Söz Hafız Öldü mü? Mustafa Yıldıran Söz Dizisinden Ayrıldı mı? (2 Nisan)

Güncelleme Söz dizisinde Hafız karakterine hayat veren Mustafa Yıldıran 2 nisan pazartesi akşamı ekranlara gelen 40. bölümü ile şehit olarak Söz dizisine şerefli şekilde veda etmiştir. 

Hafız ve Hafız gibiler biz rahat yaşayalım; zalimler mazlumlara zulüm etmesinde şehit olmuştur. Hafız şehitlerimin göğsüne namahrem eli değmesin diye şehit olmuştur. 

Söz Hafız Öldü

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi  Söz’de ayrılıklar devam ediyor. Bilindiği üzere Söz dizisinden son olarak Geveze- Zafer YAMAN karakterine hayat veren Atakan Arslan  sonrasında ise Çolak karakterine hayat veren Serhat Kılıç diziden ayrılmıştı. Ayrılıklar devam etmiş  Fatma karakterine hayat veren Melissa Yıldırımer ve Kurt Deli karakterine hayat veren  Mehmet Ali Karakuş’da Söz dizisinden ayrılmıştı. Bir dizi bu kadar ayrılığı kaldırır mı demeyin; bunlara karşılıklı oldu. Bir çok yeni oyuncu da Söz dizisi oyuncu kadrosuna dahil oldu.

Söz dizisine yeni gelen ve diziden ayrılan tüm oyuncular listesi için tıklayınız Söz Oyuncu

Peki Söz dizisinde şimdide Hafız mı ölecek? İşte detaylar.

Söz Hafız Öldü mü?

Söz dizisinin 2 nisan pazartesi akşamı ekranlara gelecek 40. bölümünde Ali Haydar karakterine hayat veren Mustafa Yıldıran’ın diziden ayrılacağı mesajı veriliyor.

Ali Haydar yani namı diyar Hafız dizide ölen eşi Hatice ile konuşuyor ve beni bekliyorlar göreve gidiyorum diyor. Hatice gitme dedikçe hafız; gitmeliyim beni bekliyorlar diyor. Hatice ne zaman geleceksin deyince belki üç ay belki 6 ay diyor.

Mustafa Yıldıran Söz Dizisi

Söz Hafız Şehit mi Oldu?

Söz dizisinin 40. bölüm fragmanında çalan Haydar Haydar şarkısı da Hafız karakterinin başına bir iş geleceğinin en önemli kanıtı ama bunların hiç biri Hafız’ın şehit olacağı anlamına gelmiyor. Asıl kanıt ise bugün medyaya yansıyan Mustafa Yıldıran’ın Söz dizisinden kesin olarak ayrıldığı haberleri. Tüm ulusal medya bu haberi Söz dizisinde büyük ayrılık diye verdi.

Mustafa Yıldıran’ın hayat verdiği Hafız karakteri diziden kolay kolay ayrılabilecek bir karakter değildi. İzleyici Hafız’ı çok sevmişti. Hatta bence Hafız şehit olmayacak; sadece ağır yaralanacak, belki de komaya girecek ama bana kalırsa hafız Söz dizisine geri dönecek.

Söz Hafız

Bazen dizi fragmanları yanıltıcı olabilir. Söz dizisinde birinin şehit olduğu açık; zira bayraklı bir yatak var ve diğer karakterler çok üzgün; ama bu belki de diziye yeni dahil olan Tahir karakterinin şehadet haberidir belki de Hafız bir operasyon için öldü denilmiştir ama geri dönecektir. Belki de o tabutta ki Hafız değildir.

Mustafa Yıldıran Söz Dizisine Geri Dönecek mi?

Mustafa Yıldıran Söz Dizisinden ayrıldığına dair kesin bir bilgi elde edemedik. Ne kadar ulusal medyada yer alırsa alsın dizi haberi işinde kesinlik yoktur. Eylem de ölmüştü ama geri geldi. Tüm haber kanalları Meriç Aral Söz’den ayrıldı diye haber verdi ama Meriç Aral Söz dizisine geri döndü.

Mustafa Yıldıran Söz Dizisinden Ayrıldı mı?

Mustafa Yıldıran Söz dizisi ile ünlenen bir oyuncu; kesinlikle Söz dizisi senaristleri istemeden Mustafa Yıldıran Söz Dizisinden ayrılmak istemez. Söz dizisi gününde birinci iken Show Tv’nin sevilen dizisi Çukur’u artık geçemez oldu. Bu durumda Söz dizisi senaristleri bir reyting kapma hareketi olarak Hafız’ın üstünü çizmiş olabilir.

Kesin olan şey şu. Söz dizisi 2 nisan pazartesi günü ekranlara gelecek 40. bölümü ile izlenme rekorları kıracak. Peki Ali Haydar olmadan bu reytingler o seviyede korunabilecek mi? Burası da izleyip göreceğiz tabi kiSöz Ali Haydar öldü mü

Söz Hafız Öldü mü Videosu

 

Söz Hafız Öldü mü? Mustafa Yıldıran Söz Dizisinden Ayrıldı mı? (2 Nisan) (8 Yorum)

  1. ❤️SÖZ❤️DİZİSİ HAFİZ OBRAZIN KEHRAMANI MUSTAFA YILDIRAN ÖLEREK DİZİNİ TERK ETDİ DİZİ GÖZEL OBRAZLAR GÖZEL SEÇİLİP HAFİZ KEHRAMANLIK YAPARAK ÖLDÜ DİZİNİ TERK ETDİ HAYATIMIZDA MİNLERÇE HAFİZLER KEHRAMANLIK YAPARAK ÖLDÜ VETENİN MİLETİN KORUYARAK ALLAH HAYATIMIZDA OLAN BÜTÜN ❤️❤️ŞEHİDLERE❤️❤️REHMET ETSİN KEBİRLERİ HURLA DOLSUN ANE BABALARINA SEBİR VERSİN DİZİYE BAKDIKÇA ŞEHİD AİLELERİNDE ÇOK KEMGİN OLULAR SÖZ DİZİSİNDE BÜTÜN KEHRAMANLAR SÖZ VEREREK VETENİ MİLETİ KORUMAĞA YOLANIR DİZİNİN BÜTÜN OYUNCULARIN GÖZEL SECİPLER OBRAZLARIN SEVİLDİKDEN SONRA ÇIKARMALARINA NARAHAT OLURUK AMA BU NORMAL ÇÜNKÜ BU DİZİDE VETENİ KORUYAN ESGERLERİN HAYATI VURUŞLAR DÜŞMENLERLE ÜZ ÜZE GELMELER VAR ONLARIN TEHLÜKESİ ÖLÜMÜ VAR HAFİZ KİMİ ESGERİN ÖLMEYİ NORMAL KARŞILAMALIYIK ÇÜNKÜ ADI MELUM ❤️SÖZ❤️SÖZ VERİP VETENİ KORUMAK ÜCÜN YOLANILAR❤️VETEN❤️ADI ŞEHİDLERE BAĞLI BAYRAĞIMIZIN ÜSTÜNDE OLAN KAN❤️ŞEHİDLERE❤️ BAĞLI BİR ÖLKEDE❤️ŞEHİD❤️VARSA O ÖLKE TARİK BOYU DİLERDE DASTAN OLUR TARİKDE İZİ HER ZAMAN KALIR DÜŞMENİN İZİ OLMAZ ÇÜNKÜ ONLAR ÖLERKEN GİZLEDİR TORPAK❤️ŞEHİDLER❤️ÇENNETİN❤️BAĞCASINDA❤️PEYĞENBERİMİZE❤️KONŞU PEYĞENBERLERİMİZİN ÖVLADLARIN DÜŞMENLER❤️ŞEHİD❤️EDİPLER ALLAH DÜŞMENLERE HER ZAMAN KARANLIK BEKŞ ETSİN ALLAH BÜTÜN❤️❤️❤️ESGERLERİMİZİN YOLUNA❤️❤️IŞIK SALSIN❤️MELEKLER❤️ONLARI KORUSUN

  2. ben soz dizisinin fanatik izleyicilerinden biriyim.hatta hafiz karakterini severek izliyorum.diziden ayrilirsa diziyi asla izlemem.

  3. Ya hayır ayrılmasın öyle şey mi olur ya bu filmin amacı ne? teröristlere kim olduğumuzu göstermek değil miydi niye şehit oluyor ya ben bu filmde ve gerçek hayatta şehit olsun istemiyoruz ya severek izliyoruz bu diziyi boylb yapmayın ya