Söz Ömer Günay Kimdir? Dragan Neden Ömer’in Peşinde?

Söz dizisi 3. sezonuna harika bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor. Söz dizisinin 2. sezonunda bilindiği üzere Yavuz Karasu efsanesi bitmişti. Yavuz Karasu her ne kadar en yakın arkadaşları tarafından ölü olarak bilinse bile aslında kimlik değiştirmiş TSK ile irtibatı kesilmiş ve yeni bir isimle MİT ajanı olmuştu. Yavuz Karasu benim tahminlerime göre Ömer Günay karakteri ile Söz dizisinin 3. sezonunda ekranlarda olmaya devam edecek.

Söz dizisine  Dragan  Ratkoviç olarak Sarp Akkaya dahil olmuştu. Sarp Akkaya’nın Söz’ün yeni sezonda hayat vereceği Dragan karakteri yakından incelendiğinde uluslar arası bir ajan olduğu ve Türkiye’yi karıştırmak; ülkede iç savaş çıkarmak ile görevlendirildiğini biliyoruz; yani DRagan da bir ajan.Söz Ömer Günay

Söz’ün yeni sezonunda Tolga Sarıtaş’ın hayat vereceğini tahmin ettiği Ömer Günay karakteri ide bir MİT ajanı. Ben Ömer Günay’ın Dragan’ın ülkede oynayacağı oyuncuları bozduğunu bu nedenle de Dragan’nın yüzünü hiç görmediği Ömer Günay’ı bulmak için ülkeyi karıştırdığını tahmin ediyorum.

Yavuz Karasu’ya benzeyen bir adam olarak tekrar ülke gündeminde olamayacağına göre Ömer Günay yüzünü gizliyor; ancak Dragan’ın karşısına ülkesinde daha fazla bomba patlamaması için çıkacağını düşünüyorum; ancak ne Dragan kolay lokma ne de Ömer Günay bu nedenle daha Ömer Günay’ın gerçekte Yavuz Karasu olduğunun ortaya çıkması yani timin geriye kalanın onun ölmediğini öğrenmesi biraz zaman alacak. Söz Dragan neden Ömeri istiyor

Ömer Günay isimli bir Mit ajanı olarak devam eden Yavuz Karasu’nun en büyük destekçisi artık babası Agah Bey olacak zira Agah Bey ve Erdam Kaçmaz’dan başka bir de Eylem Yavuz’un yaşadığını biliyor.

Söz Yeni Sezon 51. bölüm 2. fragmanı

Söz Yeni Sezon 51. bölüm Fragmanı