Sen Anlat Karadeniz Devam Edecek mi? 2019 2020 3. Sezon Olacak mı?

Güncelleme 21 Ağustos 2019

Sen Anlat Karadeniz 2019 2020 yeni sezona 4 eylül 2019 çarşamba günü başlayacak. Sen Anlat Karadeniz Yeni Sezon 2

Güncelleme 9 Temmuz 2019

Sen Anlat Karadeniz dizisinin çekimleri 1 Ağustos 2019 da Trabzon’da başlayacak. Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni sezonunda senaristlerinin değişeceğini açıklamıştık. Sen Anlat Karadeniz’i yeni sezonda başarılı senaristler Erkan Birgören ve Sema Ali Erol yazacak.

Sen Anlat Karadeniz dizisi gün değiştiriyor. Sen Anlat Karadeniz dizisinin en büyük rakibi Diriliş Ertuğrul dizisinin de Atv’ye transfer olması ile Sen Anlat Karadeniz’in geleceği ile ilgili sorular sorulmaya başlanmıştı.

Sen Anlat Karadeniz dizisi yapımcısı ile Atv arasında 6 bölümlük bir anlaşma yapılmış; yeni sezon da yayınlanacak olan 6 bölümün aldığı reytinglere göre dizinin devam edip etmeyeceğine karar verilecek.

Sen Anlat Karadeniz için kana 6 ve daha fazla reyting alma şartı getirmiş. Sen Anlat Karadeniz dizisi 6 reytingin altına düştüğü an final kararı alınabilecekmiş. Sen Anlat Karadeniz Çarşambadan cumartesine transfer oldu.

Sen Anlat Karadeniz’in bir kez daha senaristi değişti. Sen Anlat Karadeniz  dizisi senaristi Erkan Birgören ile yollar ayrıldı  ve yeni senarist arayışları da başladı Sın olarak Sen Anlat Karadeniz dizisine bu sezon dahil olan bazı oyuncular ile de yolların ayrılması konuşuluyor.Sen Anlat Karadeniz Devam Edecek

Sen Anlat Karadeniz’in Akıbeti Netleşti? 17 Mayıs 2019

Sen Anlat Karadeniz dizisi 2019 2020 yeni sezonunda devam edecek. Sen Anlat Karadeniz dizisinin mayıs ayında ki performansını değerlendiren Atv ve Sinegraf yetkilileri Sen Anlat Karadeniz dizisinin 3. sezonun çekilmesine onay verdi. Sen Anlat Karadeniz dizisi 53. bölümü ile 29 mayıs çarşamba akşamı sezon finali yaparak ekranlara veda edecek. Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni sezon yayın hakları sözleşmesinde ise yapımcı Sinegraf’ın indirime gittiği böylelikle maliyetleri düşüren Atv’nin Sen Anlat Karadeniz’in yeni sezon haklarını satın aldığı konuşuluyor.

Güncelleme 7 Nisan 2019 Osman Sınav son dönemde reyting kaybeden Sen Anlat Karadeniz dizisinin 3. sezonda devam edip etmeyeceğinin netleşmesi için son 5 – 6 haftalık reyting performansına bakılıp öyle kesin kararın verileceğini açıkladı.Sen Anlat Karadeniz 3. sezon resimleri 54. bölüm

Sen anlat Karadeniz 3. Sezon Başlıyor 

Atv’nin sevilen dizilerinden Sen Anlat Karadeniz 2018 2019 sezonunda 2. sezonu ile izleyicisi karşısına çıktı. 2 sezondur çarşamba akşamlarının en çok izlenen ikinci dizisi olan Sen Anlat Karadeniz aldığı yüksek reytingler ile kanalını ve yapımcısını gülümsetirken ne yazık ki ilk sezonda aldığı 15 16 reytingler ikinci sezonda hayal oldu.

24 Ocak 2018 Çarşamba günü başladığı yayın hayatına 2019 2020 yeni sezonunda devam etmeyi planlayan Sen Anlat Karadeniz dizisine güzel haber aylar öncesinde Atv’den geldi. Atv Sen Anlat Karadeniz dizisi yapımcısına 3. sezonunda yayın haklarını alabileceğini açıkladı. Peki Sen Anlat Karadeniz 2019 2020 yeni sezonunda da ekranlarda olabilecek mi?

Sen Anlat Karadeniz 2019’da Devam Edecek mi?

Sen Anlat Karadeniz dizisinin 3. sezonun çekilip çekilemeyeceği bizlere gelen de en önemli soru ancak Sen Anlat Karadeniz dizisinin devam edip etmeyeceğini ne kanal ne de yapımcı belirlemeyecek; Sen Anlat Karadeniz izleyicisi yeni sezonu görmek isterse Sen Anlat Karadeniz de yeni sezon çekilecek yok Sen Anlat Karadeniz’in reytingleri düşerse Sen Anlat Karadeniz dizisi de 2019 mayıs ayında yani 2. sezon sonunda ekranlara veda ederek tarihe bir efsana olarak ismini yazdıracak.

Sen Anlat Karadeniz’de Vedat Sonrası Yeni Senaryo Şekilleniyor

Sen Anlat Karadeniz’de Vedat ölmeseydi; %90 Sen Anlat Karadeniz 3. sezonda da yayında olur derdik zira bu Vedat Sayar konusundan izleyici sıkılsa da izlemeye devam ediyordu; ancak Sen Anlat Karadeniz’in yeni senaryosunun izleyici tarafından benimsenip benimsenmeyeceği şimdilik belirsizliğini koruyor. Sen Anlat Karadeniz dizisi yapımcısı Vedat’ı öldürerek büyük risk aldı. Ya Sen Anlat Karadeniz dizisi dibe vuracak yeni senaryo ve yeni düşman beğenilmeyip saçma bulunacak ve Sen Anlat Karadeniz final yapacak; yada Sen Anlat Karadeniz dizisi ilk sezonda aldığı 14 15 reytinglere geri dönecek. İşte bu ince çizgiyi belirleyecek olan ise Sen Anlat Karadeniz’in 3. sezon senaryosu olacak.Sen Anlat Karadeniz 3. sezon 2019 2020

Sen Anlat Karadeniz dizisi yapımcısı Vedat’ı sezon finalinde öldürmedi ki sezon içinde yeni düşmana alışılsın ve izleyici benimsesin. Eğer Sen Anlat Karadeniz dizisi nisan mayıs aylarında beklenen reytinglere ulaşamazsa daha fazla diziyi rezil etmeden Sen Anlat Karadeniz dizisi mayıs 2019 da final yapacak ve ekranlara veda edecek; yok eğer Sen Anlat Karadeniz’in yeni konsepti sevilirse yaz aylarında hummalı bir yeni sezon çalışması yapılacak ve Sen Anlat Karadeniz 3. sezona hazırlanacak.

Sen Anlat Karadeniz 3. Sezon Senaryosunda Neler Var

Sen Anlat Karadeniz’de Mehmet Ali Nuroğlu dizinin senaristi Erkan Birgören’den artık Vedat’ın ölmesini istemiş. Bu haberi senarist Erkan Birgören’de İnstagram hesabında yaptığı paylaşımla doğruladı. Aldığımız diğer kesin olmayan bilgilere göre Vedat ölümünden sonra diziye biri kadın diğeri erkek 2 yeni oyuncu dahil olacak ve yeni senaryo bu isimler üzerine kurulacak.

Yeni gelen erkek karakter Tahir ile Nefes’in yeni düşmanı olacak. Diziye yine Fikret’in kontrolünde bir kadın oyuncu girecek; bu isim Gülendam olacak ve Berrak’ın annesi olacak. Bakım hastanesinden gelen Gülendam Sen Anlat Karadeniz dizisinde kilit rollerden birine hayat verecek.

Bilindiği üzere Vedat’ın ölümüyle Nazar ile Murat  kavuşuyor; zor da olsa kavuşan bu ikili ne yazık ki erken ayrılıyor. Yani Murat ile Nazar evleniyorlar bir süre sonra anlaşamadıkları için ayrılıyorlar ve Nazar karakterini hayat veren Çağla Özavcı bize gelen tüyolara göre diziden ayrılıyor. Sen Anlat Karadeniz Devam Edecek mi

Sen Anlat Karadeniz Ne Zaman Sezon Finali Yapacak? 2019

Sen Anlat Karadeniz dizisi eğer her şey yolunda gider ve Sen Anlat Karadeniz’in senaristi Atv yönetimini ve izleyiciye yeni senaryoyu beğendirebilirse Sen Anlat Karadeniz dizisi 55. bölümü ile 29 mayıs 2019 çarşamba akşamı sezon finali yaparak ekranlara veda edecek.

Her ne kadar izleyici haziran ayında dizilerin sezon finallerini görmek; dizilerini bir hafta fazla izlemek istese de 5 haziran 2019 çarşamba akşamının Ramazan bayramı tatiline denk gelmesi ile sezon final bir hafta erkene alınmış olacak?

Sen Anlat Karadeniz 2019 Yeni Sezon Ne Zaman  Başlayacak?

Eğer Sen Anlat Karadeniz dizisi 2019 2020 yeni sezonunda da ekranlarda olma hakkı elde ederse mayıs ayı başında tatile çıkan Sen Anlat Karadeniz dizisi oyuncuları ve set ekibi ağustos ayının ikinci haftasında yeniden sete çıkar ve Sen Anlat Karadeniz dizisi 18  eylül 2019 çarşamba günü 3. sezonuna başlar. Tabi daha Sen Anlat Karadeniz’in 3. sezon başlama tarihine çok uzun bir süre olduğu için kesin bir süre vermemezi doğru olmaz ama Sen Anlat Karadeniz dizi ikinci sezonunu eylülün 2. haftası açmıştı.

Sen Anlat Karadeniz 54. Bölüm 3. Sezon 2. Tanıtım Fragmanı

Sen Anlat Karadeniz 54. Bölüm 3. Sezon Tanıtım Fragmanı

Sen Anlat Karadeniz Devam Edecek mi? 2019 2020 3. Sezon Olacak mı? (17 Yorum)

  1. Bence de bitmesin ya çok alıştım ne olur reytingler yüksek çıksın bitmesini hiç istemiyorum

  2. Yeni sezonda atv de carsamba guni yeni dizi Dirilis Osman baslayacak peki Sen anlat Karadeniz diziye ne olucak hangi gun hangi kanalda devam edecek?

  3. Nehir erdem ve ayşe ferda senaryonun başına oturursalar neden ilk sezonki gibi izlemeyelim erkan birgören maalesef diziyi çökerdin yazık????

  4. Dizi de umarım berrak annesi ile geri döner ve fatih ile evlenir nazarda aynı şekilde döner ve murat ile evlenir genco da rusya da yakalanıp bir daha hiç gelmez hazan annesi nenesi ve kız kardeşi ile mutlu olup kendi hallerinde bir hayat kurarlar bizde dizimize kaldığımız yerden devam ederiz artık kötüler olmasın aile dizisi olarak devam etsin en azından bir sezon daha

  5. Fragmanlarına bile tahammül edemediğim tek dizi.. inşallah Mayıs’ta final olurda kurtuluruz.hele o iremin yapmacık halleri yok mu,tam bir felaket.???

    • Yapmacık insanlar daima birilerini yapmacık bulur ister izleyin ister izlemeyin ama sevmediğiniz bir şeye de yorum yapmayın siz galiba bu kadar IYI MUTHIS bir oyuncu görmediğiniz için çok elestiriyorsunuz

  6. Allahyn manyaklary bikdym artyk bu diziden tayirdanda nefesdende nefret ediyorum alllah ryzasy icin final yapyn ne olur senaryo o kadarkotuki izlerken telviziyonu kapatasym geliyor ne sacma dizi yapyosunuzki hangi devirde yasyyosun boyle askmi olur tek kelime ile berbat uffff artyk yapmayyn boyle diziler

    • Çoook güzel bir dizi ben en çok neftah sizi seviyorum hazan ile tahir arasında hiç bir sey yasanamaz insalla bn hazanı hic sevmedim insalla yeni sezonda yaparsınız.Yeni sezonda izlemek dilegi ile sizi çoooook seviyorum osman sinav çok guzel bir is cıkarmış teşekkür ederis tek kelime ile mükammal????????