Vuslat Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 21. bölüm 2. sezon

Güncelleme 3 eylül 2019

Vuslat Yeni Sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. Vuslat  dizisinin yeni sezona 16 eylül pazartesi günü başlayacağı açıklandı.

Güncelleme 1 Ağustos 2019 Vuslat dizisinin 2. sezon çekimleri 24 ağustosta başladı. Vuslat dizisi yeni sezonda kadrosuna son olarak Kalk Gidelim dizisinden ayrılan Onur Seyit Yaran’ı dahil etti. Vuslat dizisinin yeni sezonu ise  muhtemelen 9 eylül 2019 pazartesi günü başlayacak. Diğer taraftan bize gelen bilgilere göre Trt 1 yeni sezon da Vuslat dizisinin gününü değiştirebilirmiş.

Güncelleme 1 Ağustos 2019 A23 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Vuslat dizisinin yeni sezon çekimleri 5 Ağustos’ta başlayacak. Bilgi Vuslat dizisi set ekibine duyuruldu. Yeni sezon çekimlerine en erken başlayan dizilerden biri olan Vuslat dizisi için genel planın 16 eylül 2019 pazartesi günü olduğu konuşuluyor. blank

Başrollerini Kadir Doğulu, Devrim Özkan ve Ümit Kantarcılar’ın paylaştığı Vuslat  dizisi için ikinci sezon hazırlıları başladı. Trt 1 ekranlarında ocak ayında yayın hayatına başlayan Vuslat dizisi çok iyi bir başlangıç yapsa Söz, Çukur ve Yasak Elma gibi rakipleri karşısında çok fazla dayanamamış ve her hafta reyting kaybederek 2.5 seviyesine kadar düşmüştü.

Vuslat dizisinin yaşadığı bu düşüş sonrası dizinin final yaparak ekranlara veda edeceği dillendirilse de Vuslat dizisi yapımcısı A23 Medya dizinin yeni sezonda da devam edeceğini resmi olarak açıkladı. Trt 1 yönetimi ise her ne kadar Vuslat dizisinden zarar etse de dizinin toplumun yararına yayın yaptığını ve içinde halkın yararına içerikler barındırdığı için devam etmesine karar verdi.

Yapılan toplantılarda alınan kararlar gereği Vuslat dizisi 20. bölümü ile 27 mayıs 2019 pazartesi günü 1. sezon finalini yaparak ekranlara kısa süreliğine veda edecek Trt 1 yönetimi Vuslat dizisi için en azından ocak 2020’ye kadar zaman tanınması konusunda bence de haklı karar verdi; zira Payitaht Abdulhamid dizisi de neredeyse ilk iki sezonunda zarar etse de şimdi kanalın en çok kar ettiği yapımlar arasında yer alıyor.

Vuslat dizisi gizemli konusu ve Feride ve Aziz aşkı ile 2019 2020 yeni sezonunda sektöre renk katacak ve reyting kaygısı olmadan çekim yapacak bir dizi olacak. blank

Vuslat Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Vuslat dizisi seti mayıs ayında ramazan nedeniyle erken bitmiş ve oyuncular ile set çalışanları erkenden tatile çıkmıştı. A23 Medya diğer sezon dizileri ile aynı anda sezon finali yaptırsa da dizisine bence Çukur ve Yasak Elma dizileri başlamadan sezona onlardan önce başlayarak 2. sezona güzel bir başlangıç yapmak isteyecektir. Bu durumda tahminlerimize göre Vuslat dizisi oyuncuları 2. sezon çekimleri için ağustos ayında yeniden bir araya gelecek ve Vuslat dizisi 2019 2020 yeni sezonuna 16 eylül 2019 pazartesi günü başlayacaktır. Ne yazık ki daha önce ki bir tarihte Vuslat dizisinin yeni sezona başlamasını beklemiyoruz. blank

Vuslat Yeni Sezonda Neler Olacak?

Aziz sezon finalinde büyük patron ile büyük bir mücadeleye girecek ve kazanacak; ancak izleyici artık Vuslat dizisinin yeni sezonunda savaş içerikli, mücadele içerikli bir senaryo istemiyor. Zaten düşen reytinglerde açık açık gösteriyor izleyici Aziz ile Feride’nin aşkını izlemek istiyor. Vuslat dizisi 5 reyting aldığı dönmelerde dizi de sadece aşk vardı. Umarım Betül Yağsağan’ın başında Vuslat dizisi senaristleri bu gerçeği görür ve yeni sezonda Aziz ve Feride aşkının efsane olacak şekilde ön planda olduğu bir senaryo yazar; tabi ki yeni düşmanlar gelecek ama bu kadar karmaşık olmasa çok daha iyi olur.

Vuslat 21. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Vuslat 21. Bölüm yayın tarihi eylül ayı olmadan kesinleşmez ama çok yüksek ihtimal ile Vuslat dizisinin okulların açıldığı yani tatilin bittiği hafta yeni sezonu olan 21. bölümü yeni sezona başlamasını bekliyoruz.

Vuslat 21. Bölüm Fragmanı Yeni Sezon

Vuslat Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı

Vuslat Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 21. bölüm 2. sezon (11 Yorum)

  1. Seneryosu ve oyuncuların olağan üstü performansıyla ailecek izlenebilecek muhteşem bir dizi.Her bölümü 2 kez seyretmiş biri olarak herkese tavsiye ediyorum.ilkkez de bir dizi için yorum yapıyorum.

  2. Kesinlikle tüm yazılanlara katılıyorum.Çok güzel,ders çıkartabileceğimiz alışılmışın dışında ve gizemli bir dizi tüm oyuncularımızı canı gönülden kutluyorum.Başarıları daim olsun…

  3. Biz çok seviyoruz..Lütfen bu diziye dokunmayın.Devrim Özkan ve partneri muhteşem. Siradışı bir dizi.Dizideki tüm oyuncuları tebrik ediyorum hepsi mükemmel. Dizi takip etmeyen birisiydim.

  4. Vuslat dizisi bugüne kadar izlediğim en güzel dizi. Devamını merakla bekliyorum faydalı dersler çıkartılacak konusu ile mükemmel. Özellikle salih baba ve Abdullah efendi karakterleri çok oturmuş inşallah hakettiği değerini bulur yeni sezonda

  5. Reyting oyuncuların iyi performansıyla olur konu çok güzel eski oyuncular kerem salih bbaba mükemmel keşke kadirle devrim de kamera arkası aşırı samimi şımarık gezip eğlence pozlarını paylaşacaklarına marifetlerini kamera önünde gösterseler 8 bölümden sonra bıraktım çoğu kimsede aynı sebepten dolayı bıraktı işitimlere göre lütfen eşe saygı.

  6. Vuslat konusu itibari ile oldukça değişik ve ilgi çekici çok severek izledik izlemekle kalmadık kendi aramızda konuları tartıştık yorumlar yaptık fikirler ürettik oyuncular da bir Harika yeni sezonu merakla bekliyoruz…her şey Reyting değil bence ama yine de seyircisi bol olsun ….