Gelinim Mutfakta 30 Mart Kim Kazandı? Kim Elendi?

Show Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkan Gelinim Mutfakta yarışmasında 3. hafta altınları alan gelin belli oldu. Gelinim Mutfakta yarışmasında altınları kazanmak için finale kalan en yüksek iki puana sahip adaylar Güler hanımın gelini Emel ve Hüsniye hanımın gelini Hatice idi. Hatice hanım ve Emel hanım arasında gidip gelen altınların sahibi sonunda açıklandı.

Gelinim Mutfakta yarışmasında 30 mart cuma akşamı ödülü kazanan gelin Hüsniye hanımın gelini Hatice oldu. Bilindiği üzere Hatice hanım geçen hafta da altınları kazanmıştı. Hatice hanım iki hafta üst üste kazanarak büyük başarıya imza atmış oldu.

Gelinim Mutfakta 30 Mart sonucu

Hüsniye Karabulut gelinin bilezikleri benim dedi ve çıktı. Fatih Ürek ise Hüsniye Karabulut’a değil geline takarız bizim kuralımız böyle dedi. Hatice Karabulut ise Hüsniye’ye veririm demedi ama Hüsniye hanım tekrar tekrar bastırarak o bilezikler benim onun 5 tane var dedi; Hatice hanım ise ses çıkaramadı. Bu sert kaynana tavrı hem izleyiciden hem de diğer gelin ve kaynanan adaylarından tepki topladı.

Güler hanımın gelini Emel hanım ise 2 puanla bilezikleri kaybetti. Emel hanım kaynanalardan 58 puan alabildi. En çok eleştiriyi alan yine sistem yapıyor kendi gelinin tabağını buluyor diye eleştirilen Hüsniye hanıma geldi.

Hüsniye hanım ise bu eleştirileri kabul etmedi ve bu bileziklerin sadece on tanesini değil hepsini almaya geldik dedi.

Gelinim Mutfakta emel gelin

Gelinim Mutfakta 30 Mart Kim Elendi?

Gelinim Mutfakta yarışması her an her şeyin olabileceği bir yarışma. Bilindiği üzere Gelinim Mutfakta yarışmasında 13 mart cuma akşamı ilk bilezik ödülünü Arzu hanım kazanmıştı. Ne yazık ki  Gelinim Mutfakta yarışmasında 30 Mart cuma günü elenen isim de ilk haftanın şampiyonu Arzu hanım oldu. arzu elendi gelinim mutfakta 1

Arzu hanım ise kaynanasına tepki gösterdi. Saniye hanım kendi gelini Arzu hanıma çok düşük puan verdi. Saniye’nin bu hatasına Arzu hanım çok kızdı ama elenmekten de kurtulamadı.

Gelinim Mutfakta 30 Mart Kim elendi?

Gelinim Mutfakta 3. Hafta Bilezikleri Kim Kazandı?

Gelinim Mutfakta 30 Mart Kim Kazandı? Kim Elendi? (3 Yorum)

  1. Fatih bey lütfen adil olmak icin siz,de oy verin haticenin kaynanasi gibi kadinlari ekranda görmek istemiyoruz lütfen müdahele ediniz

    • sırf husniye hanım yüzünden programi izlemeyi bıraktım. aç gözlü görünüyor. elendiklerinde izlemeye devam edecegim.