Sev Yeter İşita Kör Oluyor Ashok İyi İnsan Olup Gözlerini İşita’ya Bağışlıyor

Sev Yeter dizisinin ilerleyen bölümlerinde neler olacak neler. Diziyle ilgili en çok merak edilen konuların başında Ashok’un sürekli kötü adam olup olmayacağı geliyordu. Sizler için bunu araştırdım ve neler buldum neler. Baya ileri bölümlerin birinde Simmi ve Parmit İşita yı öldürmeye çalışacaklar. Ashok kanser hastası olacak.

Simmi Raman’ın hapları almayı reddettiğini Parmit’e söylerken bir şeyi farkettiğini belirtiyor. Raman ajandasına bakarken parmaklarını yalıyordu. Ben de ilaçı bulamaç haline getirip ilacı sayfalara dağıttım diyor ve Raman’ın bu şekilde ilaçları alacağını belirtiyor. İşita nın ise kör olduğu için bir şey yapamayacağını söylüyor.

Raman bir telefon alır ve gelemeyeceğini söyler. İşita nın evde yalnız olduğunu ve yanında kalacağını söyler. İşita bu duruma bozulur ve ben kişisel işlerimi yapabiliyorum der. Ondan işe gitmesini ve kendisini düşünmemesini ister. Raman giderken ajandasını da alır.

Mihika birisinin geldiğini söyler. İşita kör olmasına rağmen gidebileceğini belirtir. İşita kullandığı parfümden Ashok’un geldiğini anlar. Ona tedavisinin nasıl geçtiğini sorar. Ashok iyi olduğunu be bir kaç günlüğüne tatile gideceğini belirtir ve ona bir emanet verir. Verdiği emanetin gittikten sonra okunmasını ister.

Ashok’un ayrılmasından sonra Romi ve Ruhi de gelir. İşita Romi den mektubu okumasını ister. Mektupta; İşita bunu şahsen söylemek istedim ancak kabul etmeyeceğini bildiğim için mektupla yazmaya karar verdim. Bütün hayatımı Raman ve senin hayatını mahvetmek için geçirdiğim halde yine de bana baktın. 44 10 1

Şimdi kanser hücreleri tüm vücudumu sardı ve son safhaya geldim. Artık kurtulma şansım hiç yok. Bu yüzden huzur içinde ölmek istiyorum. Ben çok kötü bir insanken sen beni değiştirdin ve karşılığında sana bir şey vermek istedim diyor ve gözlerini bağışladığı formu mektubun içine koyduğunu söylüyor.

Senin gözlerinde kalmam ümidiyle hoşçakal diyerek mektubunu sonlandırıyor. İşita ağlarken Simmi bunun hiç iyi olmadığını İşita nın kanıtı olabileceğini ve polise haber vereceğini Parmit’e söylüyor. Parmit adamlarını çağırıp İşita yı öldüreceklerini söylüyor. Simmi ve Parmit bir plan yapıyorlar.11 11

Simmi Raman ve İşita için çok mutlu olduğunu, onlar için Poja yapacağını Bayan Bhalla ile konuşuyor. Bhalla Simmi ye teşekkür ederken Simmi İşita nın katılmasını istemiyor. Poja sırasında çıkan dumanın İşita nın gözlerine zarar vereceğini söyleyerek onun evde kalmasını istiyor.

Simmi Poja nın tapınakta olacağını ve Raman’ın İşita adına poja yapacağını, İşita ya da evde Nelu nun bakacağını söylüyor. Bayan Bhalla Simmi nin çok iyi biri olduğunu düşünüyor. Tapınaktaki ayin başlar. Raman da pojanın başına geçer ve İşita yı sorar. 22 10

Simmi onun evde olduğunu söyler yanında da Nelu nun bulunduğunu belirtir. Nelu kardeşinin kaza yaptığını öğrenir ve İşita dan gitmek için izin ister. İşita ona para verip gönderir. İçerde bir adam var. Adam kanıt aramaktadır. Raman endişelenir ve İşita yı arar. İşita evde Nelu ile birlikte olduğu yalanını söyler.

İçerdeki adam telefonun kablosunu keser. Simmi adamı arar ve kanıt buldun mu diye sorar. İşita bir ses duydum diye gezinirken Pihu nun odasına gelir. Pihu ortaya çıkınca İşita sen tapınağa gitmedin mi diye sorar. Pihu saklambaç oynarken dolaba girdiğini be burada kaldığını söyler. 33 10

Adam Simmi ile konuşurken İşita onu duyar. Kulaklarının gözlerinden sonra keskinleştiğini düşünmektedir. Simmi adama kanıt bulamadıysan İşita yı öldür der. Adam bunun için fazla para istediğini söyler. İşita konuşulanları duymuştur. Adam İşita’yı arıyordur. İşita Pihu yu bir dolaba gizler.

Daha yazacaktım ancak klavyemin tuşları bozuldu. Nişan yüzüğü için kurdele kesenler makas kesmiyor diye bahşiş isterler ya. Ben de bir sonraki bölümde İşita nın Simmi tarafından vurulacağını yazacağım ve sizlerden bahşiş aman yorum bekliyorum. Sevgilerimle…

Sev Yeter İşita Kör Oluyor Ashok İyi İnsan Olup Gözlerini İşita’ya Bağışlıyor (7 Yorum)

  1. Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.Bu fıragmanın devamını ne zaman yazacaksınız umarım en kısa zamanda yazarsınız çok merak ediyorum İşitaya ne olacak?

    • Sev yetər filmiz çox bəyəndim elə super davada maraqlı edin.sev yetər filmin yaradan kəşmirin xas edirəm lütfən maraqlıdır davada verin ista raman filmdən kikmasin olar maraqlı edler