Sevdim Seni Bir Kere Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

Sevdim Seni Bir Kere dizisi için önce final kararı verildi; sonra verilen final kararı izleyicilerin tepkisi üzerine geri çekildi son olarak temmuz ayı başında yapılan toplantı da  ise kesin final yapıldığı bilgisi oyuncular ile paylaşıldı. Sevdim Seni Bir Kere dizisi oyuncusu Meva Küçükakyüz sosyal medya hesabından dizi de hayat verdiği Nermin karakterine yaptığı paylaşım ile veda etti ve Sevdim Seni Bir Kere dizisinin final yaptığını doğruladı. Güncelleme 11 Temmuz 2020

Sevdim Seni Bir Kere dinal açıklaması

Star TV Sevdim Seni Bir Kere dizisine bir şans daha verme kararı aldı. Sevdim Seni Bir Kere dizisinin aldığı düşük reytingler sonrasında Star TV Sevdim Seni Bir Kere dizisi yapımcısı Focus filme sezon sonunda final hazır olan bilgisi vermişti. Focus Film yönetimi de dizinin ikinci sezonun çekilmeyeceği için eteğinde ki taşları döktü ve diziye yakışır bir final bölümü çekti.

Sevdim Seni Bir Kere dizisi için alınan final kararından sonra dizi de en çok şikayet edilen senaryoda ki yavaşlık ortadan kalktı. Haftalardır çözülemeyen sorunlar bir anda çözülmeye dizi de her şey güllük gülistanlık olmaya başladı. Senaristler diziyi uzatma kaygısından kurtulunca izleyici de çekilen bölümleri merakla izledi ve Sevdim Seni Bir Kere dizisi son 3 haftada reytingini %100 arttırdı.

Star Tv yetkileri artan reytinglere rağmen Sevdim Seni Bir Kere dizisi için alınan final kararında sadık kaldılar; ancak olayı değiştiren Sevdim Seni Bir Kere dizisi izleyicisi oldu. Sevdim Seni Bir Kere dizisi izleyicisi dizilerinin final yaptığını öğrendikten sonra sosyal medyada örgütlenerek hem Sevdim Seni Bir Kere dizisi yapımcısı Focus Filme hem de Star TV yönetimine dizilerinin devamı için baskı yapıldı. Sevdim Seni Bir Kere dizisinin 154. bölümü Youtube’da Trend videolardan hala inmiyor izlenme sayısı ise 700 bine yaklaştı.

sevdim seni bir kere devam edecek

Sevdim Seni Bir Kere Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

Sevdim Seni Bir Kere dizisi aslında çok rahat senaryo anlamında yeni sezona uzatılırdı ancak final haberinden sonra yazılan senaryo da gelecek hiç düşünülmedi. Şimdi ise Star Tv yönetimi Sevdim Seni Bir Kere dizisi yapımcısı Focus Filme dizinizin 2. sezon senaryosunu hazırlayın getirin görüşelim dedi. Bu durum sonrası Sevdim Seni Bir Kere senaristleri ise dizinin devam edebilmesi için çalışmaya başladı.

Eğer Sevdim Seni Bir Kere dizsiinin 2. sezonuna izleyicinin seveceği, akıcı ve ilk sezon ile uyumlu bir senaryo çıkartılabilirse ve bu senarya Star Tv tarafından onaylanırsa Sevdim Seni Bir Kere dizisi 2020 2021 yeni sezonunda da devam edecek; yok Star TV senaryoyu beğenmez veya Sevdim Seni Bir Kere 2. sezonu için senaryo yazılamazsa bu durumda Sevdim Seni Bir Kere dizisi 154. bölümü ile final yapmış olacak. Sevdim Seni Bir Kere 2020 2021 yei sezon

Sevdim Seni Bir Kere Yeni Sezonda Devam Edecek mi? (6 Yorum)

  1. Sevdim seni bir kere artık başlasın…
    7 ay 9 gündür başlamasını bekliyorum…
    Lütfen başlasın… Sadece EMANET ve SEVDİM SENİ BİR KERE dizisini izliyorum… Umarım 1 Aralık ‘ ta başlar… Dayanacak gücüm kalmadı…

  2. sevd sevdim seni bir kere Final olmamalı bence çok güzel ve cok severek izliyorum lütfen 2.ci sezon baslasin biran önce.

  3. sevdim seni bir kere öptüm seni beş kere star tv başka dizi seçemedimi hayır dizi aptalca senaryolarla dolu