Sevdim Seni Bir Kere Aslım Kimdir?

Sevdim Seni Bir Kere dizisinde en çok dikkat çeken genç oyunculardan biri de dizisi de Oğuzhan Kayra Koç ile partner olan Yağmur Çokgenç oldu. Yağmur Çokgenç Sevdim Seni Bir Kere Aslım karakterine hayat verecek. Duru güzelliği ile dikkat çeken Yağmur Çokgenç saf ve temiz kalbi ile Aslım karakterine çok yakışacak.

Yağmur Çokgenç Kimdir?

20 yaşında olan ve daha 1999 doğumlu olan Yağmur Çokgenç Çocuklar Duymasın dizisi kadrosunda yer almış ve dizi de Cansu karakterine hayat vermiştir. Üniversite öğrencisi olan Yağmur Çokgenç Ankara’da Psikoloji eğitimi almaktadır. Hayalinden biri psikolog olmak olan Yağmur Çokgenç bir yandan da güzelliğinin farkındadır ve tiyatroya olan ilgisini de kullanmak istemektedir. Üniversite okurken Ankara da buluna Folkart Academi de oyunculuk eğitimleri alan Yağmur Çokgenç Focus Film’in açtığı Sevdim Seni Bir Kere seçmelerine katılmış ve bir çok konservatuvar öğrencisini geride bırakarak dizi de kadın başrol olma hakkını elde etmiştir. Yağmur Çokgenç sevdim seni bir kere

Şuanda Müjdat Gezen Sanat Merkezinde de oyunculuk eğitimleri almaya devam eden Yağmur Çokgenç bir çok projede de fotomodel olarak yer almıştır. Yağmur Çokgenç ilerleyen yıllarda Türkiye’nin önemli kadın başrol oyuncularından biri olabilecek yetenekte ve güzelliktedir. Zaten 2019 da Sinemanın Kralı yarışmasında birincilik almıştır.

Sevdim Seni Bir Kere Aslım Kimdir?

Aslım İzmir’de yaşayan ve çocukluğundan beri çalışarak babasına para veren güzel bir kızdır. Aslında Aslım’ın annesi Hediye yıllar önce sevdiği adamdan hamile kalmış, sonrasında da sevdiği adamın ortadan kaybolması ile yapayalnız kalmış bir kadındır. Hediye bu durumu abisine de söyleyemeyince Cengiz denen bir adamla karnında bebeği ile evlenmiştir.  Hediye Aslım’a babalık yapmasa da kendisi ile evlenerek namusunu temizleyen Cengiz’e şükran duymaktadır ama Cengiz tam bir kumar abağımlısıdır. Aslım’ın kazandığı paraları bile kumara yatırmaktadır.

Cengiz Aslım’ı okutmak istememektedir zira Aslım okursa para kaynağı kesilecektir. Aslım ise hem çalışıp hem okuyarak burslu şekilde Ankara’da bir özel üniversitenin hukuk bölümünü kazanmıştır. Hediye uzun yol şöförü olan Cengiz’i uzun yola gönderince Ankara’ya kızını üniversiteye kayıt ettirmeye götürür. Ankara da ise abisi Yaşar vardır.

Aslım kuzeni Eylül ile üniversiteye kayıt olmaya gider ama Aslım ile özel üniversitenin sahibinin asi oğlu ozan çarpışınca ikisinin evrakları bir birine karışır. Aslım eksik evrak ile kayıt olamayınca her yerde Ozan’ı arar.

Aslım akıllı, çalışkan, güzel, yeri geldiğinde hakkını savunabilen bir kızdır. Aslım ilerleyen bölümlerde gerçek babasının Cengiz olmadığını öğrenecek ve büyük bir şok yaşayacaktır. Aslım ile Ozan arasında başlayan bu küçük tartışma ise ileride ateşi hiç sönmeyecek büyük bir aşkın ateşini yakacaktır. Sevdim Seni Bir Kere Aslım resimler

Sevdim Seni Bir Kere Aslım Kimdir? (1 Yorum)

  1. Aslım karakterini canlandıran Yağmur Çokgenç oldukça başarısız. zorla kamera karşısına geçmiş gibi. Mimikler beden dili ve vermesi gereken duyguları asla veremiyor üstelik başrol!