Sev Yeter 226. Bölüm Özeti 3 Mayıs Fragmanı İşita Zor Anlar Yaşıyor

Sev Yeter dizisinde Raman’ın Pihu ile ilgilenmesi ve okulda da onu takip etmesi işlerini aksatmasına neden olunca İşita işletme kursu alarak bu sorunu çözmek istiyor. Kursların bitiminde İşita Raman’ı temsil etmek için ofisine gidiyor. Onu Adi, Aliya  ve Mihir karşılıyor. İşita Raman’ın odasına giriyor ve laptopu açıyor ancak şifre istiyor.

İşita ya mesaj geliyor. Raman laptobun şifresini mesajla göndermiştir. İşita beni çok iyi anlayan bir kocam var diyerek gülümsüyor. Nidhi Ashok dan bazı bilgiler aldıktan sonra yatırımcı Şingal’ı arıyor. Ona Raman’ın projelerde başarılı olamayacağını söylüyor. Bay Şingal Raman bütün projelerimi yönetiyor diyor. Nidhi şirketi aramasını ve şirketi kimin yönettiğini öğrenmesini istiyor ve telefonu kapatıyor.

Sev Yeter 226. Bölüm Özeti

Bay Şingal büyük paralar yatırdığını söyleyerek Mihir’i arıyor. Ona projeyi soruyor. Mihir üzerinde çalıştıklarını söylüyor. Şingal, Raman’ı soruyor. Mihir Raman’ın meşgul olduğunu söylerken işi bitince geri dönmesini sağlayacağım diyor ve telefonu kapatıyor. Bay Şingal yolda Raman’ı kadınlarla görüyor ve şoföründen arabayı durdurmasını istiyor.

Şingal Raman’a burda ne yapıyorsun diye soruyor. Raman kızım için burdayım diyor ve ofisi emin ellere bıraktığını belirtiyor. Mihir ve ben eşime rehberlik ediyoruz diyor ve ayrılıyor. Şingal ofise geliyor ve İşita ile tanışıyor. İşita sizi tanımıyorum deyince Şingal sinirleniyor ve beni herkes tanır diye tepki gösteriyor.

Şingal yatırımlarından bahsediyor ve deneyimsiz kişilerle çalışmak istemediğini söylüyor. Ashok da geliyor ve yangına körükle giderek Şingal’i iyice dellendiriyor. Şingal yatırımdan vazgeçtiğini söyleyerek çıkıyor. Mihir ve İşita Ashok’a tepki gösterse de iş elden gidiyor. İşita ağlıyor.

Kadınlar müdürle konuştuğu için Raman’a teşekkür ediyorlar. İlerde yapılacak yemek yapma yarışması için Raman’a ne yapacağını soruyorlar. Raman en iyi aşçıların erkek olduğunu söylerken Pihu yarışmayı ben kazanacağım diyerek koşuyor ve Şagun’a sarılıyor. Raman şok olurken Pihu Şagun’un yarışmaya katılacağını söylüyor.

Pihu sınıfına giderken Raman Şagun’u bir kenara çekiyor ve daha önce uyardığını söylüyor. Bir daha gelmemesini istiyor. Pihu yeniden geliyor ve Şagun’u soruyor. Raman onun ayrıldığını söylüyor. Pihu yarışmaya kim katılacak diyor. Raman ben katılacağım diye söyleyince Pihu yemek yapmayı bilmiyorsun nasıl olacak diye soruyor.1 45

Sev Yeter 3 Mayıs Özeti

Raman kadınlardan en kolay yemek tarifi alacağını ve yarışmaya katılacağını söylüyor. Şagun Nidhi ye gider ve Raman’ın onu nasıl azarladığını anlatır. Bir planı olup olmadığını sorar. Nidhi İşita dan dolayı yatırımcının işlerini geri çektiğini söyler. Şagun mutlu olur.

Müdür kurallar gereği Raman’ın katılamayacağını söylese de bayanlar Raman’ı destekler ve bir babanın da gerektiğinde anne gibi işler yapabileceğini kanıtlamasını isterler. Müdür yönetim ile konuşacağını söyler. İşita ve ekibi eve gelirler ve Raman’ı yemek yapmaya çalışırken görürler.2 47

İşita Raman’a Bay Şingal den bahseder. Raman Ashok’u her şeyi berbat ettiğini söylerken İşita hayır der. Adam beni yetersiz gördü ve iş kadını olamayacağımı düşündü der. Bay Şingal ile görüşeceğini ve onu ikna edeceğini söyler. Mihir den ertesi gün için toplantı ayarlamasını istiyor. Raman da Pihu için okulda olması gerektiğini söylüyor. Aksi taktirde Şagun’un geleceğini belirtiyor. İşita ya güvendiğini söylüyor.

4 42

Şagun Mani yi karşılamaya gidiyor. Ona ofisteki durumdan bahsediyor. Mani birilerini arıyor ve endişeleniyor. İşita ile görüşmem gerekir diyor. Şagun halen İşita için endişelenen Mani ye acıyor. Mani İşita ile buluşuyor ve Bay Şingal’in çok büyük bir yatırımcı olduğunu, proje onaylanmazsa diğer yatırımcılarında Şingal den etkilenceğini söylüyor.

Mani İşita dan Şingal’i eve davet etmesini ve Raman ile konuşmasını istiyor. İşita dediği gibi yapıyor ve Şingal eve geliyor. Buraya iş konuşmaya gelmediğini sadece kahve içmeye geldiğini söylüyor. Bir kadın olarak evdeki işlerini yapmasını istiyor. Kadının iş hayatında yeri olmadığını belirtiyor. İşita sinirleniyor. 5 38

İşita sana saygı duyuyordum ama şimdi gereksiz olduğunu anladım diyor. Senin gibi insanların bizim yanımızda değeriniz yok diyor. Bu projeyi senli ya da sensiz onaylatacağım diyor ve ona meydan okuyor. Raman geliyor ve İşita yı alkışlıyor. Sev Yeter 3 Mayıs Özeti devam ediyor.

Sev Yeter 226. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 226. Bölüm Özeti 3 Mayıs Fragmanı İşita Zor Anlar Yaşıyor (1 Yorum)