Sev Yeter 30 Mayıs Özeti 245. Bölüm Fragmanı Raman Evi Terketti 1 Yıl Geçti

Sev Yeter dizisinde Raman’ın İşita yı evden kovmasına başta Bay Bhalla olmak üzere tüm aile tepki göstermiştir. Raman bunun üzerine ya ben ya İŞita diye seçenek sunmuş Bay Bhalla da İşita yı tercih etmiştir. Raman benim Pihu nun olmadığı bir evde işim olamaz diyerek eşyalarını alarak evi terketmiştir. O giderken başta İşita olmak üzere herkes ağlar ancak Raman’ın kararı değişmez.

Sev Yeter 30 Mayıs Özeti

Aradan bir yıl geçmiştir. Şagun’u Bangok’da görüyoruz. Bu şehirde 1 yıl boyunca nasıl kaldıysam diye dert yanarken hizmetçisinden yeni bir şeyler var mı diye soruyor. Hizmetçi yeni bir alış veriş merkezinden bahsediyor. Şagun oraya gittiğini ve saçma sapan olduğunu söylüyor. Hizmetçi ona yeni ojelerden gösteriyor. Şagun sıkıcı olduğunu söylüyor. Daha sonra onu bir arkadaşı arıyor. Şagun onunla buluşmak için çıkıyor.

İşita ise kliniğine bağlanmıştır. Ona muayene olan hastaları övgüde bulunuyorlar. İşita Raman ve Pihu nun resmini görerek ağlıyor. Ruhi de evde babasının resmi karşısında konuşup göz yaşı döküyor. 1 Yıldan beri onu bulamadıklarını söylüyor. Bu sırada Adi geliyor. Ruhi Raman’ın resmini saklıyor. Şagun kadınlarla bir araya geliyor. Onlara Raman, Ashok ve Mani den bahsediyor. Hepsini parmaklarının ucunda oynattığını söylüyor. Mani nin çok iyi birisi olduğunu ve istediği her şeyi temin ettiğini söylüyor.1 30

Şagun bir telefon alıyor ve gitmek zorundayım diyerek ayrılıyor. Raman telefonda bir kişiye kızıyor. Pihu nun proje ödevini zamanında getirmesini istiyor. Az sonra oyuncak bir helikopter geliyor. Raman onu alarak Pihu nun okuluna gidiyor. Pihu onu görünce çok seviniyor ve ona dünyanın en iyi babası diyor. Ardından Şagun geliyor ve geç kaldığı için özür diliyor.

Mihika İşita ya sekreterinle konuştum ve bu günkü tüm randevuları iptal ettirdim diyor. Bu gün doğum günü olduğunu söylüyor. İşita gelemeyeceğini söylese de Mihika neyin var senin diyor ve ondan değişmesini istiyor. İşita tazelenmeye giderken Mihika birileriyle konuşuyor. Pihu, Şagun’a projesini Raman’ın yaptığını söylüyor.3 25

Şagun da projeyi çok beğendi. Mani Şagun’u arıyor ve nasıl olduğunu soruyor. Şagun Pihu nun projesini Raman’ın yaptığını ve kendilerine çok yardımcı olduğunu söylüyor. Mani Avustralya da olduğunu söylüyor ve Şagun dan gelmesini istiyor. Şagun hayır gelemem diyor ancak sen bana hediye göndermeye devam et diyor. İkili gülüşüyor.

Adi ve Ruhi İşita için düzenledikleri toplantıda baba sevgisinden ve babalarından bahsediyorlar. Bir baba olarak onu çok seviyoruz diyorlar. İşita da geliyor. İşte çok sevdiğimiz babamız geldi diyerek İşita yı alkışlatıyorlar. Onun baba sevgisini de kendilerine verdiğini söylüyorlar. Ruhi ve Adi İşita ya sarılırlar. Proje yarışması sonucuna gire de Pihu birinci gelir. O ödülünü alırken Raman’ı över ve babasını çok sevdiğini söyleyerek ona sarılır. 5 19

Simmi İşita ya gönderilen çiçeği çok beğeniyor ve bunu kim gönderdi diye Adi ye bakıyor. Adi ben göndermedim diyor. Ruhi de göndermediğini söylüyor. Simmi İşita ya buketi verirken bunu kim gönderdi diye soruyor. İşita bilmediğini söylerken Bay Bhalla ben gönderdim diyor. Onun bizim için eşsiz biri olduğunu söylüyor. İşita teşekkür ediyor.

İşita Bay Bhalla ya kendisini kurtardığı için teşekkür ediyor. Bhalla iyi ama çiçekleri sana kim gönderdi diyor ve söylemek zorunda değilsin diyor. İşita kliniğe gitmem gerekiyor diyerek ayrılıyor. Bay Bhalla İşita nın da kendine göre bir hayatı var diyerek bundan kimseye bahsetmeyeceğini söylüyor. Şagun eski bir arkadaşıyla karşılaşıyor. Kadın hayatında bir heyecan var mı diye soruyor. Şagun sıkıcı olduğunu söylüyor. Bayan evlilik hayatını soruyor. Şagun onun da sıkıcı olduğunu belirtiyor. 6 9

Kadın Hindistan’ın eski kriket oyuncusu Vidyut dan bahsediyor. Hayatına biraz heyecan katmak istiyorsan onunla tanışmalısın diyor. Şagun Mani nin iyi olduğunu söylüyor. Kadın sen bir kere dene diyor yine kocana dönersin diyor. Şagun heyecan varsa diyor bir tanışalım.

 

Sev Yeter 30 Mayıs Özeti 245. Bölüm Fragmanı Raman Evi Terketti 1 Yıl Geçti (4 Yorum)

  1. Raman kendini KRAL zannediyor! İshita Raman için fedakarlık yaptı ama Raman hep nankörlük yaptı.Raman belli etmese de,Shagun’u sevmiyorum dese de onu çok seviyorsun.
    İshita çok şanssız.Çünkü kimse onu gerçekten sevmedi.

  2. Zavallı.işita.hep.emeklerinin. boşa.gidiyor.Raman. sana.bunuda. Yaptı. O.seni. Sevmiyor.kullanıyor.uyan.artık.işita