Sev Yeter 64. Bölüm Özeti 13 Eylül Fragmanı İşita Hastaneye Kaldırılıyor

Sev Yeter dizisinde Raman kıskançlıkta sınır tanımıyor. Evine gelen misafire sert çıkışları İşita yı kızdırıyor. Mani nin sevimli tavırları ve yakışıklı olması Raman’ı daha fazla kızdırıyor. Mani nin karnı ağrıyınca İşita ona ilaç veriyor. Bu sırada Romi zilzurna sarhoş geliyor. İşita sarhoş bir halde evde bulunan idollerin yanına giremeyeceğini söylüyor. Romi içmediğini söylerken Raman geliyor ve hava atmak için Romi ye okkalı bir tokat atıyor. Bu gece evde yatamayacağını söylüyor. Romi arabanın anahtarlarını alıyor ve orada kalacağını söylüyor. Sev Yeter 64. Bölüm 13 Eylül Perşembe Özeti başlıyor.

Mihika Monica ile çarpışıyor. Monica’nın elindeki kağıtlar dağılınca Mihika onun Avrupa seyahati olduğunu görüyor. Mihika telefonunun kayıt cihazını açıyor ve Monica’nın Ashok ile birlikte seyahat edeceklerini öğreniyor. Ashok toplantı sonrası Mihika nın raporlarına bakmak istiyor. Elindeki kahveyi raporların üzerine dökmek isterken Mihika raporları kaldırıyor ancak bu sefer de Mihika nın telefonuna dökülüyor. Ashok ona telefon alacağını söylüyor. Mihika ile savaşmanın zevkli olacağını düşünüyor. Festival için hazırlıklar sürerken Amma elinde bir paketle Mihika nın yanına geliyor. Pakette telefon çıkıyor ve Ashok göndermiştir. 

Mihir telefonu görüyor ve benim aldığım telefondan sıkıldın mı da telefonunu değiştirdin diyor. Mihika telefonu geri vereceğini söylüyor. Raman festival hakkında bilgilerinden dolayı Mani yi kıskanıyor ve bilgisayardan festivallerde ne yapılması gerektiğini öğreniyor. Mani nin elinden karizmasını alacağını söylüyor. Poja yapılırken İşita daha fazla dayanamayarak bayılıyor ve burnundan kan geliyor. Raman çok telaşlanıyor ve hemen hastaneye gidiyorlar. Hastaneye geldiklerinde grev olduğunu öğreniyorlar. Mani kendisini Abhimanya olduğunu ve hastaneye bol miktarda bağış yaptığını söylüyor. Sev Yeter 64. Bölüm 13 Eylül Perşembe Özeti devam ediyor. 

Mihika telefonu Ashok’a götürüyor ve hediye kabul etmediğim halde neden gönderdin diye kızıyor. Miika İşita nın hastanede olduğunu öğreniyor. Ashok ve Şagun onu hastaneye götürüyorlar. Raman tüm personele bağırıp çağırırken Mani Raman’ın İşita yı çok sevdiğini düşünüyor. Doktor Raman bize böyle bağırıp durursa işimizi yapamayız diyor. Appa Raman dan sakin olmasını istiyor. Ashok Mihika yı getirdiğinde Mani ile karşılaşıyor. Raman’ın çok kaba olduğunu bu yüzden Şagun’un ondan ayrıldığını söylüyor. İşita yı sadece Ruhi ye baksın diye aldığını belirtiyor. Şimdi içeri girmek isterdim ancak Raman yüzünden giremediğini söylüyor ve ayrılıyor. Mani Romi ve İşita nın söylediklerini düşünüyor.

Doktor Raman ve Mani ye İşita nın neden aç kaldığını soruyor. Raman onun oruç tuttuğunu söylüyor. Doktor burun kanamasının ciddi sonuçlar doğurabileceğini söylüyor. Mani bağırsakta tüberküloz olduğunu söylüyor. Raman şaşırıyor. Mani 17 yaşında teşhis edilmişti ancak daha sonra iyileşmişti diyor. Doktor İşita nın kan grubunu soruyor. Mani A+ diyor. Doktor kocasından çok Mani nin herşeyi bildiğini söylüyor. Doktor eski kayıtları isterken Raman getireceğini söylüyor. Mani de eski kayıtların Amma da olacağını düşünerek gidiyor. Mani eve gittiğinde Ruhi yi de sakinleştiriyor. Sev Yeter 64. Bölüm 13 Eylül Perşembe Özeti devam ediyor.

Sev Yeter 64. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 64. Bölüm Özeti 13 Eylül Fragmanı İşita Hastaneye Kaldırılıyor (4 Yorum)

  1. Selam arkadaşlar size bi bilgi verim ısıta ve ramannin bir kızları oluyor ismi puhi ama bu çocuğu shagun doguruyo ve ruhi kayboluyo bundan isita sorumlu tutuluyo ve evden atiliyo shagun isitanin çocuğuna annelik yapiyo

  2. Kendi ülkesinde yeni bölümleri devam eden bu dizide raman ve işita dizide öldü diyolar ama yeni bölümlerine bakıyorum dizede varlar anlayamadım niye öldü diyorlarki yanlış haber mi acaba

  3. Admin ve Herkse merhablar bu akşamki bölümde romi için o daha bi çocuk diyolarya küçülsünde cebime girsin dizide 25 yaşında diyorlar , onun yaşındayken raman evlenmiş çoluğu çocuğu olmuş romi ise halâ bi çocuk muş yok artık ,tmam aklı bi karış havada biri lâkin çocuk değil be .glelim maniye oda nrden çıktı ya maşallah işitanın herbişeyini bilyo raman nasıl kızmasın dimi ya? tabi şagun diye bi grçek daha var anlamıyorum ya boşanmışlar ama halâ sürekli görüşmeleri çok saçma .nyse hrkse iyi gceler.