Sev Yeter İşita Kimdir? Gerçek Adı Ne? Divyanka Tripathi Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Kanal 7 ekranlarında 18 haziran pazartesi 20:15 de yayınlanacak yeni dizi Sev Yeter’in başrol oyuncularını tanımaya devam ediyoruz.  Bilindiği üzere 2013 yılında Hindistan’da yayınlanmaya başlayan ve halen devam eden Ye Hai Mohabbatein isimli dizinin Türkçe Dublaj versiyonudur Sev Yeter dizisi.

Sev Yeter İşita Kimdir?

Sev Yeter dizisinde kadın başrol olarak Divyanka Tripathi’yi izleyeceğiz. Sev Yeter dizisinde güzel manken Divyanka Tripathi’nin hayat vereceği karkterin tam adı Ishita Iyer Bhalla. Biz Sev Yeter dizisinde onu İsita diye tanıyacağız ve İsita başarılı bir diş hekimdir.

Güzel bir kız olan İsita’nın hayatı anne olamayacağını öğrenmesi ile adeta yerle bir olur. Zaten anne ve babası ayrılmış olan İsita çocuğu olmayacağını da düşününce hayata küser ve kendisini işine adar. Ama günlerden bir gün İsita’nın yolu Raman ile kesişir. Raman ise bir iş adamıdır ve çok zengindir ama Raman’ın büyük bir problemi vardır bu problemin çözümü içinde adeta bir mucizeye ihtiyaç vardır.

Raman eski eşinden ayrıldığı için iki çocuğundan birini zorda olsa mahkeme kararı ile almıştır ama eski eşi yeniden dava açıp Raman’ın elinde kalan kızını da almak ister. Dava öyle bir yere gelir ki Raman kızını elinde tutabilmek için evlilik yapmak zorunda kalır. Raman İşita’ya sahte evlilik teklifi yapar. Bu evlilik hayata küsmüş iki insanı bir araya getirecek kadar gerçek olacaktır.Divyanka Tripathi dizileri

Divyanka Tripathi Kimdir?

Divyanka Tripathi 1984 yılında Hindistan’da dünyaya gelmiştir ve 34 yaşındadır. Divyanka Tripathi’nin en büyük başarısı ise Hint Televizyon Akademi Ödüllerinde dram kategorisinde En İyi Kadın Oyuncu seçilmesidir. Dağcılığı çok seven Divyanka Tripathi 2013 yılında yapılan Miss Beautiful Skin ödülünü kazandı ve ülkenin en güzel kadını seçildi.

2013 yılından önce Mr & Mrs. Sharma Allahabadwale dizisinde kadın baş rolü canlandırdı ve çok sevildi sonrasında ise hala devam eden projesi  Ye Hai Mohabbatein kadın başrolü olmaya hak kazandı. Şuanda Hindistan’ın en önemli kadın aktörlerinden biridir. Divyanka Tripathi tüm dünyaca tanınan bir oyuncudur ve 8 milyon takipçisi vardır.

Divyanka Tripathi Kaç Yaşında Divyanka Tripathi Doğum Günü

Divyanka Tripathi 14 aralık 1984 doğumlu yani şuanda 34 yaşında.Divyanka Tripathi Kaç Yaşında

Divyanka Tripathi Sevgilisi Kim? Divyanka Tripathi  Eşi Kocası Kim?

Vivek Dahiya ile 2016 yılında dünya evine girmiştir. Vivek Dahiya’da aynı karısı gibi ülkenin önemli aktörlerinden biridir. Vivek Dahiya aynı karısı gibi Sev Yeter diziside Abişengsing rolünde  dizide yer almaktadır. Divyanka 2012 yılında ünlü bir yarışma programına sevgilisi Vivek Dahiya ile katılmış ve iki aşık birinci çıkarak ünlü olma yolunda beraber ilk adımı atmıştır.  Divyanka Tripathi Sevgilisi Kim

Divyanka Tripathi İnstagram Adresi

Divyanka Tripathi İnstagram adresi için tıklayınız

Divyanka Tripathi ResimleriSev Yeter İsita fotoğrafları Sev Yeter İsita resimleri 3Sev Yeter İsita resimleri 1

Sev Yeter  Fragmanı

Sev Yeter İşita Kimdir? Gerçek Adı Ne? Divyanka Tripathi Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? (9 Yorum)

  1. Çok Güzel son seni çook sevioruM sev yeter dizisi Çok Güzel her gün izliorum Şimdide izliyorum roman la ista çok tarlilar

  2. ben hint dizilerini sevdiğim için hintçe öğrenmek çooook istiyorum .En sevdiğim iki oyuncu var işhita ve raman shagun da var ama pek seviyorum denilemez .Favori oyuncularım dediğim gibi işhita ve raman.:))))))))))))))))))))

  3. Dogrusu gerekirse ben bu kızı sevmedim burnu ve kaşları çok kötü bir tek boyu güzel o kadar ısınmadim bu kiza
    Ben dusunuyordumki müslüman çunki Hindistanin bopal vilayetinde doğulmuş yani bopalliysa müslüman olmasi gerekiyor