Söz Derya Öldü mü? Deniz Baysal Söz’den Ayrılacak mı? İşte Detaylar

Söz dizisi sonunda Çukur’u geçmeyi başardı. Reytingler 2018 2019 sezonunda Çukur’u geçmeyi başaramayan Star TV’nin sevilen özel tim dizisi Söz 28 ocak pazartesi günü yayınlanan 67. bölüm reytingleri ile Çukur’u geride bırakmayı başardı.

Söz dizisinin Çukur’u geçmesinde tabi ki Çukur dizisinin artık izleyicinin ilgisini çekmeyi başaramaması önemli bir etkendi ancak artık Söz dizisi de o saçma sezon başı senaryosunun üstesinden geldi ve izleyicinin beklediği bölümler başladı.

İzleyici dizi asker dizisi de olsa aşk görmek ister. Söz dizisinde Ateş öldü mü yaşıyor mu derken sonunda izleyici Ateş’in ölmeyeceğinden ve Ateş ile Nazlı aşkının devam edeceğine inandı. Diğer taraftan Yavuz ve Derya aşkı da yavaş yavaş kabul görmeye başladı. Bahar ve Yavuz aşkının bitmesi ile izleyici kaybeden Söz dizisi izleyicisi Bahar’ın yerine Derya’yı koydu ve artık Savcı Derya’yı da sevmeye başladı.

Tam Söz dizisinde her şey yolunda gidiyor derken şimdi de Dragan  Derya’yı kaçırdı ve Söz dizisinin 4 şubat pazartesi günü yayınlanacak bölüm fragmanında Derya’nın şehit olduğu ima ediliyor. Dizi de Dragan hem Derya’yı hemde Erdem Yarbayı rehin aldı ve Yavuz’a birini seç dedi.

Yavuz’u sevdiği iki insan arasında seçim yapmaya mecbur bırakan Dragan oldukça iyi bir plan yaptı ve Yavuz’u bu sefer çaresiz bıraktı. Peki Yavuz kimi seçecek? Derya’nın mı canını kurtaracak yoksa Erdem komutanın mı? 

Söz Derya Öldü mü?

Söz dizisinde Derya ölmez. Deniz Baysal’ın sezon sonuna kadar Söz dizisi yapımcısı TİMS B yapım ile sözleşmesi var. Zaten Derya ve Yavuz aşkı zor kabul edildi senarist Ethem Özışık asla böyle bir risk almaz. Yani Söz dizisinde sezon sonuna kadar Derya ve Yavuz aşkını izlemeye devam edeceğiz.

Deniz Baysal Söz’den Ayrılacak mı?

Deniz Baysal Söz dizisinden haziran 2019’a kadar ayrılamaz. Şuanda Söz dizisi setinden de herhangi bir kavga haberi yok. Bazen set içinde çıkan anlaşmazlıklardan dolayı sözleşme bitmeden ayrılıklar olabiliyor ancak şuanda Söz dizisi setinde her şey yolunda hatta sınır hattında görev yapan askerlere moral ziyaretine bile gidildi Söz setinde. 

Nihat Altınkaya, Görkem Sevindik ve Aytaç Şaşmaz ocak ayı sonunda Hakkari Yüksekova sınır karakoluna ziyarete gitti. Yani Söz dizisinde moraller yerinde; her şey yolunda. Eğer Söz dizisinden Derya Baysal ayrılacak olsa dizinin kadrosuna yeni bir kadın başrol alınması lazım şuanda Söz dizisinde böyle bir arayış yok. Deniz Baysal Söz dizisi kadın başrol oyuncusu olmaya devam edecek.

Söz 68. Bölüm Fragmanı

Söz Derya Öldü mü? Deniz Baysal Söz’den Ayrılacak mı? İşte Detaylar (1 Yorum)

  1. Derya dizden ayrılmamalı.bahar öldüğünde bu dizinin tadı kaçmiştı.onun yerine derya gelince dizi güzelleşti.
    Ayrıca dizide gözle görülür hatalar olmasa daha güzel olacak özellikle 77 .bölümünde deryanın yere düşüp yavuzun ona sarıldığında deryanın goz kapaklarının oynaması vb…..