Beni Bırakma 62 Bölüm Özeti 3 mart Zeynep’in Hatası

Beni Bırakma 62 Bölüm Özeti

Cengiz Zeynep’i gelinim olarak tanıtmıştı. Bu çıkan haber ve söylentiler sonrası Zeynep Sayar ailesinin şerefini iki paralık ettiğini ve hayatını mahvettiğini düşünür.  Zeynep bir yandan da annesi Hülya’nın da bu haberlere inanacağını ve çok üzüleceğini düşünerek annesini bu olaylardan uzak tutmaya çalışır.

Emre Bora’nın Zeynep’in adını çıkararak kendisinden uzaklaştırmya çalıştığını düşünürken Bora’da Zeynep’in başına gelen her şeyden Emre’yi sorumlu tutar.  Esin ise şimdilik çok rahattır ve olayları uzaktan izler ama Esin’in başı çok büyük belaya girecektir yakında.

Cengiz ise bir yandan Zeynep meselesi ile uğraşırken bir yandan da Tarık’ın Sıla’ya aldığı yeni evi öğrenir. Şirketin geleceğini düşünmeyen Tarık’tan Cengiz hesap sorar. Tarık ise Sıla’ya olan aşkı için babası Cengiz’e rest çeker. Cengiz Tarık’ın karşı gelmesi ile ilk şoku yaşasa da Tarık’ın Sıla konusunda ne kadar ciddi olduğunu anlar.

Bu sırada Meltem, kendini Tarık’ın gözünde gururlu bir kadın olarak göstermeye karar verir. Meltem bir yandan da Sıla’nın Tarık’a söylediği yalanı ortaya çıkararak Tarık’ın gözünde Sıla’yı yalancı konumuna düşürerek bitirmeye çalışır. Tarık Sıla’dan beklemediği bu yalan karşısında ne yapacaktır? Tarık Sıla’dan hesap sormaya gider. Beni Bırakma 61 Bölüm 3

Beni Bırakma’da bu Hafta

Bora ve Zeynep’i sarılırken gören ve gözlerine inanamayan Emre’nin bir anda dünyası kaymıştır. Bu sefer her şeyi kendi gözleri ile gören Emre için Zeynep tamamen bitmiştir. Emre’nin şüpheleri gerçek çıkmıştır. Zeynep kendisini Bora denen bu zibidi ile aldatmıştır. Zeynep ise çocukluk arkadaşı Bora’nın kendisine olan aşkının farkında değildir ama çocukluk arkadaşı olduğu için Bora’ya sarılmıştır.

Yıllar önce İstanbul’da bir yetiştirme yurdunda kaldığını bilen Bora’yı arayan Zeynep Bora’yı bulamamıştır. Bora’yı çok özleyen Zeynep Bora’yı karşısında bulunca onu ne kadar özlediğini fark eder. Zeynep çocukken arkadaş oldukları Bora’ya karşı bir aşk beslemediği gibi şimdi de kesinlikle Bora’ya karşı bir aşk beslememektedir.

Emre ise Bora ve Zeynep’e karşı bir savaş açar. Artık Emre ve Bora savaşı başlamıştır. Bora Emre’den Zeynep’e attığı iftiraların hesabını sormak için harekete geçer. Bora’nın karşısında Emre’nin ise can güvenliği yoktur.Beni Bırakma 62 Bölüm

Bora’yı bir anda gözünde eski çocuk Bora gibi gören Zeynep Bora’dan duyuğu tüm şüphelerden sıyrılır ve Bora’ya güven duymaya başlar. Bora’yı eski çocuk Bora gibi düşünere çok iyi bir insan gibi gören Zeynep hayatının hatasını yapmaya hazırlanmaktadır.

Tam Sıla’ya evlilik teklif etmiş hatta çeyizi ile birlikte evi de düzmüş Tarık için Sıla’dan gelen bu cevap çok ağır olacaktır. Tarık sadece Sıla’nın kendisi ile yaşamayı reddetmesine bile dayanamazken bir de boşanma kağıdı karşısında büyük şok yaşar. Tarık Sıla ile mutlu bir yuva kurmak isterken Sıla ise Tarık’ı hayatından çıkarmak istemektedir. Tarık ise Sıla’nın kendisine olan aşkından emindir. Peki neden Sıla bu şekilde davranmaktadır. Mehmet ise Sıla’nın Tarık’tan kaçmaya çalıştığını fark eder ve bir kez daha Tarık’ın karşısına çıkacaktır; ancak bu sefer Yumruklar mı konuşacaktır?

Beni Bırakma 62 Bölüm Özeti 3 mart Zeynep’in Hatası (3 Yorum)

  1. Sıla Allah seni bildiği gibi yapsın aptal Safoz??ne için kim için yalancı bi insana dönüştün böyle sen onun için herşeyden vazgeçerken o hala arkandan oyun çeviriyor oyun uyan artık aç şu aptal gözlerini ya ??