Siyah Beyaz Aşk Ayhan Dağıstan Kimdir (Selin Şekerci)

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Siyah Beyaz Aşk’a bir yıldız daha ekleniyor. Son dönemlerde artan reytingleri ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Siyah Beyaz Aşk  dizisine ünlü oyuncu  Selin Şekerci dahil oldu. Bilindiği üzere Selin Şekerci son olarak Rengarenk dizisi ile izleyicisi karşısına çıkmış ancak düşük reytingler nedeniyle final kararı almıştı.

Sosyal medya da ise Selin Şekerci’nin ismi final yaptıran kız olarak anılmaya başlamıştı; zira daha önce de Kaçak Gelinler dizisinde başrol oynamış ancak dizi kısa süre içinde final yaparak ekranlara veda edecektir. Bence Selin Şekerci çok başarılı bir isim ve iyi bir senaryo ile diziye dahil olursa Siyah Beyaz Aşk dizisine çok büyük katkı sağlayacağına inanıyorum.

Siyah Beyaz Aşk dizisine Selin Şekerci Ayhan Dağıstan karakteri ile dahil olacaktır. Şimdi Ayhan ismi kız ismi değil diyeceksiniz ama bu da senaryonun oyunu diyebiliriz. Muhtemelen Ayhan Dağıstan karakteri Ferhat’a aşık olacaktır ve Ayhan ve Aslı Ferhat için mücadele edecektir.

selin şekerci ayhan dağıstan

Selin Şekerci Kimdir?

1988 yılında İzmir’de doğan Selin Şekerci 30 yaşındadır. 1,68 boyunda ve 57 kilo olan güzel oyuncu fit vücudu ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Selin Şekerci güzelliğinin yanında oyunculuk becerileri ile de konuşulmaya başlanınca 2009 yılında Melekler Korusun dizisine yer almış ve dikkat çekmeyi başarmıştır. Bir yapımcının teklifi ile  2011 de Leyla İle Mecnun dizisinde oynayarak ünlenmiş ve Kaçak Gelinler dizisi ile bir anda ünlenmiştir. Son olarak Rengarenk dizisinde başrol oynasa da Selin Şekerci’nin tanınırlığı artmış ama dizi inal yapmıştır.

Ayhan Dağıstan karakteri için Selin Şekerci aslında daha önce bize bir kaç tüyo vermişti zira kendisinin Siyah Beyaz Aşk dizisinde ASFER hayranı olduğunu ve diziyi çok beğendiğini dile getirmişti. Sonunda Macit Koper ve Selin Şekerci Siyah Beyaz Aşk dizisine dahil oldu.

selin şekerci macit koper

Siyah Beyaz aşk dizisinde Macit Koper Selin Şekerci’nin babası Azad Dağıstan karakterine hayat verecektir. Azad doğulu bir ağa karakteri Ayhan ise ağa kızı olarak Ferhat ve Aslı cephesine dahil olacaktır.