Sevdim Seni Bir Kere Ozan Kimdir?

Sevdim Seni Bir Kere dizisi 9 eylül pazartesi günü 17:00 da yayın hayatına başladı. Son dönemlerin en aklı başında günlük dizisi olan Sevdim Seni Bir Kere dizisinde bir çok genç isme de şans tanınmış. Focus Film’in yapımcılığını üstlendiği Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Ozan karakterine genç oyuncu Oğuzhan Kayra Koç hayat verecek.

Oğuzhan Kayra Koç 1998 Ankara doğumlu daha 21 yaşında çok genç bir oyuncu. Partneri Yağmur Çokgenç ise 1999 doğumlu ve daha 20 yaşında. Sevdim Seni Bir Kere  dizisinde Oğuzhan Kayra Koç  Ozan isminde babasını kaybetmiş asi ruhlu bir gence hayat verecek.

Oğuzhan Kayra Koç Kimdir?

1999 doğumlu olan Oğuzhan Kayra Koç 185 cm boyu ve 73 kg ağırlığı ile fit bir vücuda sahiptir. Ankara İvedik’te meslek lisesi okuyan Oğuzhan Kayra Koç 7 yıldır tiyatro ile yakından ilgilenmektedir. Lise eğitiminden sonra Ankara Akademi Sanat Tiyatrosunda oyunculuk eğitimleri alan Oğuzhan Kayra Koç Focus Film’in seçmelerine katılmış ve dizisinin erkek baş rolünde oynama hakkı elde ederek büyük bir fırsatı yakalamıştır.

Dizilerde oynamak isteyen Oğuzhan Kayra Koç Vatanım Sensin, Hayat Şarkısı ve Umuda Kelepçe Vurulmaz gibi diziler de küçük rollderde kendini göstermeye çalışmış ama beklediği çıkışı bu dizilerde yakalayamamıştır. Oğuzhan Kayra Koç sevdim sen bir kere

Sevdim Seni Bir Kere Ozan Kimdir?

Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Ozan babasını kaybetmiş 21 yaşında üniversite öğrencisi bir gençtir. Babasında çok şey öğrenen Ozan babasının ani ölümünden sonra annesinin Mümtaz denen paragöz bir adamla evlenmesine karşı çıkmış ancak Ozan’ın annesi Jülide oğluna rağmen Mümtaz ile evlenmek zorunda kalmıştır. Mümtaz’ın annesinin yanında kendisine bir başka yalnız oldıklarında ise bir başka davrandığını gören Ozan Mümtaz’ın ne kadar tehlikeli bir adam olduğunu anlasa da iyi kalpli ve yardımsever bir insan olan Ozan’ın babası Mümtaz’ın karısında ve malında gözü olduğunu anlayamamıştır.

Ozan’ın annesi özel bir üniversitenin sahibidir. Yıllar önce babası bu üniversiteyi fakir çocuklarda eğitim alsın diye kursa da şimdilerde Mümtaz üniversite yönetimini eline almış ve Ozan’ın babasının parasına da konmuştur.

Ozan günler geçtikçe geçmiş ile ile ilgili bir çok detaya ulaşacak ve babası sandığı adamın gerçek babası olmadığın öğrendiğinde çok şaşıracaktır.

Babasında kalma evde tek başına yaşayan Ozan Mümtaz olduğu için annesinin yanına bile gelmemekte son yıllarda ise üniversiteye bile uğramamaktadır. Bu durum Jülide’yi çok rahatsız etmekte ve tekrar oğlu Ozan’a kavuşmak istemektedir.Bu nedenle de Ozan’ın yaşadığı evi Mümtaz’a sattırır ama anne oğul arasında kıyamat bırada kupar. Ozan babasının anılarının satılmasına adeta çıldıır.

Aslım ise Ozan’ın annesi Jülide’nin üniversitesinde hukuk kazanmıştır. Akıllı ve çalışkan bir kız olan Aslım babasından üniversite eğitimi için izin alamaz ve son anda kayıt olmaya üniversiteye gider; ancak Aslım ve Ozan üniversitede çarpışında Aslım kaydını tamamlayamaz zira evraklarının bir kısmı Ozan’da kalmıştır. Ozan ise ilk çarpışmanın etkisi ile adeta Aslım’a vurulmuştur. Sevdim Seni Bir Kere Ozan resimleri

Sevdim Seni Bir Kere Ozan Kimdir? (1 Yorum)

  1. Eylül hamile olduğu için korayla evlenecek ve berçin fatih den hamile kalinca ozan in cocugu diye ortaligi karistircak artik iyiyce çizgi film tadinda olmaya basliyor bu kadar olumsuzlukta öğğ dedirtiyor