Sil Baştan Dizisinde Çalan Şarkılar Kanal 7 Kill Me Heal Me Şarkıları

Sil Baştan dizisi ilk bölümü ile 18 haziran pazartesi 19:00 da Kanal 7’de olacak. İşte sizler için Sil Baştan dizisinde çalan şarkıları sayfamıza ekliyoruz.

Kanal 7 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak Sil Baştan dizisinde çalan şarkılar da izleyiciyi en az Sil Baştan dizisi kadar mest edecek. Sil Baştan dizisinde çalan rap şarkı belki sizleri mutlu etmez diye rapsiz versiyonunu da sizler için ekledik.

Sil Baştan Dizisinde Kore’nin farklı kültürünü görme şansımız olacak. Sil Baştan dizisinde bir kültüre bakarken o kültürün alışkanlıklarından şarkılarına kadar her şeyi görüyoruz. Hintlilerin  nasıl kendilerine özel şarkıları ve kültürleri varsa Kore’de de rap şarkılar çok moda gggfff 1

Sil Baştan dizisinde Cha Do-Hyun 7 farklı karakter ile karşımıza çıktı. Ji Sung Sil Baştan Dizisinde  7 farklı özgün karakteri de en güzel şekilde canlandıracak. Ji Sung’u bu başarılı oyunculuğu için de tebrik etmek lazım.

Sil Baştan Dizisi fon müziğini Jang Jae In  isimli şarkıcı söylüyor.

Sil Baştan Dizisinde Cha Do-Hyun aşık olacak Oh Ri-Jin.’e Bu aşk hepimizin içini ısıtacak.  Cha Do-Hyun sadece tek bir karakterle değil olanca benliği ile aşık olacak. Sil Baştan dizisi sonrası Hwang Jung-Eum ve Ji Sung’in Türkiye’de de yıldızı patlayacak

Sil Baştan Fon müziği Kill Me Heal me Şarkısı

Kill Me Heal me Rapsiz

Sil Baştan Dizisinde Çalan Şarkılar Kanal 7 Kill Me Heal Me Şarkıları (18 Yorum)

 1. Biri koremi dedi? kore benim herseyim hele çadoyan çadoyanin faniyim ona bayiliyorum onun için her şeyi gozel alirim olumude??????❤❤❤???

 2. Sil Baştan kore dizi müziğini istiyorum lütfen müziğini şimdi wurda yapa bilirmisiniz

 3. Keske hic bitmeseydi ayrica koreye gitmek icin can atiyorum keske en yakin surede gidebilsem

 4. evet turkiyeye gelsinler bende kanal7 den bakarim JISUNG HWANGJANGEUMvePARKSEOJOON bu tatli uchlu turkiyeye gelsinler

  • Ben kendim bir sil baştan hayranıyim.özelikle sihin se gi yi çok beğeniyorum.ama tek merak ettiğim şey bu filim neden bukadar kısa .filmin finalinde nekadar çok ağladığımı biliyormusunuz? Lütfen bu filmin başrol oyuncularini türkiyeye getirin .tek hayalim onlari görmek .Sihin segi ye aşık oldum.❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤??????✋✋???

 5. Shin se gi ye hayranım umarım ri jin le şahin se gi mutlu olur bence ikisi kardeş değil sun min in kızı ri jin in babası cha do yon ün babası değil ikisi birbirine aşık çünki cha do yon istesede uzak duramaz ri jin den

  • aynen bende oh rionu cok seviyorum cok tatli.ama dizide sevdigine kavusamiyor.ama digger dizide yani she was pretty dizisinde sevdigine kavusuyor.yakisikli cocuk.

 6. Hayatımda moon loversden sonra izlediyim ikinci en guzel dizi??❤konusu oyuncular şarkı süper olmushh..

 7. Duygusal bir fon var onu yayınlayın rep değil cha do yan üzüldüğünde çıkıyor şarkı o şarkıyı bulamıyorum yayınlasanız çok sevinirim bir de ilerde ji sung gelirse selamımı söyleyin kore dizileri yayınlayarak çok iyi bir projeye adım attınız kanal 7.

 8. Ji sung a bayılıyorum onun bütün dizilerini yayınlayın Sarang ye ji Sung love you shin se gi