Adını Sen Koy 15 Ocak 19 Ocak Tüyoları 261 265. Bölüm Ayşe Gerçekleri Öğrenir

Adını Sen Koy setlerinden sizler için çok özel bilgiler getirdik. Bilindiği üzere Adını Sen Koy setinde 53 hafta çekimleri bitti; çekimler biter bitmez bizde sizlere hem çekimlerden bir kaç fotoğraf getirelim hemde çok özel tüyolar verelim dedik. Adını Sen Koy’un 15 ocak 19 ocak haftasında yayınlanacak bölümlerinde mahalle çekimleri oldukça yoğundu. Konu konak değil de mahalle olunca tüyolarla doldu elimiz; zira mahalle de her şey açık ve net:)adını sen koy 261 265. Bölüm

Gelelim ilk tüyomuza Ayşe sonunda Ömer ve Zehra arasında ki gerçekleri öğrenir; gerçekler derken tüm gerçekler diyebiliriz. Ayşe öncelikle Zehra’nın bir ailesi olduğu gerçeğini öğrenecek; peki Ömer bu gerçeği Ayşe öğrendikten sonra durumu nasıl toparlayacak dersiniz? Ömer bu sefer gerçeklerden yana tavır alacak; zira bu sefer Zehra’ya olan aşkı ve inancı tam o yüzden de geçmişe çok bakmak istemeyecek.Adını Sen Koy 15 Ocak 19 Ocak

Diğer taraftan bu konun yada bu yalanın Bahşen’de tarafından öğrenilmesi ise ayrı bir felaket olacak gibi. Bahşende Zehra ve Ömer’in söylediği yalanı kullanacak ve Ömer ve Zehra’yı bu konuda köşeye sıkıştıracak gibi.

Bu hafta bol bol mahalle çekimleri var dedik mahalle çekimlerinde Ayşe ve CEvriye hala Zehra’nın evine gidecek ve sonunda Ayşe ve Salim baba karşılaşması gerçekleşecek. Ayşe ne kadar gerçekleri öğrenecek? Abisinin kendisinin sağlığı için Zehra ile zorla evlendiğini Ayşe’nin her türlğ zorluğa rağmen Ayşe için bu evliliğe katlandığını öğrenebilecek mi?

Peki Ayşe bu gerçekleri öğrendiğinde ne tepki verecek ? Nihat’ın da gerçeklerden haberdar olduğunu ama kendisine söylemediğini öğrenebilecek mi?

Diğer tüyomuzda Koray ve Sabah ile ilgili. Teoman meselesi gelecek hafta çözüme kavuşacak.  Kerem ve Sabah arasında yine yanlış anlaşılmalar ve iletişimsizlikler bol bol olacak ama eski Sabah ve Kerem’i sonunda yan yana sonunda görebileceğiz.

Adını Sen Koy 52. Hafta Tüyoları

Tüyo 1

Ömer’in şirketinde çalışan Özge Sacit’in Kervancıoğlu Şirketine yerleştirdiği bir köstebek. Kervancıoğlu şirketinde olan her şeyi Sacit’e yetiştiriyor. Özge’nin ipini ise Koray çekecek. Şirkette ki köstebeği Koray bulacak ve Kervancıoğlu şirketine en büyük iyiliği daha işin başında yapmış olacak.

Tüyo 2

Bahşende taktik değiştirdi; Zehra ile iyi anlaşarak Zehra’nın açıklarını yakalamaya çalışacak ve sonrasında Zehra’ya büyük bir darbe vuracak.

Tüyo 3

Zehra her ne kadar evliliği için tüm kapıları kapatmış gibi görünse de aslında Zehra evliliğinin aslında daha sağlam bir zeminde devam etmesi için Ömer’in bu çileyi çekmesi bu acıyı yaşaması gerektiğini düşünüyor

Adını Sen Koy 52. Hafta 2. Fragmanı

Adını Sen Koy 15 Ocak 19 Ocak Tüyoları 261 265. Bölüm Ayşe Gerçekleri Öğrenir (1 Yorum)

  1. Filmin göz göze bakmalarindan bıktım konuşma yokki vakit doluyor saçmalama tadı kalmadı dizinin