saniye hanım Deli Tahir’e aşıktı ama babası onu Hayati’ye verdi. Deli Tahir ise Saniye’yi seviyordu ve onu alıp İstanbul’a kaçtı. Saniye’nin abisi Fikret ise her şeye şahitti ve gözü kara bir gençti. Asla kız kardeşinin bu hareketini sineye çekmeyecekti.

Sakine babasına gidip kardeşi Saniye’yi gambazladı ve Deli Tahir ile Sakine’nin İstanbul’a kaçtığı adresi babasına söyledi. Kıskançlık nedeniyle büyük bir hata yapan Saniye hanım bu hatası yüzünden hem kız kardeşini hemde Deli Tahir’in ölümüne sebep oldu; Çünkü Fikret’de oradaydı ve Sakine ile Deli Tahir’in yerlerini öğrenerek gidip iki deli aşığı vurdu. Bu durumda Tahir’in dayısı oluyor Fikret. Bu durumda Vedat ile Fikret’te kuzen oluyor. Tahir Vedat’ın halasının oğludur. 

Sen Anlat Karadeniz Tahirin Annesi kim

Sen Anlat Karadeniz Tahir’in Annesi Kimdir?

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Tahir’in annesini biz hep Saniye hanım sandık; ancak sırlar ortaya çıkınca anladık ki aslında Mustafa Kaleli ve Tahir Kaleli kardeş değil amca çocuklarıydı; çünkü Tahir Hayati ile Saniye’nin oğulları değil Deli Tahir ile Sakine’nin oğullarıydı.

Tabi son dönemde Sen Anlat Karadeniz dizisi senaryosu çok karışık ilerliyor. Dizi eleştirmenleri olarak biz bile bazen arada ki bağı kuramıyoruz; benim anlattığım olayda tabi daha muallak kalan yerler var; nasıl oldu da kimse Tahir’in Saniye’nin değil Sakine’nin oğlu olduğunu anlamadı? Saniye nasıl oldu da kardeşi Sakine’nin katili Fikret’i tanımadı?

Burada gerçek olan bir şey var Tahir Kaleli aslında gayrimeşru çocuk çıktı. Senaristi tebrik ediyorum; sezon başında bir senarist gider başkası gelir demiştik senaristler ayrıldığı için ama yeni senarist de anca bunu yaptı işte.Sen Anlat Karadeniz Tahirin babası kim

Sen Anlat Karadeniz  Sakine Kim?

Sakine Saniye hanımın kardeşi. Yani Tahir’in teyzem dediği kadın aslında annesiymiş; diğer taraftan da amcam dediği adam da babasıymış olan bu.

Sen Anlat Karadeniz 43. Bölüm Fragmanı

Sen Anlat Karadeniz Tahir’in Annesi Babası Kim? Sakine Kim? (3 Yorum)

  1. Şimdi sakineyle saniye kardeşse ve fikret saniyenin abisi ise sakineyle fikret de kardeş olmuyor mu? Fikret eskiden sakineye aşık olan adamsa fikret kız kardeşine mi aşıktı ??? kafam çok karıştı.

  2. Ay bn. Kafayı yedim saniyeyle sakine kardeşse fikrettemi onların kardesi kardeşiyse niye mustafa dayısını bilmiyordu tahir bi dayısı oldugu bilmiyordu babası çıkarsa çıksın ben kafayı ywdim bu nasıl bi düzen parçaları yerine koymak ne kadar zor bnde bugüne kadar fikretin sevdigi sanıyordum sakineyi

  3. vav tarihin en saçma salak senaryoları bunlara senarist diyorlar hiç dogum ölüm tarihleri tutmuyor bir babaya çocugunu ödürtüyorlar ucuz diziden ucuzluk akıyor basit sıradan 8 yıl önceki nefes kadın tahirle evlenincemi cesareti gelmiş güleyimmmmmmmmmmmmmmmmmmm bebeler inanmaz bu hikayeye resmen dalga geçiliyor .. dizi alay konusu .. ciddiyet ciddiyetsiz diziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii nefes ölsünn nefes ölsün nefes ölsün final olmadan 2 bölüm önce