Sev Yeter 78. Bölüm Özeti 1 Ekim Fragmanı Şagun Ruhi’yi Almaya Çalışıyor

Sev Yeter dizisinde işler karışmıştı. Bala Mihika nın kurtulmasının tek çaresi olan Reina nın pençesindedir. Reina Bala dan ailesini terkedip kendi yanına gelmesini isterken Mihika yı şantaj aracı olarak kullanmıştır. Bala yol ayrımındadır. Ya ailesinden olacak ya da masum bir kızın iffetinin ayaklar altına alınmasına seyirci kalacaktır. Bakalım Bala ne yapacak? Sev Yeter 1 Ekim Pazartesi Özeti başlıyor.

Suraj ağır yaralı olarak yere yığılırken Raman ve Şagun müdürle karşı karşıya kalıyor. Raman müdürle konuşmak istese de müdür arkasını dönüp gidiyor. Bala Mihika için Reina ile konuşmaya gidiyor. Bala Mihika için yardım isterken Reina sen benim öğretmenimsin ve ben daha önce şartlarımı söyledim diyor. Bala bir ailesi olduğunu ve onları sevdiğini söylese de Reina bozuk plak gibi çaldığını söylüyor. Bala ayrıldıktan sonra istediğime geleceksin diye söyleniyor. Raman Mihir ile konuşuyor. Mihir Mihka yı gördüğünde Ashok ile yatak odasında kaldığı hatırıma geliyor diyerek Raman’ı şaşırtıyor.

Raman Mihir’e ona sahip çıkmasını ve zor zamanında onun yanında olmasını istiyor. Raman Mihir den destek konusunda söz isterken Ashok’u cezalandıracağını söyler. Mihir başını sallıyor ve deneyeceğini söylüyor. Mihika pencereden onları gözlemektedir. Konuşmanın ardından Mihir Mihika nın yanına uğramadan gidiyor. Mihika bu duruma çok üzülüyor. Ertesi sabah Raman Mihika dan dışarı çıkmasını ve Mihir ile buluşmasını istiyor. Mihika gerek olmadığını söylüyor. İşita ve Raman tartışmanın dozunu artırınca Mihika galiba çıkmak daha iyi olacak diyor. Raman telefonda Suraj’ın durumunu sorarken İşita ya gerçeği anlatmalarının iyi olacağını düşünüyor ancak Mihika da etkilenir diye vazgeçiyor. 

İşita kuryeden dava dosyasını alıyor. Herkes merakla dosyanın ne olduğunu bekliyor. İşita Ruhi nin velayet davasının yeniden açıldığını söylüyor ve ağlamaya başlıyor. Ashok Mihir’in evine geliyor ve Mihir’e saldırıyor. Kardeşime nasıl saldırırsın diyerek bağırıyor. Mihir beni dinlemelisin diyor. Raman velayet davasının kendi yüzünden açıldığını söylüyor. Ruhi yi okula götürdüğünde Suraj ile karşılaştım diyor ve sinirime hakim olamayarak onu hastanelik ettiğini söylüyor. Bunlar yaşanırken yargıçta okuldaydı ve herşeyi gördü diyor. Bayan Bhalla ve İşita Raman’a kızıyor. Raman herşeyi düzelteceğini söylüyor. Sev Yeter 78. Bölüm Özeti devam ediyor. 

Mihika Mihir’in sözlerini düşünerek ağlamaktadır. Ashok ona arkasından yaklaşarak teselli etmeye çalışır. Mihika buna nasıl cür’et ettiğini soruyor. Mihir ile arasına duvar öremeyeceğini söylüyor. Mihika nın ayrılmasının ardından Ashok sen benimle evlenmek zorunda kalacaksın diyor. Şagun yargıcı etkilemek için Adi ile birlikte gidiyor. YArgıca Raman’ın çok sert olduğunu söylüyor. Ayrıca Mihika nın Ashok ile birlikte yakalandığından bahsediyor. Yargıç bunu çocuğun yanında konuşmamasını isterken ilerde anne ve babayı savcılığa çağıracağını söylüyor. Şagun İşita benim Ashok’umu aldı ben de ondan Ruhi yi alacağım diyor.

Sev Yeter 78. Bölüm Fragmanı