Sil Baştan Han Chae-Yeon Kimdir (Kim Yoo-Ri Kimdir? Kaç Yaşında?)

Sil Baştan dizisi şubat ayından sonra Kanal 7 ekranlarında izleyicisi karşısında bulunmaya hazırlanıyor. Kill Me Heal Me dizisinde Han Chae-Yeon karakaterine hayat veren Kim Yoo-Ri’yi yakından tanıyacağız. Türkçe’ye çevrildiğinde   Öldür Beni iyileştir beni olan Sil Baştan dizisinin Kim Yoo-Ri başrol oyuncusudur.

Kim Yoo-Ri Kimdir?

Kill Me Heal Me dizisi ile Güney Kore’de ünlenen  Kim Yoo-Ri daha sonra yine ülkenin önemli baş yapıtlarından olan Marriage Contract ve My Love Eun-Dong dizilerinde başrol olarak yer almıştır. Güney Kore’nin en güzel kadınlarından olan Kim Yoo-Ri 1984 yazında dünyaya gelmiştir ve 34 yaşındadır. Güzelli ile ilgi çeken Kim Yoo-Ri oyunculuğa sunuculuktan gelmiştir. Üniversite de Görsel İletişim bölümü mezunu olan Kim Yoo-Ri güzelliği ve oyunculuk yeteneği keşfedilince oyunculuğa başlamıştır.

Kim Yoo-Ri Sil Baştan dizisinde muhtemelen bir doktora hayat verecektir; zira Sil Baştan  dizisi genel anlamda bir doktorlar dizisidir. Kim Yoo-Ri Sil Baştan  dizisinde büyük bir aşk yaşayacaktır. Kim Yoo-Ri çoğu zaman gıcık rollerde yer almıştır.

Sil Baştan Tanıtım Fragmanı

Yorum yaz

Sil Baştan Han Chae-Yeon Kimdir (Kim Yoo-Ri Kimdir? Kaç Yaşında?) (1 Yorum)