İkimizin Yerine 235. Bölüm Özeti 30 Nisan Badi‘nin doğum günü

İkimizin Yerine dizisi 235. Bölüm 30 Nisan salı akşamı ekranlarda olacak. İkimizin Yerine 235. Bölüm özetinde Badi‘nin doğum günü kutlanacak ve Jagdiş yine gelecek.

İkimizin Yerine 235. Bölüm Özeti

Badi, Anandi ve Jagat’ın birbirleriyle vakit geçirmek istediklerini ve kimsenin anlamadığını söyler. Onlara gidip vakit geçirmelerini söyler. Bairon, Jagat’ın neden geldiğini merak eder. Sumitra, Badi için geldiğini söyler. Bunun Anandi’yi etkilediğini, onu inciteceğini ve hiçbir şey yapamayacağını söyler. Jagat, Anandi’nin kitaplarını okurken Anandi içeri girer.

Arkadaşlar özetlerimizi seslendiriyoruz sizi yormuyoruz. Youtube kanalımıza destek olmayı ve abone olmayı unutmayın. Acil 1000 Abone lazım Özet videodan sonra devam ediyor. 

Her ikisi Jagat‘ın, Anandi’yi kapıyı çalmadığı için azarladığını hatırlar. Jagat onun çalışması hakkında konuşur. Çok çalışıyorsun der. Anandi durumunu açıklar ve giderken Jagat onu durdurur. Anandi yapacağı işleri olduğu için yan odaya gideceğini ve Badi uyanmadan geri döneceğini söyler. Sumitra Anandi’yi görür. Anandi ona iyi olduğunu ve sabah gerekeni yapacağını söyler. Gauri, Jagat’ı arar ve çağrısını açmadığı için onu azarlar. Jagat, özür diler. Gauri aileyi ve ne olduğunu sorar. Jagat Ne olduğunu açıklar ve Badi’yi anlatır. Gauri, bütün bunları dinlerken endişelidir. Gauri, iyi ki gitmişsin der ve Badi ile ilgili konuşur.kimizin Yerine 235. Bölüm resimleri

Gauri, Jagat ile şakalaşır ve yakında eve gelmesini söyler. Jagat iş hakkında endişelidir. Gauri izin formunu doldurduğunu söyler. Jagat gece uyuyamaz ve dışarı çıkar. Küçükken ailesiyle sahneleri ve Anandi ile geçirdiği zamanı hatırlar. Anandi’nin odasına girip onu uyurken görür. Yorganı üstüne örter.

Sabah, Jagat Badi ile konuşurken Anandi çarşafları değiştirmek ister. Badi, Anandi’nin Jagat ile yabancı gibi konuştuğuna yorum yapar. Anandi gidince Badi, muhtemelen Jagat’ın çok uzun zamandır uzakta olduğunu düşünür ve Jagat‘a Anandi’yi yanına alması gerektiğini söyler. Jagat kıvırmaya çalışır.  Anandi bunu duyar ve geçmişte Jagat‘ın Gauri‘nin bebeği için hevesle geldiği zamanı hatırlayarak giderken Sumitra onu görür. Anandi ağlayarak odasına koşar. Sumitra içeri girip onu teselli eder. Anandi ona sarılır.

İkimizin Yerine 235. Bölüm özetinde evin onun gibi bir gelini olduğu için Anandi‘yi över. Eğer Badi hasta olmasaydı, seni böyle göremezdim der. Anandi, Badi’nin kaldığı sürece onu mutlu etmeye çalışacağını söyler. Badi, Dadisa ile Anandi hakkında konuşur ve ondan Anandi‘nin modern elbiseler giymesine izin vermesini ister. Anandi bu kıyafetleri giymeyi sevebilir der.

Dadisa, Anandi ne giyerse giysin diğerlerinden seçiliyor der. Anandi giydiği kıyafetle mutlu ve böyle şeyler için endişelenme der. Anandi Badi‘nin yolladığı Jagat ve ona ait iki kalpli kolyeyi bulur. Jagat odaya gelince Anandi ona Badi‘nin Diwali‘de yolladığını bildirir. Badi evde olduğu için kolyeleri takmamız gerek, yoksa üzülecek der. Anandi kolyeyi takar ama Jagat takmakta zorlanır. Anandi takmasına yardım eder. Göz göze gelirler.

Badi ve Dadisa bir süre birbirleriyle dalga geçer. Jagat gelir. Jagat Gauri’den bir telefon alır. Oradan gitmeye çalışır ama Badi onu durdurur. Jagat açar ve Gauri, onu özleyip özlemediğini sorar. Jagat, dolaylı olarak ona müsait olmadığını söylemeye çalışır. Uzun zaman sonra Gauri anlar ve kapatır. Badi, Jagat’ın telefonunu alıp Anandi’ye verir. Anandi’ye Mumbai’ye giderken Jagat’a vermesini söyler. Yine Jagat’tan Anandi’yi Mumbai’ye götürmesini ister. Jagat bunun için bazı açıklama yapar. Anandi, evden ayrılıp Mumbai’ye gitmek istemediğini söyler.

İkimizin Yerine 30 Nisan Özeti Devam Ediyor

Badi, şakayla Anandi’ye, Jagat ile Mumbai’ye gitmezsen, o başka bir kıza aşık olabilir der. Anandi‘nin gözleri dolar. Badi, çocuklarımızı başka bir kıza kapılacak kadar ucuz bir şekilde yetiştirmediğimiz için bu olamaz der. Buna ek olarak Jagat ve Anandi’den çocuk hakkında düşünmelerini ister. Anandi üzülür. Jagat, Badi Gauri hakkında bilmediği ve ona iyi haberi veremediği için kötü hisseder.kimizin Yerine 30 Nisan resimleri 1

Sumitra ve Gehna öfkeyle mutfağa girer. Gehna, Gauri‘nin asla mutlu olamayacağı hakkında birkaç kötü söz söyler. Badi Gauri ismini duyar ve sorar. Sumitra kıvırır. Badi, Jagat ve Anandi’yi odasına göndermesini ister. Her ikisi de odasına gelir. Badi, Jagat’a bir fotoğraf çerçevesi hediye eder. Badi onlardan onların içine iyi bir resim koymalarını ister ve yine çocuk düşünmelerini hatırlatır. Anandi kötü hisseder.

İkimizin Yerine 30 Nisan özetinde Gece Dadisa ailesiyle Badi hakkında konuşur. Onu mutlu etmek ona doğum günü partisi sürpriz yapacaklarını söyler. Jagat odada Anandi‘den telefonunu ister. Anandi verip gider. Jagat Gauri‘yi arar ve ona evdeki durumları anlatır. Gauri bu durumdan memnun değildir ama belli etmez. Jagat ona teşekkür eder.

Badi mutfağa gitmek isterken Dadisa Anandi ve Jagat onu vazgeçirmeye çalışır. Çünkü mutfakta hazırlık var. Ama Badi inat edince Anandi aceleyle mutfağa koşar ve Sumitra ile Gehna‘yı uyarır. Hemen yemekleri saklarlar. Ancak Badi gelir ve ortamı teftiş eder. Sonunda yemekleri bulur. Dadisa gelir ve onlar mabette dağıtılacak ikramlar bahanesiyle Badi‘yi kandırır.

İkimizin Yerine 235. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 235. Bölüm Özeti 30 Nisan Badi‘nin doğum günü (1 Yorum)