Beni Bırakma Orhan Kimdir?

Atv’nin Ankara’da çekilen yeni günlük dizi Beni Bırakma ilk bölümü ile  8 ocak pazartesi günü izleyicisi karşısına çıktı. Beni Bırakma  dizisinin ilk bölümünde daha önce hiç bir dizide izlemediğimiz bir çok oyuncu da Türk dizi sektörüne dahil oldu. Focus Film bir çok amatör oyuncuyu da sete getirdi.  Beni Bırakma dizisi 1. bölümde Ankara’da üniversite okuyan bir çok tiyatrocu genç arkadaşta oyuncu olarak yer alacak. beni Bırakma Esin

Ankara’da çekilen Beni Bırakma dizisinde Orhan karakterini de daha önce ekranlarda görmediğimiz bir tiyatrocu canlandıracak; ancak Orhan karakteri şuanda sette yok; yani daha sonra ki günlerde dizimizin setine gelecek. Orhan karakterinin şimdilik 30 yıl önce çekilmiş bir fotoğrafı da yer aldı.

Şuanda Beni Bırakma dizisinde Orhan karakterine hayat veren oyuncunun gerçek ismini bilmiyoruz; zira kısa zaman içinde setten size bu konuda bilgi getireceğiz.

Beni Bırakma Orhan

Beni Bırakma dizisinde Orhan karakteri Esin’in halasının oğludur. Esin ve Arzu yıllar önce üniversite de aynı evde kalan iki arkadaştır. Arzu Esin’i halsının oğlu Orhan ile tnaıştırmıştır. Orhan Arzu’ya tecavüzde bulunmuş ve bu ilişkiden Tarık isminde bir çocukları olmuştur.

Arzu ise tacavüze uğradığını kimseye söylememiştir; ancak hamile olduğunu anlayınca Cengiz isimli bir halı tüccarı ile evlenerek bebeğinin ondan olduğunu söylemiş böylece mutlu bir hayata adım atmıştır. Cengiz ise oğlu Tarık’ın başkasının oğlu olduğunun farkında değildir.

Beni Bırakma cengiz

Beni Bırakma Orhan Kimdir? (1 Yorum)

  1. biliyordum zaten tarık’ın orhan’ın oğlu olduğunu ama esin’in halasının oğlu olduğunu ve orhan’ın arzu’ya tecavüz ettiğini bilmiyordum ben de onu şimdi öğrendim acaba cengiz ve tarık bunu öğrenince ne yapacaklar tahmin edebiliyorum ama yine heyecanlıyım o bölümü sabırsızlıkla bekliyorum haftaya başlayacak ve zeynep babası vedat olduğunu öğrenince ne yapacak onu da merak ediyorum 🙂 🙂