Sev Yeter 237. Bölüm Özeti 20 Mayıs Fragmanı Adi ve Romi Karan’ı Tehdit Ediyor

Sev Yeter dizisinde Raman ve İşita arasındaki buzlar erimiş gibi görünüyor. İkili birlikte çıkıyorlar. Yolda giderken yağmur yağmaya başlar ve araba aniden duruyor. Raman arabayı kontrol edeceğini aksi taktirde sabaha kadar arabada oturacaklarını söylüyor.

Sev Yeter 237. Bölüm Özeti

Şagun Mani nin doğru bir karar aldığını söylüyor. Mani ona anlayışı için teşekkür ediyor. Pihu Şagun’a Aliya nın çantasını alarak çıktığını söylüyor. Şagun spora gidebileceğini söylerken Pihu Aliya nın seyahat çantası ile gittiğini söylüyor. Şagun bu durumu şimdilik Mani ile paylaşmak istemiyor. Raman ve İşita yağmurun altında dans ediyor.

Dansın sonunda arabaya biniyorlar. İşita tokat için ondan özür dilerken Raman ben de öyle konuşmamalıydım diyerek özür diliyor. Raman şimdi gidebiliriz diyor. İşita bozuk araba nasıl çalışacak diyor. Raman az önce ruh halimiz kapalıydı şimdi ise neşeliyiz diyor ve arabanın çalışacağını söylüyor. Araba söylediği gibi çalışıyor. 1 100

Aliya Adi nin tarif ettiği otele geliyor. Raman ve İşita da aynı otele gelmişlerdir. İşita 302 numaralı otel odasının anahtarını alır. Raman da bir şişe şarap alıp resepsiyondan Bay ve Bhalla adına kayıt yaptırdığını söyler. Adi isimleri ortaya çıkmasın diye Bay ve Bayan Bhalla adına rezervasyon yaptırmıştır. Resepsiyonist 304 numaralı yani Adi ve Aliya nın kaldığı odanın numarasını verir.

İşita Raman’ı beklerken Raman 304 nolu odaya gelir ve kapıyı çalar. Kapıyı Adi açıyor. Raman burada ne yaptığını soruyor ve Aaliya’yı görüyor. Raman sen ne yaptın diye bağırmaya başlar. İşita da Raman gelmeyince dışarı çıkar ve gelen sesler üzerine Adi nin odasına girer. Gördükleri karşısında o da şok olur. Bunu Mani ye nasıl açıklayacağız der.2 2019 04 18T231340.030

Adi Aliya nın bir suçu yok derken Raman’dan tokat yer. Aliya da Adi nin suçu yok diyor ancak ne İşita ne de Raman onları dinlemiyor. Raman Aliya yı dışarı götürürken Adi ye sen Mani yi tanımıyorsun, kızını kaçırdığını söyleyerek seni tutuklatacak diyor. İşita dan da Adi ye sahip çıkmasını istiyor. Hep birlikte Mani nin evine gidiyorlar.

Pihu, yatmadan önce Şagun’a Mani ye Aliya nın durumundan bahsettin mi diye soruyor. Şagun daha sonra söyleyeceğini belirtiyor. Benden ne hediye istersin diye onu daha çok şımartıyor. Şagun en sevdiğim arkadaş Ananya için güzel bir cep telefonu istiyorum diyor. Simmi ona sohbet için kızdı diyor. Şagun sohbete evde telefonla devam edebileceklerini söylüyor ve telefonu alacağını belirtiyor. 3 97

Sev Yeter 20 Mayıs Özeti

Raman Mani nin kapısına geliyor. Raman Aliya yı getirdiğini söylüyor ve saygınlığına zarar gelmesini istemem diyerek içerde konuşacaklarını söylüyor. Mani onları içeri alıyor. Raman oğlumdan önce kızına otele neden gittiğini sor diyor. Adi Aliya nın kötü bir niyeti olmadığını söylüyor. Oğlumun senin kızın gibi karaktersiz biriyle arkadaşlık yapmasını istemiyorum diyerek ayrılıyor. Şagun gülümsüyor.

Mani Aliya yı defalarca tokatlarken Şagun onu durdurur. Mani annen öldükten sonra seni büyütene kadar evlenmedim ama sen ne yaptın ilk fırsatta beni sattın der. Babalık görevini son bir defa daha yapacağım ve seni evlendireceğim der. Aliya, Adi yi bilgilendirmem lazım deyince Mani telefonunu kırar ve onu bir odaya kilitler. 4 93

Şagun yeniden Mani yi dolduruşa getirir. Adi yi durdurmak için Aliya nın evlenmesinin en doğru karar olduğunu söyler. Zamanla birbirlerini unutacaklarını söyler. Mani tasdikliyor. Raman Adi yi eleştirirken Adi tüm bunlar Pihu nun ayrılmasından dolayı ancak bunun tek suçlusu Raman der. Eğer doğum belgelerine Şagun’un ismini annesi olarak kaydetmeseydin şimdi bunlar olmayacaktı der. Raman şok olmuştur.

5 76

Adi Aliya ile birbirimizi seviyoruz ve biz birarada olarak bunu göstermek istedik bunda ne yanlışlık olabilir diyor. Adi Raman hariç herkesi ikna ediyor. Ardından odasına gidiyor ve Aliya yı arıyor. Ulaşamayınca da sabit hattan arıyor. Telefonu Mani açıyor ve bir daha arama diyor. Adi telefonu fırlatıyor ve ağlıyor. Romi onun yanına geliyor. Adi Aliya başka birisiyle evlenirse buna dayanamam diyor. Romi o zaman benimle gel diyor.

Sev Yeter 237. bölüm özetini okumak isteyenler için sitemizde yayınlıyor; dinlemek isteyenler için Youtube’de seslendiriyoruz.

Mihika onlara nereye gittiklerini soruyor. Romi adam tehdit etmeye gidiyoruz diyor. Mihika onlara engel olmaya çalışşsa da başaramıyor. İşita ya onları durdurmasını istiyor. Romi ve Adi Karan’ın yanına geliyorlar. Adi ve Romi onu tehdit ediyor ve Aliya dan uzak durmasını istiyorlar. Sev Yeter 20 Mayıs Özeti devam ediyor.

Sev Yeter 237. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 237. Bölüm Özeti 20 Mayıs Fragmanı Adi ve Romi Karan’ı Tehdit Ediyor (1 Yorum)

  1. Romi ve Adi ikiniz harikasınız!?
    Karan Aliya’dan uzak dursun.Ve Aliya ile Adi evlensin!?