Sev Yeter 63. Bölüm Özeti 12 Eylül Fragmanı Raman Mani İle Tanışıyor

Sev Yeter dizisinde İşita Mani ile buluşmuş ve partiye gitmişti. İşita partide Ashok’u görmüş ve onun Şagun ile evlenmeyeceğini duymuştu. Bu durum İşita yı çok etkilemiş ve durumu Raman ile paylaşmıştı. Raman da İşita yı desteklemişti. Raman Şagun’u arıyor. Onunla bir kafede buluşuyorlar. Aynı kafede İşita ve Mani de kahve içiyor. Onlar birbirinden habersiz kahvelerini içerken Raman Şagun’a Ashok dan bahsediyor. Ashok seni aldatıyor diyor. Mani de İşita nın mutlu olup olmadığını öğrenmeye çalışıyor. Raman bir ara sesini yükseltince İşita ve Mani onu görüyor. Sev Yeter 63. Bölüm 12 Eylül Çarşamba Özeti başlıyor.

Mani, bu adam önce toplantıya geç geldi, ardından bana rüşvet teklif etti diyor. İşita o benim kocam deyince Mani şaşırıyor. Raman Ashok’un içkiyi fazla kaçırdığını ve her şeyi itiraf ettiğini söylüyor. Şagun eve gitmek istediğini söylüyor. Bu arada İşita ve Mani de kalkmıştır. Mani İşita yı bırakmak istiyor ancak İşita kendim giderim diyerek reddediyor. Raman ve Şagun İşita yı görünce şaşırıyorlar. İşita kahve içmek için geldiğini söylerken hep birlikte baskına gidiyorlar. Eve geldiklerinde Ashok bir kızla yatak odasında bulunuyor. Şagun onları birarada görünce şoka giriyor.

Şagun defalarca Ashok ve kızı tokatlıyor. İşita gitmek isterken Raman bu işi bitirmeden gitmeyeceğini söylüyor. Ashok tokat üstüne tokat yerken kardeşi Suraj yetişiyor. Suraj kadının düğün tasarımcısı olduğunu ve yatak odasını dizayn edeceğini söylüyor. Ashok kardeşinin sayesinde kurtulurken Şagun safı onlara inanıp kızdan ve Ashokdan özür diliyor. İşita ve Raman eve gidiyorlar. Raman İşita yı bundan sonra kimseye karışma diyerek uyarıyor.  Ertesi gün İşita ve Raman poja yapıyorlar. Onlara Simmi ve Romi de eşlik ediyor. Puja nın sonunda İşita kliniğe gidiyor. Raman kargodan bir zarf alıyor. Zarfta mutlu Gola yazıyor ve Mani nin imzası var. Romi Raman’ı kızdırıyor. Sev Yeter 63. Bölüm 12 Eylül Çarşamba Özeti devam ediyor.

Raman’ın evinde yeni bir ritüel yapılacaktır. Raman Mani nin gönderdiği kartı düşünerek İşita ya kızmaktadır. Bu arada Abhimanya yani Mani elinde çiçeklerle geliyor. İşita onu Raman’a tanıtıyor. Dünyanın en iyi arkadaşı olduğunu söylüyor. Raman kızımı dövmeye kalkan çocuğun babası diyor. Amma Mani yi görünce çok seviniyor. Appa Mani nin İşita ile aynı sınıfta olduklarını söylüyor. Herkes Mani nin peşinde. Vandu onun çok yakışıklı olduğunu söylüyor. Raman kırmızı bir balon gibi etrafta dönüyor. Mani balonu patlatacak bir iğne gibi dolaşıyor. Suraj elinde Şagun yazan bir dosya ile Ashok’un ofisine geliyor. Bu sırada Ashok yönetim toplantısında.

Toplantıyı sonlandıran Ashok Suraj ile kalıyor. Mihika dosyayı görüyor ve bir şeyler çevrildiğini farkediyor. Odaya bir şeyi bahane ederek geliyor ancak Suraj onun çıkmasını istiyor. Ertesi gün Ashok Mihir’in evine gelir ve mülkünün yarısını Şagun’a vereceğini söyler. Elinde getirdiği belgeyi de Şagun’a imzalatacaktır. Mihika Mihir’e kahve verdikten sonra Şagun’a da kahve verme bahanesiyle belgenin üzerine kahve döküyor. Böylelikle Ashok’un oyununu bozuyor. Şagun çok sinirleniyor. Mihika derin düşüncelere dalmış, bu sırada tepsiyi düşürüyor. Tepsideki cam bardak ayağına batıyor. Mihir geliyor ve onu kucağına alarak kanepeye götürüyor. Mihir ayağına pansuman uygularken romantik dakikalar yaşanıyor.

İşita kıskançlığı ileri boyuta taşıyan Raman’a kızıyor. Mani uzun yıllardan sonra ilk kez bir festivalde bu kadar eğlendiğini söylüyor. Appa yarın Pujab Aarti yapacaklarını söylüyor ve Mani den kalmasını istiyor. Diğerleri de ısrarcı olunca Mani kabul ediyor. Sev Yeter 63. Bölüm 12 Eylül Çarşamba Özeti devam ediyor.

Sev Yeter 63. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 63. Bölüm Özeti 12 Eylül Fragmanı Raman Mani İle Tanışıyor (2 Yorum)