Beni Bırakma Cengiz Kimdir? Mithat Erdemli

Beni Bırakma dizisinde ilk bölüm heyecanı yaşanmakta. İlk bölümü ile 8 ocak pazartesi günü Atv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak olan Atv’min Focus film imzalı yeni dizisi Beni Bırakma dizisi oyuncu kadrosunu ve karakterlerini yakından tanımaya devam ediyoruz.

Beni Bırakma dizisinde Cengiz karakterine Mithat Erdemli hayat verecek. Bilindiği üzere son olarak Beni Affet dizisinde yer alan Mithat Erdemli sadece kanal değiştirmiş oldu zira daha önce de Focus Film bünyesinde çalışmıştı. Mithat Erdemli Beni Affet’de Aziz karakterine hayat vermişti.beni bırakma cengiz

Beni Bırakma dizisinde Cengiz fakir bir aileden gelen ama çok çalışarak bir aile şirketi kurmuş babaya hayat verecek. Arzu ile evlendikten sonra 2 erkek çocuğu olan Cengiz çocuklarını okutmuş ve ikisini de çok iyi yerlere getirmiştir. Cengiz’in asıl yıkılacağı yer ise Arzu’nun sakladığı gerçekler olacaktır. Arzu sakladığı gerçekler ile dürüstlük üzerine devam eden bir aileyi parçalayacak ve hala dürüst olabilen kazanacaktır.

Beni Bırakma dizisinde cengiz karakterine en çok benzeyen büyük oğlu Tarık olacaktır. Tarık iş kolik bir gençtir.

Mithat Erdemli Kimdir?

1965 yılında Ankara’da dünyaya gözlerini açan Mithat Erdemli 52 yaşındadır. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur.  Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı’nda oyunculuk dersleri vermektedir oyunculuk dersleri vermiştir. Oyunculuğun hocasıdır aslında akademik olarak. Bir çok devlet tiyatrosunda da görev yapmıştır. Ankara dizilerinin vazgeçilmezidir.

Beni Bırakma Cengiz Kimdir? Mithat Erdemli (1 Yorum)