İkimizin Yerine 236. Bölüm Özeti 1 Mayıs Badi gerçeği öğrenecek mi?

İkimizin Yerine dizisi 236. Bölümü ile 1 mayıs çarşamba günü 16:15 de izleyicisi karşısında olacak. İkimizin Yerine dizisi 1 mayıs özetinde bakalım Badi gerçekleri öğrenebilecek mi?

İkimizin Yerine 236. Bölüm Özeti

Dadisa, Sumitra’ya herkese kıyafet almak için para verir. Sumitra satıcıları eve çağıracağını söyler. Dadisa kabul eder. Jagat gelir ve Sumitra’ya ben de sizinle alışverişe geleceğim der. Ama Sumitra, ona çok az para verir ve şehirde kaldığın için beğenmediğin şeyi yapma der. Jagat kötü hisseder. Sari satıcısı eve gelir ve tüm bayanlar toplanır. Dadisa, Sumitra ve Gehna seçimlerini yapıyor. Anandi sari seçmekte kararsız. Jagat, üst kattan, kırmızı elbisenin ona en çok yakıştığını gösterir. Anandi yeni elbisesini denemeye gider. Jagat gelir ve başka renk aldığını görür. Neden kırmızıyı almadığını sorar.

Anandi, artık alışkanlıklarını değiştirmek istemediğini söyler. Gece, Anandi, Dadisa’nın odasında ışığın hala açık olduğunu görünce odasına geri döner. Gauri, Jagat’ı arar. Ona doktora gittiğini ve ilk kez bebeklerine baktığını söyler. Her ikisi de mutludur. Anandi konuşmasını dinlerken üzülür.

Jagat Anandi’den özür diler. Jagat telefonunu geri verir, ama Anandi, sabah alırım der. Anandi, Jagat’a ben gidince kapıyı kilitle der. Fakat Jagat buraya nasıl geleceksin, neden kapıyı kilitliyim ki der. Anandi duygusallaşır. Jagat geçmişte bunu Anandi‘ye yaptığını hatırlar ve şok olur. Anandi oradan gider.

Anandi odadan çıkarken Badi‘ye yakalanır. Anandi ona bahane üretip kandırır. Ertesi gün, tüm aile Badi‘yi Check up yaptırmaya ikna etmeye çalışır ve sonunda bunu başarırlar. Dadisa, Badi ve Sumitra gider. Onlar dışarıdayken Anandi ve Jagat evi balon ve süslemelerle dekore ederler. Bunu yaparken eğlenirler.

Anandi sandalyenin üstünde dengesini kaybedince Jagat‘ın kucağına düşer. Anandi pasta yapar. Birbirlerini kremaya bulayıp eğlenirler. Evi çok güzel süslerler. Dadisa, Badi ve Sumitra gelince ev karanlıktır. Işıklar yanar ve Badi şok olur. Her kes alkışlayarak doğum gününü kutlarlar. Badi çok sevinir ve herkesi kutsar. Badi hepsine teşekkür eder.  Pastasını üfler ve keser. Dadisa ona pasta yedirir. Badi duygusal bir konuşma yapar.kimizin Yerine 236. Bölüm resimleri

İkimizin Yerine 236. bölüm özetinde Evde bir Puja var. Badi katılan ailelerin fotoğrafını çeker. Rahip, başka çift var mı diye sorar. Bairon Şiyam‘dan bahseder ama Badi, öz oğlunu nasıl unutabilirsin diye lafını keser. Anandi ve Jagat‘ı katılmaya çağırır. Hepsi bunu garipser. Hastanede, dekan gelip Jagat’ı sorar.

Gauri, acil bir durumda olduğunu ve eve geri döndüğünü açıklar. Dekan anlar ama bazen daha önemli olan şeyler de vardır der. Jagat‘ın ilerdeki birkaç gün içinde geri gelmesini, eğer yapmazsa sınavlardan mahrum kalacağını söyler. Puja devam ederken Gauri Jagat‘ı arar ama Jagat duyamaz.

Anandi, açar ve Puja bitince Jagat arayacak deyip kapatır. Gauri tatmin olmaz ve yine arar. Jagat ile konuşmak ister. Anandi kibarca aynı şeyi söyler. Gauri yine arar. Badi aramayı cevaplar ve Gauri’yi azarlar. Jagat seni arayacak deyip telefonu kapatır. Puja sona erer. Badi yine Jagat’tan Anandi’yi Mumbai’ye götürmesini ister.

İkimizin Yerine 1 Mayıs Özeti

Herkes yemek için oturur. Bairon, Dadisa ile Badi’nin yiyecek alımını konuşur, ama Dadisa bugünlük almasına izin verir. Çocuklar havai fişeklerle oynar.  Badi, Dadisa ile yaşlılıkla ilgili konuşur ve herkes eğlenir. Gauri endişeli ve Jagat‘ı tekrar arar. Anandi aramayı görür. Gauri, Anandi’ye neden başkasının telefonunu açtığını sorar ve Jagat ile konuşmak istediğini söyler.

Anandi’nin onun aramalarını açmasını istemediğini söyler. Jagat Gauri ile konuşur. Gauri ona Dekanın ne dediğini anlatır. Jagat, Anandi‘nin şalının yandığını görür ve ismini bağırır. Koşarak şalı çekip çıkarır. Herkes Anandi için endişelenir ama o iyi. Jagat bu olay sırasında Gauri‘nin sözlerini algılayamaz. Badi, Jagat’ı Anandi’yi kurtardığı için över. Anandi’nin omzunda bir yanık var. Badi, Jagat’a onu odaya götürüp ilaç sürmesini söyler. Herkes buna kızar.kimizin Yerine 1 mayıs özeti

Gauri, Jagat’ın neden onunla konuşamadığını düşünüyor. Anandi’nin ona izin vermediği ve bu durumdan yararlandığı sonucuna varır. Ayrıca Anandi’nin Jagat’la buluşmak için Mumbai’ye geldiğini ve topal bir bahane kullandığını düşünür. Anandi’nin bunu başarmasına izin vermemeye söz verir.

İkimizin Yerine 1 Mayıs özetinde Jagat, Anandi’nin yanıklarına ilaç sürmeye çalışır, ama Anandi çok rahatsız olup uzaklaşır. Jagat Badi’ye gelir ve onunla konuşur. Anandi de gelir. Badi, ikisinin evlilik yıldönümü kutlamasını görmek istediğini söyler. Jagat, buna daha çok zaman var der. Badi düşünür. Ertesi gün Badi herkesi tapınağa götürür.

Rahip Jagat’ı görmezden gelir ama Badi onu kutsamasını söyler. rahipten gelecek hafta Jagat ve Anandi yıldönümü için gün ayarlamasını ister. Çünkü gerçek vaktine kadar yaşayamayacak. Herkes şok olur. Badi’yi caydırmaya çalışsalar da nafile. Rahip yarından bir gün sonra olabilir der. Anandi mutsuz. O sırada Dadisa’nın arkadaşı tapınağa gelir. Jagat’ı görünce sen buradaysan Gauri nerede diye sorar. Herkes şok olur.

İkimizin Yerine 236. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 236. Bölüm Özeti 1 Mayıs Badi gerçeği öğrenecek mi? (1 Yorum)