Söz Derman Kimdir? Söz’e Yeni Oyuncu

Söz Derman Kimdir?(Timur ACAR)

Derman; tekinsiz, acımasız, sert ve psikopat bir adamdır. Narko-Terör ağının başındaki tehlikeli isimdir. Hayatının en büyük motivasyonu gizliliktir. En yakın adamları dahil henüz yüzünü gören kimse yoktur. Uyuşturucu parası ile terör örgütünün finansmanını sağlamaktadır

Söz derman Timur acar

Söz dizisinin 5 mart pazartesi akşamı ekranlara gelen bölümüne ilk defa Derman karakteri izleyiciye çaktırılmadan gösterildi. Uyuşturucu satıcılarına yapılacak operasyon öncesi Derman karakteri oynadığı oyununla narkotik polislerine yakalandı. söz derman resimleri 1

Söz dizisine Derman karakteri ile dahil olan oyuncu sonunda belli oldu. Daha önce Kertenkele ve Nirdesin Birader dizileri ile izleyicisi karşısına çıkan Timur Acar Söz dizisinde Derman karakterine hayat verecek.

Timur Acar Kimdir?

1979 yılında Sakarya’da dünyaya gelen Timur Acar 39 yaşındadır. İlk olarak Akasya Durağı dizisinde Arif karakteri ile izleyicisi karşısına çıkan Timur Acar oyunculukta ki başarısı ile milyonları peşinde koşturan bir isim haline gelmiştir.

9 Eylül Üniversitesinden  mezun olan Timur Acar, Temmuz 2016 yılında Eda Özerkan ile evlenmiştir. Son olarak Kertenkele Yeniden Doğuş, Ekip 2 ve Bebek İşi dizilerinde rol almıştır.

söz derman Timur Acar 1

Söz dizisinde Derman karakteri senaryoya girecek; bunun yanında Çolak karakteri de Söz dizisinin odağından uzaklaşacak. Derman karakterini değerli yapan durum Üsteğmen Yavuz Karasu’nun annesini öldüren kişi olmasıdır. Derman’ı diğer bir açıdan değerli yapanda Agah’ın gerçek kimliğini bilmesidir. Eğer Derman bir an önce def edilemezse Agah’ın bir ajan olduğu ortaya çıkacaktır. Derman Söz dizisinin son bölümünde Yavuz Karasu timini pusuya düşürmeyi başardı.

Söz dizisinde Derman karakteri Medusa planın önemli isimlerindendir. Derman aslında yıllar önce devletin çalıştığı bir isim iken Agah tarafından ajan olduğu fark edilmiş ve Agah tarafından önce deşifre edilmiş sonrasında ise öldürülmeye çalışılmıştır; ancak Derman ölmemiş son anda Agah’ın adamlarından kurtulmuştur. Derman Agah’tan intikam almak için Agah’ın karısını yani Yavuz Karasu’nun annesini öldürmüştür. Derman uyuşturucu dağıtımın başında ki isimdir.

Söz dizisi çok özel senaryosu ile izleyicisi karşısına çıkmaya devam ediyor. Söz dizisinde Agah örgütün çok önemli bir ismini daha deşifre etmeye çok yaklaştı. Derman kod adlı terörist Türk devletinin askeri yapılanması içine yıllar önce sızmış çok kritik bir teröristtir. Derman tüm özel operasyonları daha önce örgüte haber verdiği için örgüt Derman’ın haber verdiği bir çok operasyondan kayıpsız çıkmakta ve orduya kayıp verdirmektedir.

Özellikle Yavuz Karası ve timin girdiği son operasyonu örgüte haber veren Derman Yavuz Komutan’ın timinin dağılmasına neden olmuştur. Söz dizisinde Derman kod adlı teröristin orduda ki gerçek adını şuanda bilmiyoruz ama  geçen hafta Tahir Uzman Yavuz Karasu’nun özel harekat timine katılmıştı. Tahir Uzman ilk görevi olması sebebi ile operasyona katılmamıştı. Benim tahminim Tahir isimli bu askerin aslında terörist olduğu ve üstün başarısı ile Yavuz’un timine bile girmeye hak kazandığı yönünde.

Diğer taraftan Derman’ın kim olduğu çok kısa zamanda ortaya çıkacak bir gerçek değildir. Yavuz ve Agah uzun zaman ordunun içine sızmış bu teröristi arayacak ancak bu terörist sonunda hiç beklenmedik ve kendisini çok iyi şekilde gizlemiş bir terörist olacaktır. söz dizisi derman resimleri

Diğer taraftan Söz dizisi 33. bölümde Selim bir adam ile uyuşturucu alış verişi yapmıştı. Bu adam Selim’i Karabayır’a getiren adamdı ve Selim’in de patronuydu. Selim’in patronu Derman olabilir Ayrıca bir teori de Derman’ın Ateş Acar’ın yani Karabatak’ın babası olduğu yönünde. Bakalım bu üç ihtimalden hangisi Derman çıkacak yorumlarınızı bekliyorum.

Sosyal Medyada Derman karakterine  Yaşar Alptekin’in hayat vereceği ile ilgili bilgiler yanlıştır. söz derman kimdir resimleri

Söz Derman Kimdir? Söz’e Yeni Oyuncu (2 Yorum)